ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 838.871 RON | -43.360 RON | 240.059 RON | 48.762 RON | 881.046 RON | 692.629 RON | 4 |
| 2024 | 829.843 RON | 25.711 RON | 201.860 RON | 65.791 RON | 870.797 RON | 735.989 RON | 4 |
| 2023 | 1.129.660 RON | 113.169 RON | 223.454 RON | 90.710 RON | 1.057.844 RON | 925.100 RON | 4 |
| 2022 | 990.096 RON | -87.417 RON | 190.183 RON | 58.823 RON | 954.160 RON | 822.800 RON | 5 |
| 2021 | 1.138.451 RON | 93.019 RON | 186.565 RON | 92.886 RON | 998.556 RON | 910.217 RON | 5 |
| 2020 | 1.176.386 RON | 86.458 RON | 86.245 RON | 75.252 RON | 828.191 RON | 817.198 RON | 5 |
| 2019 | 1.322.145 RON | 217.784 RON | 71.406 RON | 1.996 RON | 800.150 RON | 730.740 RON | 4 |
| 2018 | 1.093.864 RON | 286.035 RON | 199.782 RON | 3.593 RON | 799.972 RON | 603.783 RON | 2 |
| 2017 | 2.086.405 RON | 32.481 RON | 442.288 RON | — | 760.036 RON | 317.748 RON | 2 |
| 2016 | 2.314.510 RON | 94.788 RON | 516.384 RON | 2.804 RON | 798.847 RON | 285.267 RON | 5 |
| 2015 | 1.910.050 RON | 14.123 RON | 362.257 RON | — | 552.736 RON | 190.479 RON | — |
| 2014 | 2.262.732 RON | 18.446 RON | 219.930 RON | — | 396.286 RON | 176.356 RON | — |
| 2013 | 2.333.426 RON | 26.769 RON | 244.501 RON | — | 402.411 RON | 157.910 RON | 6 |
| 2012 | 2.094.576 RON | 31.743 RON | 107.905 RON | — | 239.047 RON | 131.142 RON | 6 |
| 2011 | 1.737.081 RON | 26.016 RON | 59.604 RON | — | 159.003 RON | 99.399 RON | 6 |
| 2010 | 1.199.488 RON | 25.773 RON | 225.914 RON | — | 299.296 RON | 73.382 RON | 6 |
| 2009 | 895.793 RON | 17.239 RON | 66.240 RON | — | 113.849 RON | 47.609 RON | 6 |
| 2008 | 712.548 RON | 3.088 RON | 68.894 RON | — | 99.264 RON | 30.370 RON | 6 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 838.871 RON | 829.843 RON | 1.129.660 RON | 990.096 RON | 1.138.451 RON | 1.176.386 RON | 1.322.145 RON | 1.093.864 RON | 2.086.405 RON | 2.314.510 RON | 1.910.050 RON | 2.262.732 RON | 2.333.426 RON | 2.094.576 RON | 1.737.081 RON | 1.199.488 RON | 895.793 RON | 712.548 RON |
| Venituri totale | 840.758 RON | 833.089 RON | 1.126.975 RON | 1.011.889 RON | 1.143.312 RON | 1.161.252 RON | 1.332.383 RON | 1.102.356 RON | 2.089.499 RON | 2.300.906 RON | 1.910.052 RON | 2.262.735 RON | 2.333.439 RON | 2.094.576 RON | 1.737.085 RON | 1.199.502 RON | 895.797 RON | 712.554 RON |
| Cheltuieli totale | 884.118 RON | 802.324 RON | 1.005.070 RON | 1.091.313 RON | 1.039.934 RON | 1.064.780 RON | 1.101.424 RON | 805.382 RON | 2.050.681 RON | 2.187.804 RON | 1.893.010 RON | 2.240.595 RON | 2.300.258 RON | 2.056.617 RON | 1.706.099 RON | 1.166.712 RON | 872.665 RON | 708.878 RON |
| Profit brut | 0 RON | 30.765 RON | 121.905 RON | 0 RON | 103.378 RON | 96.472 RON | 230.959 RON | 296.974 RON | 38.818 RON | 113.102 RON | 17.042 RON | 22.140 RON | 33.181 RON | 37.959 RON | 30.986 RON | 32.790 RON | 23.132 RON | 3.676 RON |
| Pierdere bruta | 43.360 RON | 0 RON | 0 RON | 79.424 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 25.711 RON | 113.169 RON | 0 RON | 93.019 RON | 86.458 RON | 217.784 RON | 286.035 RON | 32.481 RON | 94.788 RON | 14.123 RON | 18.446 RON | 26.769 RON | 31.743 RON | 26.016 RON | 25.773 RON | 17.239 RON | 3.088 RON |
| Pierdere neta | 43.360 RON | 0 RON | 0 RON | 87.417 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 48.762 RON | 65.791 RON | 90.710 RON | 58.823 RON | 92.886 RON | 75.252 RON | 1.996 RON | 3.593 RON | — | 2.804 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 881.046 RON | 870.797 RON | 1.057.844 RON | 954.160 RON | 998.556 RON | 828.191 RON | 800.150 RON | 799.972 RON | 760.036 RON | 798.847 RON | 552.736 RON | 396.286 RON | 402.411 RON | 239.047 RON | 159.003 RON | 299.296 RON | 113.849 RON | 99.264 RON |
| Stocuri | 380.707 RON | 436.732 RON | 375.264 RON | 347.093 RON | 384.089 RON | 323.376 RON | 265.713 RON | 194.172 RON | 53.793 RON | 34.432 RON | — | 0 RON | 88.548 RON | 33.262 RON | 25.365 RON | 8.360 RON | 56.209 RON | 37.482 RON |
| Creante | 449.302 RON | 388.312 RON | 610.917 RON | 570.456 RON | 536.518 RON | 471.510 RON | 470.446 RON | 566.114 RON | 644.903 RON | 727.113 RON | 494.930 RON | 361.500 RON | 249.500 RON | 135.920 RON | 55.423 RON | 222.995 RON | 31.279 RON | 42.652 RON |
| Casa si conturi la banci | 51.037 RON | 45.753 RON | 71.663 RON | 36.611 RON | 77.949 RON | 33.305 RON | 63.991 RON | 39.686 RON | 61.340 RON | 37.302 RON | 57.806 RON | 34.786 RON | 64.363 RON | 69.865 RON | 78.215 RON | 67.941 RON | 26.361 RON | 19.130 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.880 RON | 1.261 RON | — | — | 5.340 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 240.059 RON | 201.860 RON | 223.454 RON | 190.183 RON | 186.565 RON | 86.245 RON | 71.406 RON | 199.782 RON | 442.288 RON | 516.384 RON | 362.257 RON | 219.930 RON | 244.501 RON | 107.905 RON | 59.604 RON | 225.914 RON | 66.240 RON | 68.894 RON |
| Capitaluri proprii | 692.629 RON | 735.989 RON | 925.100 RON | 822.800 RON | 910.217 RON | 817.198 RON | 730.740 RON | 603.783 RON | 317.748 RON | 285.267 RON | 190.479 RON | 176.356 RON | 157.910 RON | 131.142 RON | 99.399 RON | 73.382 RON | 47.609 RON | 30.370 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 2 | 2 | 5 | — | — | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2.001 contracte atribuite, in valoare de 2.407.362 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 2.106.760 lei.
Achizitii directe
1.989 de contracte
2.104.771 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
12 contracte
302.591 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 13:08).