ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 99,01% |
| persoană | 0,99% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.959.661 RON | 152.015 RON | 2.422.168 RON | 3.482.684 RON | 2.448.535 RON | 3.462.351 RON | 9 |
| 2024 | 2.086.696 RON | 386.795 RON | 3.563.808 RON | 3.127.741 RON | 4.144.454 RON | 3.658.387 RON | 8 |
| 2023 | 2.867.560 RON | 1.709.549 RON | 1.792.251 RON | 3.496.570 RON | 3.682.491 RON | 5.336.810 RON | 6 |
| 2022 | 2.663.831 RON | 1.581.548 RON | 1.740.768 RON | 3.842.639 RON | 2.799.428 RON | 4.851.299 RON | 5 |
| 2021 | 2.830.247 RON | 645.594 RON | 1.236.605 RON | 4.400.791 RON | 1.646.852 RON | 4.712.691 RON | 15 |
| 2020 | 2.197.576 RON | 11.454 RON | 664.671 RON | 3.901.233 RON | 985.798 RON | 4.172.360 RON | 15 |
| 2019 | 2.617.595 RON | 493.883 RON | 617.438 RON | 3.356.484 RON | 1.542.203 RON | 4.231.249 RON | 15 |
| 2018 | 2.233.773 RON | 219.572 RON | 643.917 RON | 3.852.620 RON | 1.139.316 RON | 4.300.790 RON | 14 |
| 2017 | 1.925.530 RON | 302.711 RON | 591.134 RON | 3.777.803 RON | 983.924 RON | 4.123.323 RON | 14 |
| 2016 | 1.725.073 RON | 196.437 RON | 207.307 RON | 4.157.551 RON | 675.587 RON | 4.578.506 RON | 15 |
| 2015 | 1.891.304 RON | 328.911 RON | 760.873 RON | 4.596.848 RON | 1.338.314 RON | 5.126.921 RON | 14 |
| 2014 | 1.548.230 RON | 174.364 RON | 1.095.527 RON | 5.195.172 RON | 691.641 RON | 4.796.580 RON | 10 |
| 2013 | 1.727.009 RON | 304.095 RON | 1.416.192 RON | 3.180.129 RON | 684.388 RON | 2.450.995 RON | — |
| 2012 | 1.779.087 RON | 75.754 RON | 2.219.206 RON | 3.697.598 RON | 641.443 RON | 2.122.505 RON | 14 |
| 2011 | 1.612.915 RON | 3.222 RON | 2.062.863 RON | 4.213.022 RON | 315.401 RON | 2.501.230 RON | 18 |
| 2010 | 1.419.381 RON | 55.064 RON | 1.750.740 RON | 3.563.632 RON | 493.295 RON | 2.234.663 RON | 18 |
| 2009 | 1.919.319 RON | 64.267 RON | 1.823.804 RON | 3.682.777 RON | 311.225 RON | 2.172.867 RON | 20 |
| 2008 | 2.518.398 RON | 485.122 RON | 1.970.264 RON | 3.645.440 RON | 256.145 RON | 1.931.321 RON | 28 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.959.661 RON | 2.086.696 RON | 2.867.560 RON | 2.663.831 RON | 2.830.247 RON | 2.197.576 RON | 2.617.595 RON | 2.233.773 RON | 1.925.530 RON | 1.725.073 RON | 1.891.304 RON | 1.548.230 RON | 1.727.009 RON | 1.779.087 RON | 1.612.915 RON | 1.419.381 RON | 1.919.319 RON | 2.518.398 RON |
| Venituri totale | 1.976.594 RON | 2.117.378 RON | 3.591.489 RON | 3.632.391 RON | 2.899.531 RON | 2.322.950 RON | 2.743.182 RON | 2.244.289 RON | 1.938.238 RON | 1.740.574 RON | 2.084.512 RON | 1.679.746 RON | 1.779.244 RON | 1.868.762 RON | 2.116.829 RON | 1.607.521 RON | 2.129.903 RON | 2.520.019 RON |
| Cheltuieli totale | 1.782.399 RON | 1.655.265 RON | 1.850.339 RON | 2.018.852 RON | 2.225.521 RON | 2.290.488 RON | 2.221.868 RON | 2.002.273 RON | 1.570.313 RON | 1.506.065 RON | 1.691.980 RON | 1.460.789 RON | 1.401.908 RON | 1.762.451 RON | 2.103.086 RON | 1.540.285 RON | 2.052.260 RON | 1.942.414 RON |
| Profit brut | 194.195 RON | 462.113 RON | 1.741.150 RON | 1.613.539 RON | 674.010 RON | 32.462 RON | 521.314 RON | 242.016 RON | 367.925 RON | 234.509 RON | 392.532 RON | 218.957 RON | 377.336 RON | 106.311 RON | 13.743 RON | 67.236 RON | 77.643 RON | 577.605 RON |
| Profit net | 152.015 RON | 386.795 RON | 1.709.549 RON | 1.581.548 RON | 645.594 RON | 11.454 RON | 493.883 RON | 219.572 RON | 302.711 RON | 196.437 RON | 328.911 RON | 174.364 RON | 304.095 RON | 75.754 RON | 3.222 RON | 55.064 RON | 64.267 RON | 485.122 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.482.684 RON | 3.127.741 RON | 3.496.570 RON | 3.842.639 RON | 4.400.791 RON | 3.901.233 RON | 3.356.484 RON | 3.852.620 RON | 3.777.803 RON | 4.157.551 RON | 4.596.848 RON | 5.195.172 RON | 3.180.129 RON | 3.697.598 RON | 4.213.022 RON | 3.563.632 RON | 3.682.777 RON | 3.645.440 RON |
| Active circulante | 2.448.535 RON | 4.144.454 RON | 3.682.491 RON | 2.799.428 RON | 1.646.852 RON | 985.798 RON | 1.542.203 RON | 1.139.316 RON | 983.924 RON | 675.587 RON | 1.338.314 RON | 691.641 RON | 684.388 RON | 641.443 RON | 315.401 RON | 493.295 RON | 311.225 RON | 256.145 RON |
| Stocuri | 9.968 RON | 14.700 RON | 14.956 RON | 13.363 RON | 2.972 RON | 720 RON | 3.271 RON | 268.807 RON | 213.375 RON | 213.614 RON | 213.790 RON | 218.884 RON | 213.566 RON | 34.622 RON | 53.035 RON | 125.718 RON | 52.398 RON | 30.156 RON |
| Creante | 2.061.587 RON | 2.394.101 RON | 2.842.314 RON | 2.687.483 RON | 740.290 RON | 699.535 RON | 495.265 RON | 398.415 RON | 286.960 RON | 250.726 RON | 441.513 RON | 235.176 RON | 263.865 RON | 205.340 RON | 252.614 RON | 324.494 RON | 219.016 RON | 107.184 RON |
| Casa si conturi la banci | 376.980 RON | 1.428.568 RON | 244.520 RON | 61.331 RON | 903.590 RON | 285.543 RON | 1.043.667 RON | 472.094 RON | 483.589 RON | 211.247 RON | 683.011 RON | 237.581 RON | 206.957 RON | 401.481 RON | 9.752 RON | 43.083 RON | 39.811 RON | 118.805 RON |
| Cheltuieli in avans | 3.300 RON | — | — | — | — | — | — | 2.771 RON | 2.730 RON | 2.675 RON | 2.632 RON | 6.100 RON | 3.476 RON | 3.476 RON | 36.476 RON | 3.476 RON | 2.669 RON | — |
| Datorii totale | 2.422.168 RON | 3.563.808 RON | 1.792.251 RON | 1.740.768 RON | 1.236.605 RON | 664.671 RON | 617.438 RON | 643.917 RON | 591.134 RON | 207.307 RON | 760.873 RON | 1.095.527 RON | 1.416.192 RON | 2.219.206 RON | 2.062.863 RON | 1.750.740 RON | 1.823.804 RON | 1.970.264 RON |
| Venituri in avans | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 98.347 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 806 RON | 806 RON | 806 RON | 806 RON | 75.000 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 3.462.351 RON | 3.658.387 RON | 5.336.810 RON | 4.851.299 RON | 4.712.691 RON | 4.172.360 RON | 4.231.249 RON | 4.300.790 RON | 4.123.323 RON | 4.578.506 RON | 5.126.921 RON | 4.796.580 RON | 2.450.995 RON | 2.122.505 RON | 2.501.230 RON | 2.234.663 RON | 2.172.867 RON | 1.931.321 RON |
| Capital subscris varsat | 138.960 RON | 138.960 RON | 138.960 RON | 138.960 RON | 138.960 RON | 138.960 RON | 138.960 RON | 138.960 RON | 138.960 RON | 138.960 RON | 138.960 RON | 137.530 RON | 137.530 RON | 137.530 RON | 137.530 RON | 137.530 RON | 137.530 RON | 137.530 RON |
| Nr. mediu salariati | 9 | 8 | 6 | 5 | 15 | 15 | 15 | 14 | 14 | 15 | 14 | 10 | — | 14 | 18 | 18 | 20 | 28 |
11 contracte atribuite, in valoare de 21.371 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 17.879 lei.
Achizitii directe
1 contract
17.878 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
10 contracte
3.493 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 08:51).