ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 293.703 RON | 33.658 RON | 26.698 RON | 59.848 RON | 41.354 RON | 74.504 RON | 1 |
| 2024 | 247.529 RON | -128.239 RON | 63.412 RON | 83.046 RON | 85.272 RON | 104.906 RON | 1 |
| 2023 | 248.328 RON | 68.885 RON | 11.719 RON | 110.092 RON | 173.772 RON | 272.145 RON | 1 |
| 2022 | 375.903 RON | 69.190 RON | 20.364 RON | 128.601 RON | 95.023 RON | 203.260 RON | 1 |
| 2021 | 131.900 RON | -43.434 RON | 55.191 RON | 161.337 RON | 54.240 RON | 160.386 RON | 1 |
| 2020 | 325.661 RON | 154.515 RON | 81.852 RON | 191.610 RON | 94.062 RON | 203.820 RON | 1 |
| 2019 | 312.047 RON | 48.451 RON | 64.426 RON | 14.335 RON | 99.396 RON | 49.305 RON | 1 |
| 2018 | 289.246 RON | 2.362 RON | 16.228 RON | 5.496 RON | 88.586 RON | 77.854 RON | 1 |
| 2017 | 246.663 RON | 108.109 RON | 32.005 RON | 11.375 RON | 196.122 RON | 175.492 RON | 1 |
| 2016 | 289.930 RON | 67.059 RON | 14.231 RON | 13.044 RON | 68.570 RON | 67.383 RON | 1 |
| 2015 | 138.566 RON | 13.247 RON | 49.343 RON | 8.539 RON | 90.902 RON | 50.098 RON | 1 |
| 2014 | 392.741 RON | -59.362 RON | 62.517 RON | 4.568 RON | 94.800 RON | 36.851 RON | 1 |
| 2013 | 385.780 RON | 66.500 RON | 44.613 RON | 9.662 RON | 131.164 RON | 96.213 RON | 2 |
| 2012 | 233.651 RON | 51.084 RON | 32.653 RON | 15.224 RON | 47.142 RON | 29.713 RON | 2 |
| 2011 | 260.205 RON | 4.935 RON | 66.320 RON | 34.983 RON | 9.966 RON | -21.371 RON | 2 |
| 2010 | 98.807 RON | -13.140 RON | 94.380 RON | 51.281 RON | 16.792 RON | -26.307 RON | 2 |
| 2009 | 82.518 RON | -9.810 RON | 101.319 RON | 80.142 RON | 8.010 RON | -13.167 RON | 2 |
| 2008 | 144.599 RON | -3.681 RON | 124.675 RON | 109.926 RON | 11.392 RON | -3.357 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 293.703 RON | 247.529 RON | 248.328 RON | 375.903 RON | 131.900 RON | 325.661 RON | 312.047 RON | 289.246 RON | 246.663 RON | 289.930 RON | 138.566 RON | 392.741 RON | 385.780 RON | 233.651 RON | 260.205 RON | 98.807 RON | 82.518 RON | 144.599 RON |
| Venituri totale | 295.106 RON | 247.529 RON | 248.328 RON | 375.908 RON | 131.900 RON | 336.812 RON | 312.091 RON | 292.746 RON | 247.916 RON | 289.930 RON | 139.666 RON | 396.887 RON | 386.674 RON | 233.651 RON | 260.205 RON | 98.807 RON | 82.521 RON | 144.630 RON |
| Cheltuieli totale | 258.556 RON | 373.540 RON | 176.959 RON | 303.147 RON | 174.173 RON | 179.146 RON | 260.520 RON | 287.456 RON | 137.328 RON | 217.072 RON | 126.419 RON | 456.249 RON | 308.532 RON | 175.557 RON | 247.464 RON | 108.722 RON | 88.994 RON | 144.695 RON |
| Profit brut | 36.550 RON | 0 RON | 71.369 RON | 72.761 RON | 0 RON | 157.666 RON | 51.571 RON | 5.290 RON | 110.588 RON | 72.858 RON | 13.247 RON | 0 RON | 78.142 RON | 58.094 RON | 12.741 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 126.011 RON | 0 RON | 0 RON | 42.273 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 59.362 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.915 RON | 6.473 RON | 65 RON |
| Profit net | 33.658 RON | 0 RON | 68.885 RON | 69.190 RON | 0 RON | 154.515 RON | 48.451 RON | 2.362 RON | 108.109 RON | 67.059 RON | 13.247 RON | 0 RON | 66.500 RON | 51.084 RON | 4.935 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 128.239 RON | 0 RON | 0 RON | 43.434 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 59.362 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.140 RON | 9.810 RON | 3.681 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 59.848 RON | 83.046 RON | 110.092 RON | 128.601 RON | 161.337 RON | 191.610 RON | 14.335 RON | 5.496 RON | 11.375 RON | 13.044 RON | 8.539 RON | 4.568 RON | 9.662 RON | 15.224 RON | 34.983 RON | 51.281 RON | 80.142 RON | 109.926 RON |
| Active circulante | 41.354 RON | 85.272 RON | 173.772 RON | 95.023 RON | 54.240 RON | 94.062 RON | 99.396 RON | 88.586 RON | 196.122 RON | 68.570 RON | 90.902 RON | 94.800 RON | 131.164 RON | 47.142 RON | 9.966 RON | 16.792 RON | 8.010 RON | 11.392 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 16.690 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Creante | 9.809 RON | 26.156 RON | 36.583 RON | 10.216 RON | 20.851 RON | 65.169 RON | 29.366 RON | 44.281 RON | 99.336 RON | 11.885 RON | 53.499 RON | 94.096 RON | 108.267 RON | 4.089 RON | 6.191 RON | 15.762 RON | 5.925 RON | 4.346 RON |
| Casa si conturi la banci | 31.545 RON | 59.116 RON | 120.499 RON | 84.807 RON | 33.389 RON | 28.893 RON | 70.030 RON | 44.305 RON | 96.786 RON | 56.685 RON | 37.403 RON | 704 RON | 22.897 RON | 43.053 RON | 3.775 RON | 1.030 RON | 2.085 RON | 7.046 RON |
| Datorii totale | 26.698 RON | 63.412 RON | 11.719 RON | 20.364 RON | 55.191 RON | 81.852 RON | 64.426 RON | 16.228 RON | 32.005 RON | 14.231 RON | 49.343 RON | 62.517 RON | 44.613 RON | 32.653 RON | 66.320 RON | 94.380 RON | 101.319 RON | 124.675 RON |
| Capitaluri proprii | 74.504 RON | 104.906 RON | 272.145 RON | 203.260 RON | 160.386 RON | 203.820 RON | 49.305 RON | 77.854 RON | 175.492 RON | 67.383 RON | 50.098 RON | 36.851 RON | 96.213 RON | 29.713 RON | -21.371 RON | -26.307 RON | -13.167 RON | -3.357 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
ALLBIZZ SRLCUI 18161000 | 2 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
BALOR-CONS SRLCUI 16612723 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
ALLBIZZ SRLCUI 18161000 | 2 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
BIROU DE PROIECTARE FLESCHIN SRLCUI 14925996 | 2 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
ALLBIZZ ELECTRIC SRLCUI 33925690 | 2 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
UNITAR PROIECT TDA SRLCUI 35639210 | 2 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
BIROU DE PROIECTARE FLESCHIN SRLCUI 14925996 | 2 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
EAST EUROPEAN BUSINESS CENTER (E.E.B.C.) SRLCUI 26016710 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
ALLBIZZ ELECTRIC SRLCUI 33925690 | 2 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
UNITAR PROIECT TDA SRLCUI 35639210 | 2 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
ROSIM INSTALAŢII SRLCUI 35944826 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 14 subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.