ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
satul Viștea de Sus
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 363.750 RON | 63.939 RON | 484.868 RON | 356.620 RON | 790.328 RON | 662.080 RON | 4 |
| 2023 | 479.574 RON | 234.747 RON | 276.707 RON | 189.717 RON | 684.283 RON | 598.142 RON | 4 |
| 2022 | 475.039 RON | 106.843 RON | 187.923 RON | 194.578 RON | 363.859 RON | 370.514 RON | 4 |
| 2021 | 225.739 RON | 5.768 RON | 271.865 RON | 270.623 RON | 414.976 RON | 413.734 RON | 3 |
| 2020 | 131.064 RON | -71.973 RON | 310.715 RON | 327.118 RON | 391.563 RON | 407.966 RON | 1 |
| 2019 | 194.892 RON | 91.167 RON | 328.300 RON | 324.127 RON | 484.112 RON | 479.939 RON | 1 |
| 2018 | 681.380 RON | 64.595 RON | 321.478 RON | 328.282 RON | 484.103 RON | 490.907 RON | 9 |
| 2017 | 718.397 RON | 23.018 RON | 467.151 RON | 334.631 RON | 558.832 RON | 426.312 RON | 9 |
| 2016 | 649.167 RON | 16.864 RON | 485.771 RON | 338.343 RON | 660.722 RON | 513.294 RON | 9 |
| 2015 | 604.346 RON | 37.086 RON | 554.084 RON | 345.856 RON | 704.658 RON | 496.430 RON | 11 |
| 2014 | 478.362 RON | 57.225 RON | 596.893 RON | 360.485 RON | 803.200 RON | 566.792 RON | 11 |
| 2013 | 892.408 RON | 120.160 RON | 671.072 RON | 368.210 RON | 820.029 RON | 517.167 RON | 10 |
| 2012 | 1.037.390 RON | 142.923 RON | 636.259 RON | 359.829 RON | 673.438 RON | 397.008 RON | 14 |
| 2011 | 1.153.185 RON | 66.201 RON | 565.735 RON | 146.605 RON | 673.215 RON | 254.085 RON | 14 |
| 2010 | 942.356 RON | 52.452 RON | 776.393 RON | 171.061 RON | 890.216 RON | 284.884 RON | 16 |
| 2009 | 746.044 RON | 21.931 RON | 993.028 RON | 259.658 RON | 973.357 RON | 286.524 RON | 18 |
| 2008 | 831.003 RON | 16.053 RON | 861.956 RON | 293.982 RON | 649.724 RON | 114.593 RON | 24 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 363.750 RON | 479.574 RON | 475.039 RON | 225.739 RON | 131.064 RON | 194.892 RON | 681.380 RON | 718.397 RON | 649.167 RON | 604.346 RON | 478.362 RON | 892.408 RON | 1.037.390 RON | 1.153.185 RON | 942.356 RON | 746.044 RON | 831.003 RON |
| Venituri totale | 415.645 RON | 678.079 RON | 627.607 RON | 227.739 RON | 79.496 RON | 345.762 RON | 661.568 RON | 597.426 RON | 634.693 RON | 599.043 RON | 514.884 RON | 838.007 RON | 1.116.024 RON | 968.210 RON | 1.136.663 RON | 954.967 RON | 831.348 RON |
| Cheltuieli totale | 346.785 RON | 438.810 RON | 514.658 RON | 219.694 RON | 149.693 RON | 251.373 RON | 591.213 RON | 568.019 RON | 614.320 RON | 554.372 RON | 445.692 RON | 694.958 RON | 944.090 RON | 888.549 RON | 1.072.242 RON | 927.086 RON | 811.579 RON |
| Profit brut | 68.860 RON | 239.269 RON | 112.949 RON | 8.045 RON | 0 RON | 94.389 RON | 70.355 RON | 29.407 RON | 20.373 RON | 44.671 RON | 69.192 RON | 143.049 RON | 171.934 RON | 79.661 RON | 64.421 RON | 27.881 RON | 19.769 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 70.197 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 63.939 RON | 234.747 RON | 106.843 RON | 5.768 RON | 0 RON | 91.167 RON | 64.595 RON | 23.018 RON | 16.864 RON | 37.086 RON | 57.225 RON | 120.160 RON | 142.923 RON | 66.201 RON | 52.452 RON | 21.931 RON | 16.053 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 71.973 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 356.620 RON | 189.717 RON | 194.578 RON | 270.623 RON | 327.118 RON | 324.127 RON | 328.282 RON | 334.631 RON | 338.343 RON | 345.856 RON | 360.485 RON | 368.210 RON | 359.829 RON | 146.605 RON | 171.061 RON | 259.658 RON | 293.982 RON |
| Active circulante | 790.328 RON | 684.283 RON | 363.859 RON | 414.976 RON | 391.563 RON | 484.112 RON | 484.103 RON | 558.832 RON | 660.722 RON | 704.658 RON | 803.200 RON | 820.029 RON | 673.438 RON | 673.215 RON | 890.216 RON | 973.357 RON | 649.724 RON |
| Stocuri | 367.757 RON | 234.050 RON | 9.157 RON | 9.785 RON | 9.785 RON | 61.900 RON | 76.983 RON | 140.092 RON | 203.776 RON | 220.804 RON | 287.396 RON | 248.182 RON | 301.486 RON | 392.111 RON | 666.514 RON | 751.682 RON | 560.309 RON |
| Creante | 420.825 RON | 410.019 RON | 324.329 RON | 359.698 RON | 349.371 RON | 360.122 RON | 214.743 RON | 287.685 RON | 370.261 RON | 438.074 RON | 430.262 RON | 518.485 RON | 344.731 RON | 256.984 RON | 189.329 RON | 195.952 RON | 74.690 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.746 RON | 40.214 RON | 30.373 RON | 45.493 RON | 32.407 RON | 62.090 RON | 192.377 RON | 131.055 RON | 86.685 RON | 45.780 RON | 85.542 RON | 53.362 RON | 27.221 RON | 24.120 RON | 34.373 RON | 25.723 RON | 14.725 RON |
| Cheltuieli in avans | — | 849 RON | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | — | 46.537 RON | 32.843 RON |
| Datorii totale | 484.868 RON | 276.707 RON | 187.923 RON | 271.865 RON | 310.715 RON | 328.300 RON | 321.478 RON | 467.151 RON | 485.771 RON | 554.084 RON | 596.893 RON | 671.072 RON | 636.259 RON | 565.735 RON | 776.393 RON | 993.028 RON | 861.956 RON |
| Capitaluri proprii | 662.080 RON | 598.142 RON | 370.514 RON | 413.734 RON | 407.966 RON | 479.939 RON | 490.907 RON | 426.312 RON | 513.294 RON | 496.430 RON | 566.792 RON | 517.167 RON | 397.008 RON | 254.085 RON | 284.884 RON | 286.524 RON | 114.593 RON |
| Capital subscris varsat | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 4 | 3 | 1 | 1 | 9 | 9 | 9 | 11 | 11 | 10 | 14 | 14 | 16 | 18 | 24 |