ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47.345 RON | -21.831 RON | 73.740 RON | 0 RON | 12.343 RON | -61.397 RON | 1 |
| 2024 | 36.600 RON | -17.083 RON | 50.887 RON | — | 11.321 RON | -39.566 RON | 1 |
| 2023 | 34.800 RON | 15.705 RON | 35.712 RON | — | 13.229 RON | -22.483 RON | 1 |
| 2022 | 18.750 RON | 3.079 RON | 38.481 RON | — | 294 RON | -38.187 RON | 1 |
| 2021 | 15.900 RON | -17.408 RON | 43.067 RON | — | 1.801 RON | -41.266 RON | 1 |
| 2020 | 23.512 RON | -22.383 RON | 25.178 RON | — | 1.320 RON | -23.858 RON | 1 |
| 2019 | 36.200 RON | 6.315 RON | 2.269 RON | — | 794 RON | -1.475 RON | 2 |
| 2018 | 20.320 RON | -4.320 RON | 7.812 RON | — | 21 RON | -7.791 RON | 3 |
| 2017 | 10.770 RON | -15.770 RON | 3.813 RON | — | 343 RON | -3.470 RON | 2 |
| 2016 | 10.874 RON | -18.764 RON | 998 RON | — | 13.297 RON | 12.299 RON | 1 |
| 2015 | 20.100 RON | 1.727 RON | 1.260 RON | — | 32.322 RON | 31.062 RON | 1 |
| 2014 | 34.670 RON | 18.897 RON | 1.050 RON | — | 30.385 RON | 29.335 RON | 1 |
| 2013 | 12.506 RON | 4.663 RON | 381 RON | — | 10.819 RON | 10.438 RON | 1 |
| 2012 | 24.141 RON | 12.350 RON | 329 RON | — | 6.104 RON | 5.775 RON | 1 |
| 2011 | 44.454 RON | 10.790 RON | 11.096 RON | — | 4.521 RON | -6.575 RON | 1 |
| 2010 | 9.049 RON | -5.461 RON | 20.099 RON | — | 2.734 RON | -17.365 RON | 1 |
| 2009 | 8.300 RON | -12.466 RON | 12.076 RON | — | 171 RON | -11.905 RON | 1 |
| 2008 | 23.467 RON | 2.037 RON | 4.044 RON | — | 4.605 RON | 561 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 47.345 RON | 36.600 RON | 34.800 RON | 18.750 RON | 15.900 RON | 23.512 RON | 36.200 RON | 20.320 RON | 10.770 RON | 10.874 RON | 20.100 RON | 34.670 RON | 12.506 RON | 24.141 RON | 44.454 RON | 9.049 RON | 8.300 RON | 23.467 RON |
| Venituri totale | 47.345 RON | 36.600 RON | 34.800 RON | 18.750 RON | 15.900 RON | 23.527 RON | 36.204 RON | 20.320 RON | 10.770 RON | 10.874 RON | 20.100 RON | 34.670 RON | 12.507 RON | 25.367 RON | 44.455 RON | 9.049 RON | 8.300 RON | 23.467 RON |
| Cheltuieli totale | 68.703 RON | 53.317 RON | 16.104 RON | 15.108 RON | 32.917 RON | 45.674 RON | 29.503 RON | 24.220 RON | 26.314 RON | 29.312 RON | 17.769 RON | 14.733 RON | 7.469 RON | 12.256 RON | 32.331 RON | 12.860 RON | 19.192 RON | 20.844 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 18.696 RON | 3.642 RON | 0 RON | 0 RON | 6.701 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.331 RON | 19.937 RON | 5.038 RON | 13.111 RON | 12.124 RON | — | — | 2.623 RON |
| Pierdere bruta | 21.358 RON | 16.717 RON | 0 RON | 0 RON | 17.017 RON | 22.147 RON | 0 RON | 3.900 RON | 15.544 RON | 18.438 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.811 RON | 10.892 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 15.705 RON | 3.079 RON | 0 RON | 0 RON | 6.315 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.727 RON | 18.897 RON | 4.663 RON | 12.350 RON | 10.790 RON | — | — | 2.037 RON |
| Pierdere neta | 21.831 RON | 17.083 RON | 0 RON | 0 RON | 17.408 RON | 22.383 RON | 0 RON | 4.320 RON | 15.770 RON | 18.764 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.461 RON | 12.466 RON | — |
| Active circulante | 12.343 RON | 11.321 RON | 13.229 RON | 294 RON | 1.801 RON | 1.320 RON | 794 RON | 21 RON | 343 RON | 13.297 RON | 32.322 RON | 30.385 RON | 10.819 RON | 6.104 RON | 4.521 RON | 2.734 RON | 171 RON | 4.605 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 971 RON | — | — | 931 RON | — | — | 159 RON | 400 RON | 3.338 RON | 1.624 RON | 1.298 RON | 605 RON | 660 RON | 100 RON | 82 RON | 1.123 RON |
| Creante | 12.115 RON | — | 11.000 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.230 RON | 2.230 RON | — | — | 2.250 RON |
| Casa si conturi la banci | 228 RON | 11.321 RON | 1.258 RON | 294 RON | 1.801 RON | 389 RON | 794 RON | 21 RON | 184 RON | 12.897 RON | 28.984 RON | 28.761 RON | 9.521 RON | 3.269 RON | 1.631 RON | 2.634 RON | 89 RON | 1.232 RON |
| Datorii totale | 73.740 RON | 50.887 RON | 35.712 RON | 38.481 RON | 43.067 RON | 25.178 RON | 2.269 RON | 7.812 RON | 3.813 RON | 998 RON | 1.260 RON | 1.050 RON | 381 RON | 329 RON | 11.096 RON | 20.099 RON | 12.076 RON | 4.044 RON |
| Capitaluri proprii | -61.397 RON | -39.566 RON | -22.483 RON | -38.187 RON | -41.266 RON | -23.858 RON | -1.475 RON | -7.791 RON | -3.470 RON | 12.299 RON | 31.062 RON | 29.335 RON | 10.438 RON | 5.775 RON | -6.575 RON | -17.365 RON | -11.905 RON | 561 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 2.550 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
2.550 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 01:20).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.