ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
ÎNCH: 30.05.2025 Admite cererea de îndreptare eroare materiala formulată de lichidatorul judiciar MAESTRO S.P.R.L. al debitoarei S.C. FLENKOMAR DEVELOPMENT S.R.L.. Îndreaptă eroarea materială strecurată în considerentele sentinţei civile nr. 468 din data de 29.04.2025 pronunţată de Tribunalul Constanţa în dosarul nr. 658/118/2020, în sensul că se va înlătura din considerente paragraful nr. 12, respectiv “Tabelul preliminar şi tabelul definitiv au fost depuse la data de 21.09.2010 şi 25.10.2010” şi se vor menţiona următoarele: „Tabelul preliminar şi tabelul definitiv au fost depuse la datele de 21.09.2010 şi 25.10.2010.”. Îndreaptă eroarea materială strecurată în considerentele sentinţei civile nr. 468 din data de 29.04.2025 pronunţată de Tribunalul Constanţa în dosarul nr. 658/118/2020, în sensul că se va înlătura din considerente paragraful nr. 13, respectiv “Tabelul suplimentar şi tabelul definitiv consolidat şi tabelul definitiv consolidat rectificat au fost depuse la 11.04.2011, respectiv 09.11.2011, respectiv 13.05.2011” şi se vor menţiona următoarele: „Tabelul definitiv rectificat, tabelul definitiv consolidat şi tabelul definitiv consolidat rectificat au fost depuse la 26.01.2011, 09.05.2011, respectiv 28.11.2013.”. Îndreaptă eroarea materială strecurată în considerentele sentinţei civile nr. 468 din data de 29.04.2025 pronunţată de Tribunalul Constanţa în dosarul nr. 658/118/2020, în sensul că se va înlătura din considerente ultima parte a paragrafului nr. 14, respectiv “în ce priveşte cauzele ce au generat încetarea plăţilor se arată că motivele intrării în incapacitate de plată au fost atât obiective cât şi subiective, iar cu privire la incidenţa disp. art. 138 din Legea nr. 85/2006 s-a constatat că nu există persoane care se fac vinovate de această stare” şi se vor menţiona următoarele: „a fost formulată cererea prevăzută de art. 138 lit. a şi d din Legea nr. 85/2006, fiind constituit dosarul nr. 658/118/2010/a3, cerere admisă prin sentinţa civilă nr. 1300/16.11.2022, rămasă definitivă prin Decizia Civilă nr. 13/20.09.2023 a Curţii de Apel Constanţa”. Îndreaptă eroarea materială strecurată în considerentele sentinţei civile nr. 468 din data de 29.04.2025 pronunţată de Tribunalul Constanţa în dosarul nr. 658/118/2020, în sensul că se va înlătura din considerente prima parte a paragrafului nr. 14, respectiv “Prin raportul final depus la dosar la data de 20.01.2025, lichidatorul judiciar Maestro S.P.R.L. al debitoarei FLENKOMAR DEVELOPMENT S.R.L. a arătat că a procedat la recuperarea creanţelor debitoarei, fondurile obţinute fiind prezentate şi distribuite conform raportului întocmit în baza art. 122 din legea insolvenţei, acestea acoperind cheltuielile de procedură şi o parte din datoriile societăţii” şi se vor menţiona următoarele: „Prin raportul final depus la dosar la data de 20.01.2025, lichidatorul judiciar Maestro S.P.R.L. al debitoarei FLENKOMAR DEVELOPMENT S.R.L. a arătat că a procedat la valorificarea bunurilor din patrimoniul societăţii.”. Restul menţiunilor rămân nemodificate. Fără cale de atac. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 30.05.2025.
HOT. 29.04.2025 În temeiul art.129 din Legea nr. 85/2006 privind procedura insolvenţei, Aprobă raportul final întocmit de MAESTRO S.P.R.L., în calitate de lichidator judiciar al debitoarei S.C. FLENKOMAR DEVELOPMENT S.R.L.. În temeiul art. 132 alin.2 din Legea 85/2006 privind procedura insolvenţei, Dispune închiderea procedurii falimentului debitoarei FLENKOMAR DEVELOPMENT S.R.L. şi radierea acesteia din Registrul Comerţului.
Amână pronunţarea în cauză la data de 29.04.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 28.04.2025.
Amână judecarea cauzei la data de 28.04.2025 pentru continuarea procedurii
Termen preschimbat la 27.01.2025 ora 09,00
ÎNCH: 11.10.2024 Dispune, din oficiu, preschimbarea termenului de judecata acordat iniţial, de la data de 25.11.2024, la data de 27.01.2025, ora 09.00, pentru când se vor cita părţile conform dispoziţiilor de la ultimul termen de judecată şi cu aceleaşi menţiuni. Cu cale de atac odată cu fondul cererii. Pronun?ată astăzi, 11.10.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, potrivit art. 396 alin. 2 C.proc.civ.
Termen de judecata preschimbat din data de 17.06.2024, în data de 14.06.2024
Termen la 25.11.2024 ora 09,00 pentru continuarea procedurii
ÎNCH: 15.05.2024 Dispune, din oficiu, preschimbarea termenului de judecata acordat iniţial, de la data de 17.06.2024, la data de 14.06.2024, ora 09.00, pentru când se vor cita părţile conform dispoziţiilor de la ultimul termen de judecată şi cu aceleaşi menţiuni. Cu cale de atac odată cu fondul cererii. Pronun?ată astăzi, 15.05.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, potrivit art. 396 alin. 2 C.proc.civ.
Amână judecarea cauzei la data de 17.06.2024 pentru continuarea procedurii
T. 25.03.2024 alte cauze
T. 15.01.2024 pentru continuarea procedurii insolvenţei
T. 06.11.2023 alte cauze
Repartizat ciclic conform Deciziei nr.35/09.03.2023 a Presedintelui Tribunalului Constanţa.
pentru soluţionarea definitivă a cererii de antrenare a răspunderii patrimoniale, înregistrată sub nr. 658/118/2010/a3
Amână judecarea cauzei la data de 19.01.2023 pentru soluţionarea definitivă a cererii de antrenare a răspunderii patrimoniale.
Amână judecarea cauzei la data de 27.09.2022 pentru soluţinarea cererii de antrenare a răspunderii patrimoniale.
Termen la data de 24.05.2022 pentru solu?ionarea cererii de antrenare.
repartiţie ciclica conform art.l04 al.3 din ROI şi Hotărârii Colegiului de Conducere nr.4/08.02.2022
Amână judecarea cauzei la data de 28.02.2022 pt. continuarea procedurii.
Amână judecarea cauzei la data de 08.11.2021 pt. continuarea procedurii.
T: 07.06.2021 pt. continuarea procedurii.
T: 12.04.2021 pt. continuarea procedurii.
T: 25.01.2021 pt. continuarea procedurii.
T: 26.10.2020 pentru continuarea procedurii.
T: 25.05.2020 pt. continuarea procedurii.
Termen la 09.03.2020 faţă de existenţa litigiilor.
Acordă termen la 07.10.2019 faţă de existenţa litigiilor.
Termen la data de 10.06.2019 faţă de existenţa litigiilor.
Termen la data de 25.03.2019 faţă de existenţa litigiilor pe rolul instanţei.
Termen la data de 14.01.2019 faţă de existenţa litigiilor pe rolul instanţei.
Termen la data de 22.10.2018 faţă de existenţa litigiilor pe rolul instanţei.
Termen la data de 04.06.2018 pentru continuare procedură.
continuare procedura
continuare procedura
continuare procedura
continuare procedura
continuare procedura
continuare procedura
continuare procedura
continuare procedura
continuare procedura
continuare procedura
- continuare procedura
continuare procedura
Amână cauza pentru continuarea procedurii insolvenţei.
t 23.03 pt. continuare procedura
t 8.12. pt. continuare procedura
t 13.10.pt. continuarea procedurii
t-12.05.2014 pt.valorificarea bunurilor
t-10.02.2014
t-11.11.2013
Amână cauza la data de 10.06.2013 pentru continuarea procedurii.
T 08.04.2013
28.01.2013 pt valorificare bunuri
ADMIN.PROBE
CONTINUARE PROCEDURA
T 26.03.2012
467/hot/dispune intrarea în faliment a debitoarei - t- 16.05.2011
HOT/ ADMITE CERERILE CONEXE. DISPUNE DESCHIDEREA PROCEDURII INSOLVENŢEI
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 774.675 RON | 15.407 RON | 185.605 RON | 5.675 RON | 1.091.788 RON | 911.858 RON | 4 |
| 2024 | 713.214 RON | 11.303 RON | 228.775 RON | 14.075 RON | 1.111.151 RON | 896.451 RON | 4 |
| 2023 | 922.786 RON | 107.898 RON | 185.663 RON | 14.075 RON | 1.056.736 RON | 885.148 RON | 4 |
| 2022 | 803.227 RON | 125.417 RON | 200.591 RON | 7.065 RON | 970.776 RON | 777.250 RON | 4 |
| 2021 | 837.271 RON | 71.570 RON | 221.416 RON | 7.587 RON | 865.662 RON | 651.833 RON | 5 |
| 2020 | 1.055.318 RON | 69.771 RON | 289.792 RON | 30.414 RON | 839.641 RON | 580.263 RON | 6 |
| 2019 | 967.440 RON | 65.357 RON | 242.806 RON | 49.349 RON | 703.949 RON | 510.492 RON | 6 |
| 2018 | 932.411 RON | 64.333 RON | 238.564 RON | 61.137 RON | 622.562 RON | 445.135 RON | 6 |
| 2017 | 1.006.280 RON | 70.120 RON | 255.329 RON | 79.058 RON | 557.073 RON | 380.802 RON | 6 |
| 2016 | 887.760 RON | 64.474 RON | 164.604 RON | — | 475.286 RON | 310.682 RON | 6 |
| 2015 | 873.002 RON | 23.348 RON | 178.770 RON | 185 RON | 424.793 RON | 246.208 RON | 6 |
| 2014 | 1.089.439 RON | 49.284 RON | 210.402 RON | 0 RON | 433.262 RON | 222.860 RON | 6 |
| 2013 | 687.984 RON | 4.582 RON | 185.885 RON | 5.016 RON | 354.445 RON | 173.576 RON | 6 |
| 2012 | 837.962 RON | 1.461 RON | 194.123 RON | 11.303 RON | 351.814 RON | 168.994 RON | 5 |
| 2011 | 680.959 RON | 802 RON | 246.915 RON | 40.848 RON | 373.600 RON | 167.533 RON | 5 |
| 2010 | 663.219 RON | 16.171 RON | 262.184 RON | 65.975 RON | 362.940 RON | 166.731 RON | 6 |
| 2009 | 976.557 RON | 8.503 RON | 236.715 RON | 91.101 RON | 296.174 RON | 150.560 RON | 5 |
| 2008 | 1.726.615 RON | 67.624 RON | 318.727 RON | 111.491 RON | 350.206 RON | 143.279 RON | 6 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 774.675 RON | 713.214 RON | 922.786 RON | 803.227 RON | 837.271 RON | 1.055.318 RON | 967.440 RON | 932.411 RON | 1.006.280 RON | 887.760 RON | 873.002 RON | 1.089.439 RON | 687.984 RON | 837.962 RON | 680.959 RON | 663.219 RON | 976.557 RON | 1.726.615 RON |
| Venituri totale | 774.680 RON | 713.227 RON | 922.800 RON | 806.835 RON | 837.273 RON | 1.072.798 RON | 979.273 RON | 935.062 RON | 1.016.705 RON | 891.035 RON | 876.514 RON | 1.092.654 RON | 690.674 RON | 842.299 RON | 683.073 RON | 665.904 RON | 980.768 RON | 1.729.975 RON |
| Cheltuieli totale | 756.461 RON | 699.388 RON | 806.873 RON | 674.314 RON | 758.080 RON | 992.271 RON | 904.116 RON | 861.371 RON | 936.876 RON | 814.281 RON | 848.566 RON | 1.033.836 RON | 684.342 RON | 839.148 RON | 681.634 RON | 642.797 RON | 966.532 RON | 1.645.156 RON |
| Profit brut | 18.219 RON | 13.839 RON | 115.927 RON | 132.521 RON | 79.193 RON | 80.527 RON | 75.157 RON | 73.691 RON | 79.829 RON | 76.754 RON | 27.948 RON | 58.818 RON | 6.332 RON | 3.151 RON | 1.439 RON | 23.107 RON | 14.236 RON | 84.819 RON |
| Profit net | 15.407 RON | 11.303 RON | 107.898 RON | 125.417 RON | 71.570 RON | 69.771 RON | 65.357 RON | 64.333 RON | 70.120 RON | 64.474 RON | 23.348 RON | 49.284 RON | 4.582 RON | 1.461 RON | 802 RON | 16.171 RON | 8.503 RON | 67.624 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 5.675 RON | 14.075 RON | 14.075 RON | 7.065 RON | 7.587 RON | 30.414 RON | 49.349 RON | 61.137 RON | 79.058 RON | — | 185 RON | 0 RON | 5.016 RON | 11.303 RON | 40.848 RON | 65.975 RON | 91.101 RON | 111.491 RON |
| Active circulante | 1.091.788 RON | 1.111.151 RON | 1.056.736 RON | 970.776 RON | 865.662 RON | 839.641 RON | 703.949 RON | 622.562 RON | 557.073 RON | 475.286 RON | 424.793 RON | 433.262 RON | 354.445 RON | 351.814 RON | 373.600 RON | 362.940 RON | 296.174 RON | 350.206 RON |
| Stocuri | 84.581 RON | 174.588 RON | 123.097 RON | 61.321 RON | 80.148 RON | 138.611 RON | 137.313 RON | 109.016 RON | 55.210 RON | 31.696 RON | 29.001 RON | 56.122 RON | 60.568 RON | 101.979 RON | 136.836 RON | 121.170 RON | 88.971 RON | 119.483 RON |
| Creante | 972.905 RON | 919.134 RON | 908.940 RON | 893.758 RON | 656.174 RON | 681.381 RON | 560.928 RON | 198.951 RON | 215.940 RON | 213.408 RON | 213.677 RON | 271.947 RON | 184.219 RON | 177.777 RON | 165.767 RON | 199.633 RON | 189.981 RON | 187.781 RON |
| Casa si conturi la banci | 34.302 RON | 17.429 RON | 24.699 RON | 15.697 RON | 129.340 RON | 19.649 RON | 5.708 RON | 314.595 RON | 285.923 RON | 230.182 RON | 182.115 RON | 105.193 RON | 109.658 RON | 72.058 RON | 70.997 RON | 42.137 RON | 17.222 RON | 42.942 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 309 RON |
| Datorii totale | 185.605 RON | 228.775 RON | 185.663 RON | 200.591 RON | 221.416 RON | 289.792 RON | 242.806 RON | 238.564 RON | 255.329 RON | 164.604 RON | 178.770 RON | 210.402 RON | 185.885 RON | 194.123 RON | 246.915 RON | 262.184 RON | 236.715 RON | 318.727 RON |
| Capitaluri proprii | 911.858 RON | 896.451 RON | 885.148 RON | 777.250 RON | 651.833 RON | 580.263 RON | 510.492 RON | 445.135 RON | 380.802 RON | 310.682 RON | 246.208 RON | 222.860 RON | 173.576 RON | 168.994 RON | 167.533 RON | 166.731 RON | 150.560 RON | 143.279 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 6 | 5 | 6 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
649 de contracte atribuite, in valoare de 1.888.222 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.556.326 lei.
Achizitii directe
644 de contracte
1.555.682 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
5 contracte
332.540 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.239.944 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 05:31).