DMC INDEPENDENCE MEDIA SRL
- AMPRENTA - S.R.L.documentat pana in 2011
- J12/515/2001CLUJdin 30.03.2001
- J01/726/2011ALBAdin 19.10.2011in vigoare
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
et. 1
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanănu mai e administrator | 75% |
| persoanănu mai e administrator | 20% |
| persoanăfostă | 5% |
| persoanăadministrator | — |
| firmăadministrator | — |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010 | 6.930.840 RON | -744.445 RON | 9.754.253 RON | 5.726.971 RON | 3.390.793 RON | -605.065 RON | 29 |
| 2009 | 4.726.788 RON | 444.464 RON | 8.206.352 RON | 2.379.140 RON | 5.692.817 RON | -130.433 RON | 31 |
| 2008 | 5.293.377 RON | 155.232 RON | 7.121.232 RON | 1.162.809 RON | 5.296.874 RON | -637.398 RON | 33 |
| Indicator | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 6.930.840 RON | 4.726.788 RON | 5.293.377 RON |
| Venituri totale | 8.810.530 RON | 4.982.705 RON | 5.645.500 RON |
| Cheltuieli totale | 9.541.850 RON | 4.530.908 RON | 5.490.268 RON |
| Profit brut | — | 451.797 RON | 155.232 RON |
| Pierdere bruta | 731.320 RON | — | — |
| Profit net | — | 444.464 RON | 155.232 RON |
| Pierdere neta | 744.445 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 5.726.971 RON | 2.379.140 RON | 1.162.809 RON |
| Active circulante | 3.390.793 RON | 5.692.817 RON | 5.296.874 RON |
| Stocuri | 11.925 RON | 1.956.235 RON | 1.977.449 RON |
| Creante | 3.356.880 RON | 3.715.621 RON | 3.293.759 RON |
| Casa si conturi la banci | — | 20.961 RON | 25.666 RON |
| Cheltuieli in avans | 32.480 RON | 3.962 RON | 24.151 RON |
| Datorii totale | 9.754.253 RON | 8.206.352 RON | 7.121.232 RON |
| Venituri in avans | 1.056 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | -605.065 RON | -130.433 RON | -637.398 RON |
| Capital subscris varsat | 600 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 29 | 31 | 33 |