ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
sector 1, ap. 1-3, bl. B, et. 1
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 35% |
| persoană | 50% |
| persoană | 5% |
| persoană | 5% |
| persoană | 5% |
| 5 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Ia act de renunţarea reclamantului la judecata acţiunii. Cu drept de recurs in termen de 15 zile de la comunicare. Pronuntata prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefă astazi, 23.11.2023.
În temeiul art.175 alin. 1 din Legea 85/2014, Dispune închiderea procedurii de reorganizare judiciare a debitoarei. În temeiul art.180 din Legea 85/2014, Descarcă pe lichidatorul judiciar de orice îndatoriri şi responsabilităţi. Dispune reinserţia debitoarei în activitatea comercială potrivit disp. art. 141 alin. 1 din Legea 85/2014. În temeiul art.179 din Legea 85/2014, Dispune notificarea prezentei sentinţe debitorului, creditorilor, administratorului special, Direcţiei Teritoriale a Finanţelor Publice, Oficiului Registrului Comerţului de pe lângă Tribunalul Prahova pentru efectuarea menţiunilor corespunzătoare, precum şi publicarea în Buletinul procedurilor de insolvenţă. Executorie. Cu drept de apel în 7 zile de la comunicare, ce se va depune la Tribunalul Prahova. Pronunţată prin punerea la dispoziţia soluţiei de către grefa instanţei, azi, 20.05.2024.
Amână pronunţarea la data de 20.05.2024, pentru deliberare. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei, astăzi, 15.05.2024.
Amână pronunţarea la data de 15.05.2024, pentru deliberare. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei, astăzi, 30.04.2024.
Amânare iniţială a pronunţării - Amână pronunţarea la data de 30.04.2024 pentru deliberare. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei, astăzi, 18.04.2024.
Având în vedere Hotărârea nr. 7/11.12.2023 şi Hotărârea nr.8/14.12.2023 a Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Tribunalului Prahova, privind aderarea la protestul grefierilor şi respectiv protestul judecătorilor, se va amâna judecarea cauzei şi se va acorda un nou termen.
Pentru a se depune tabelul rectificat de creanţe şi întocmirea raportului final de închidere.
Pentru continuarea procedurii şi pentru actualizarea tabelului de creanţe, se amână judecarea cauzei şi se acordă un nou termen.
Pentru continuarea procedurii în vederea actualizării tabelului de creanţe.
Preschimbă termenul de judecată la data de 27.01.2023, ora 09,30. Se citează păr?ile. Pronun?ată prin punerea solu?ie la dispozi?ia păr?ilor prin intermediul grefei, astăzi, 16.11.2022.
Pentru continuarea procedurii şi actualizarea tabelului de creanţe.
Ia act de renunţarea la judecarea cererii de trecere la faliment formulate de creditoarea BRD GSG SA. Amână cauza pentru clarificarea situaţiei creanţelor deţinute de BRD şi pentru achitarea ratelor conform planului.
Admite cererea de amânare. Pune în vedere administratorului judiciar să întocmească şi să publice în BPI raport de activitate în care să indice în mod expres sumele restante de plată la momentul formulării cererii de trecere la faliment. Prorogă discuţia asupra cererii de trecere la faliment formulate de BRD GSG SA şi asupra excepţiilor invocate de administratorul special.
În vederea derulării planului de reorganizare.
Pentru întocmirea unui raport conform solicitărilor instanţei.
Pentru întocmirea unui raport privind situaţia planului de reorganizare.
În vederea derulării planului de reorganizare.
În vederea derulării planului de reorganizare.
În vederea derulării planului de reorganizare.
În vederea derulării planului de reorganizare.
În vederea derulării planului de reorganizare.
În vederea derulării planului de reorganizare.
În vederea derulării planului de reorganizare.
Pentru continuarea procedurii şi recuperarea creanţelor.
În vederea derulării planului de reorganizare.
În vederea derulării planului de reorganizare.
În vederea derulării planului de reorganizare.
În vederea derulării planului de reorganizare.
Pentru continuarea procedurii şi valorificarea bunurilor din patrimoniul debitoarei.
În vederea derulării planului de reorganizare.
În vederea derulării planului de reorganizare.
În vederea derulării planului de reorganizare.
În vederea derulării planului de reorganizare.
În vederea derulării planului de reorganizare.
În vederea derulării planului de reorganizare.
În vederea derulării planului de reorganizare.
În vederea derulării planului de reorganizare.
În vederea derulării planului de reorganizare.
În vederea derulării planului de reorganizare.
Pentru continuarea procedurii şi realizarea planului de reorganizare.
În vederea derulării planului de reorganizare.
Pentru continuarea procedurii.
Pentru continuarea procedurii.
În vederea continuării planului de reorganizare.
pentru derularea planului de reorganizare
Confirmă planul de reorganizare propus de debitoare. Pe parcursul reorganizării societatea debitoare va fi condusă de administratorul special sub supravegherea administratorului judiciar în conformitate cu prevederile planului confirmat. Debitoarea prin administratorul judiciar va înregistra la tribunal rapoarte de activitate trimestriale asupra situaţiei financiare şi a cheltuielilor efectuate aprobate de comitetul creditorilor. Fixează termen la data de 05.11.2015 . Cu drept de apel în termen de 7 de zile de la comunicare, Pronunţată în şedinţă publică, azi, 07.09.2015.
PENTRU DEPUNEREA PLANULUI DE REORGANIZARE
PENTRU CONTINUAREA PROCEDURII ŞI ÎNTOCMIREA TABELULUI DEFINITIV AL CREANŢELOR.
Admite cererea debitoarei. În temeiul art.71 din Legea nr 85/2014 privind procedura insolvenţei, Dispune deschiderea procedurii generale a insolvenţei împotriva debitoarei. În temeiul art. 45 alin 1 lit d din Legea privind procedura insolvenţei, Desemnează administrator judiciar Cabinet Individual de Insolvenţă - Constantin Valerică care va îndeplini atribuţiile prevăzute de art.58 din lege, cu o retribuţie de 1500 lei. Dispune administratorului judiciar să efectueze notificarea deschiderii procedurii debitorului, creditorilor şi Oficiului Registrului Comerţului pentru efectuarea menţiunii şi prin publicare în Buletinul Procedurilor de Insolvenţă şi într-un ziar de largă circulaţie, conform art.99,100 din lege. Fixează următoarele termene: 1) 10.11.2014 termen pentru depunerea de către administratorul judiciar a primului raport, cel privind intrarea în procedura simplificată sau continuarea perioadei de observaţie prevăzut de art. 92 din Legea nr. 85/2014 2) 28.11.2014 termen pentru depunerea raportului privind cauzele şi împrejurările care au dus la apariţia insolvenţei cu menţionarea persoanelor vinovate, conform art. 97 alin.1 din lege 3) 10 zile de la primirea notificării ,termen limită de depunere de către creditori a opoziţiilor şi termen de soluţionare a opoziţiilor 10 zile după formularea acestora 4) 03.12.2014,termen limită pentru înregistrarea cererilor de admitere a creanţelor asupra averii debitoarei,cf art 100 lit b din Legea nr.85/2014 5) 19.12.2014 termen limită pentru verificarea creanţelor, întocmirea, afişarea şi comunicarea tabelului preliminar al creanţelor cf art 100 lit c din Legea nr.85/2014 6) 12.01.2015. termen limită pentru soluţionarea eventualelor contestaţii şi pentru definitivarea tabelului creanţelor cf art 100 lit d din Legea nr.85/2014 7) 23.12.2014, data şedinţei adunării creditorilor, ora şi locul urmând a fi stabilite de administratorul judiciar care va convoca creditorii debitoarei cf art 100 lit e din Legea nr.85/2014 Obligă debitorul să depună la dosarul cauzei actele şi informaţiile prev. la art. 67 alin.1, inclusiv actele prevăzute de art. 67 al.1 lit.h,i şi j din legea nr. 85/2014, in termen de 10 zile de la deschiderea procedurii,conform art 74 din lege, sub sancţiunea decăderii din dreptul de a depune un plan de reorganizare. Administratorul judiciar va dispune efectuarea notificărilor prev. de art. 99 din lege către toţi creditorii indicaţi de debitor în lista depusă conform art. 67alin.1 din lege. Dispune deschiderea de către debitor a unui cont bancar din care vor fi suportate cheltuielile aferente procedurii, conform art. 39 al.3 din lege Pune în vedere administratorului judiciar să comunice prezenta sentinţă tuturor instanţelor în a căror circumscripţie îşi are sediul debitorul, precum şi băncilor la care acesta are deschise conturi bancare, în vederea suspendării tuturor acţiunilor judiciare sau extrajudiciare pentru realizarea creanţelor împotriva debitorului sau a bunurilor acestuia. Dispune,in baza art 71 alin 1 din Legea nr.85/2014, comunicarea prezentei încheieri administratorului judiciar. Fixează termen administrativ de control la data de 30.01.2015, şi pune în vedere administratorului judiciar să întocmească un raport lunar cuprinzând descrierea modului în care şi-a îndeplinit atribuţiile, conform art. 59 din lege. Cu apel in termen de 7 de zile de la comunicare ce se va depune la Tribunalul Prahova . Pronunţată în şedinţă publică, astăzi 21.10..2014.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.855.790 RON | 610.151 RON | 788.354 RON | 440.454 RON | 960.665 RON | 612.765 RON | 18 |
| 2024 | 3.180.973 RON | 799.560 RON | 150.336 RON | 189.857 RON | 762.652 RON | 802.173 RON | 19 |
| 2023 | 3.094.501 RON | 662.628 RON | 482.469 RON | 240.994 RON | 1.332.334 RON | 1.090.859 RON | 17 |
| 2022 | 2.255.345 RON | 396.905 RON | 283.444 RON | 187.081 RON | 1.231.116 RON | 1.134.753 RON | 17 |
| 2021 | 1.817.115 RON | 80.610 RON | 439.541 RON | 166.155 RON | 1.311.736 RON | 1.039.955 RON | 18 |
| 2020 | 2.813.380 RON | 510.504 RON | 664.269 RON | 259.193 RON | 1.499.645 RON | 1.096.184 RON | 20 |
| 2019 | 2.872.242 RON | 787.088 RON | 805.233 RON | 359.878 RON | 1.704.373 RON | 1.277.786 RON | 19 |
| 2018 | 4.203.616 RON | 888.086 RON | 797.360 RON | 740.934 RON | 1.594.045 RON | 1.591.477 RON | 21 |
| 2017 | 3.536.444 RON | 454.389 RON | 1.526.057 RON | 719.734 RON | 1.622.053 RON | 903.392 RON | 17 |
| 2016 | 1.752.344 RON | 454.429 RON | 893.062 RON | 711.272 RON | 987.778 RON | 813.228 RON | 15 |
| 2015 | 2.613.597 RON | 585.716 RON | 543.600 RON | 721.779 RON | 1.110.463 RON | 1.290.377 RON | 15 |
| 2014 | 2.474.107 RON | 496.949 RON | 1.474.282 RON | 747.304 RON | 1.474.153 RON | 748.412 RON | 14 |
| 2013 | 1.404.862 RON | 49.805 RON | 1.019.159 RON | 810.672 RON | 706.955 RON | 502.190 RON | 17 |
| 2012 | 2.342.597 RON | 167.736 RON | 1.165.757 RON | 847.540 RON | 926.764 RON | 610.719 RON | 20 |
| 2011 | 3.204.615 RON | 329.500 RON | 1.576.707 RON | 888.374 RON | 1.405.578 RON | 720.134 RON | 19 |
| 2010 | 3.295.460 RON | 417.181 RON | 1.015.941 RON | 949.937 RON | 758.651 RON | 703.134 RON | 18 |
| 2009 | 2.207.227 RON | 136.569 RON | 768.669 RON | 268.311 RON | 1.092.175 RON | 598.453 RON | 17 |
| 2008 | 3.088.556 RON | 506.682 RON | 832.718 RON | 347.213 RON | 1.344.143 RON | 860.694 RON | 20 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.855.790 RON | 3.180.973 RON | 3.094.501 RON | 2.255.345 RON | 1.817.115 RON | 2.813.380 RON | 2.872.242 RON | 4.203.616 RON | 3.536.444 RON | 1.752.344 RON | 2.613.597 RON | 2.474.107 RON | 1.404.862 RON | 2.342.597 RON | 3.204.615 RON | 3.295.460 RON | 2.207.227 RON | 3.088.556 RON |
| Venituri totale | 2.862.980 RON | 3.206.421 RON | 3.107.888 RON | 2.265.375 RON | 1.825.783 RON | 2.811.075 RON | 3.648.770 RON | 4.211.037 RON | 3.514.081 RON | 1.829.896 RON | 2.596.466 RON | 2.474.119 RON | 1.326.687 RON | 2.307.384 RON | 3.309.235 RON | 3.317.433 RON | 2.188.956 RON | 3.219.508 RON |
| Cheltuieli totale | 2.144.279 RON | 2.259.054 RON | 2.385.087 RON | 1.848.951 RON | 1.727.915 RON | 2.274.323 RON | 2.826.268 RON | 3.280.900 RON | 3.007.461 RON | 1.287.404 RON | 1.895.146 RON | 1.885.172 RON | 1.265.730 RON | 2.102.514 RON | 2.914.052 RON | 2.815.983 RON | 2.014.363 RON | 2.619.212 RON |
| Profit brut | 718.701 RON | 947.367 RON | 722.801 RON | 416.424 RON | 97.868 RON | 536.752 RON | 822.502 RON | 930.137 RON | 506.620 RON | 542.492 RON | 701.320 RON | 588.947 RON | 60.957 RON | 204.870 RON | 395.183 RON | 501.450 RON | 174.593 RON | 600.296 RON |
| Profit net | 610.151 RON | 799.560 RON | 662.628 RON | 396.905 RON | 80.610 RON | 510.504 RON | 787.088 RON | 888.086 RON | 454.389 RON | 454.429 RON | 585.716 RON | 496.949 RON | 49.805 RON | 167.736 RON | 329.500 RON | 417.181 RON | 136.569 RON | 506.682 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 440.454 RON | 189.857 RON | 240.994 RON | 187.081 RON | 166.155 RON | 259.193 RON | 359.878 RON | 740.934 RON | 719.734 RON | 711.272 RON | 721.779 RON | 747.304 RON | 810.672 RON | 847.540 RON | 888.374 RON | 949.937 RON | 268.311 RON | 347.213 RON |
| Active circulante | 960.665 RON | 762.652 RON | 1.332.334 RON | 1.231.116 RON | 1.311.736 RON | 1.499.645 RON | 1.704.373 RON | 1.594.045 RON | 1.622.053 RON | 987.778 RON | 1.110.463 RON | 1.474.153 RON | 706.955 RON | 926.764 RON | 1.405.578 RON | 758.651 RON | 1.092.175 RON | 1.344.143 RON |
| Stocuri | 24.352 RON | 23.966 RON | 62.684 RON | 271.241 RON | 80.571 RON | 80.219 RON | 73.837 RON | 111.204 RON | 310.551 RON | 124.970 RON | 25.181 RON | 178.855 RON | 61.269 RON | 133.527 RON | 238.040 RON | 106.097 RON | 127.876 RON | 199.135 RON |
| Creante | 942.794 RON | 328.736 RON | 586.127 RON | 633.563 RON | 611.542 RON | 315.895 RON | 1.161.503 RON | 1.100.917 RON | 1.061.620 RON | 645.420 RON | 1.047.591 RON | 1.211.225 RON | 471.129 RON | 659.710 RON | 811.621 RON | 518.785 RON | 605.436 RON | 967.378 RON |
| Casa si conturi la banci | -6.481 RON | 409.950 RON | 683.523 RON | 326.312 RON | 619.623 RON | 1.103.531 RON | 469.033 RON | 381.924 RON | 249.882 RON | 217.388 RON | 37.691 RON | 84.073 RON | 174.557 RON | 133.527 RON | 355.917 RON | 133.769 RON | 358.863 RON | 177.630 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 1.605 RON | 1.615 RON | 18.768 RON | 53.858 RON | 87.662 RON | 7.240 RON | 1.735 RON | 2.715 RON | 3.722 RON | 2.172 RON | 2.889 RON | 10.487 RON | 6.636 RON | 2.056 RON |
| Datorii totale | 788.354 RON | 150.336 RON | 482.469 RON | 283.444 RON | 439.541 RON | 664.269 RON | 805.233 RON | 797.360 RON | 1.526.057 RON | 893.062 RON | 543.600 RON | 1.474.282 RON | 1.019.159 RON | 1.165.757 RON | 1.576.707 RON | 1.015.941 RON | 768.669 RON | 832.718 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.478 RON | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 612.765 RON | 802.173 RON | 1.090.859 RON | 1.134.753 RON | 1.039.955 RON | 1.096.184 RON | 1.277.786 RON | 1.591.477 RON | 903.392 RON | 813.228 RON | 1.290.377 RON | 748.412 RON | 502.190 RON | 610.719 RON | 720.134 RON | 703.134 RON | 598.453 RON | 860.694 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 18 | 19 | 17 | 17 | 18 | 20 | 19 | 21 | 17 | 15 | 15 | 14 | 17 | 20 | 19 | 18 | 17 | 20 |
172 de contracte atribuite, in valoare de 15.722.295 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 3.114.485 lei.
Achizitii directe
108 contracte
3.114.377 lei
Licitatii publice
9 contracte
9.412.863 lei
Achizitii offline
55 de contracte
3.195.055 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.238.380 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 05:02).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
FLORICON SALUB SRLCUI 2992339 | 13 | 5 | 2 | Da | vezi ↗ |
LESMONTAJ SRLCUI 7502551 | 14 | 5 | 1 | Da | vezi ↗ |
BUBU CONS SRLCUI 17050658 | 15 | 4 | 0 | Da | vezi ↗ |
ESRA SRLCUI 1348462 | 20 | 2 | 0 | Da | vezi ↗ |
| 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 8 parteneri, deschideti pagina de firme partenere.
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
SIRO CONSTRUCT SRLCUI 15304059 | 8 | ofertant · l-a avut subcontractant | 8 | — | vezi ↗ |
MICROCIP ELECTRONICS SRLCUI 20416598 | 4 | ofertant · l-a avut subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
MICROCIP SECURITY SERV SRLCUI 29472117 | 4 | ofertant · l-a avut subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
LESMONTAJ SRLCUI 7502551 | 14 | subcontractant | 3 | Da | vezi ↗ |
ESRA SRLCUI 1348462 | 20 | ofertant · l-a avut subcontractant | 2 | Da | vezi ↗ |
ATHENAEUM CONSTRUCT S.R.L.CUI 5602554 | 4 | terț susținător · aceeași ofertă | 3 | — | vezi ↗ |
SAG SERVICES PROVIDER SRLCUI 12017510 | 2 | co-subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
ALEXCOR TRADING SRLCUI 18430493 | 2 | terț susținător · aceeași ofertă | 2 | — | vezi ↗ |
JOVILA CONSTRUCT SRLCUI 8636373 | 2 | co-terț și subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
AQUA & SOLAR TECH SRLCUI 25565450 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 35 de subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.