Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.863.432 RON | 267.635 RON | 657.877 RON | 1.140.019 RON | 197.919 RON | 680.061 RON | 9 |
| 2024 | 1.554.766 RON | 374.701 RON | 91.973 RON | 405.001 RON | 409.395 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 722.423 RON |
| 7 |
| 2023 | 1.668.872 RON | 451.771 RON | 82.083 RON | 349.080 RON | 520.943 RON | 787.940 RON | 8 |
| 2022 | 1.615.298 RON | 110.635 RON | 63.671 RON | 271.810 RON | 489.552 RON | 697.691 RON | 9 |
| 2021 | 1.717.831 RON | 417.343 RON | 214.167 RON | 500.932 RON | 849.765 RON | 1.136.530 RON | 9 |
| 2020 | 1.325.750 RON | 185.055 RON | 1.531.354 RON | 773.119 RON | 1.482.819 RON | 724.584 RON | 15 |
| 2019 | 1.993.406 RON | 720.576 RON | 1.412.636 RON | 1.021.805 RON | 930.360 RON | 539.529 RON | 17 |
| 2018 | 1.794.181 RON | 737.966 RON | 1.653.934 RON | 1.246.122 RON | 946.341 RON | 538.529 RON | 15 |
| 2017 | 1.744.836 RON | 622.904 RON | 785.655 RON | 446.407 RON | 877.777 RON | 538.529 RON | 15 |
| 2016 | 1.409.570 RON | 355.028 RON | 561.691 RON | 441.432 RON | 635.629 RON | 538.528 RON | 12 |
| 2015 | 1.015.518 RON | 132.838 RON | 701.613 RON | 652.318 RON | 684.748 RON | 672.144 RON | 10 |
| 2014 | 1.347.487 RON | 170.272 RON | 857.290 RON | 792.557 RON | 678.153 RON | 672.090 RON | 10 |
| 2013 | 1.316.246 RON | 143.264 RON | 838.088 RON | 755.241 RON | 532.016 RON | 546.872 RON | 8 |
| 2012 | 1.334.844 RON | 11.680 RON | 956.959 RON | 837.004 RON | 470.319 RON | 493.609 RON | 13 |
| 2011 | 1.423.194 RON | 2.128 RON | 464.812 RON | 206.457 RON | 611.902 RON | 481.929 RON | 12 |
| 2010 | 1.515.366 RON | 6.003 RON | 537.681 RON | 380.134 RON | 475.913 RON | 479.801 RON | 12 |
| 2009 | 1.935.938 RON | 25.122 RON | 706.566 RON | 685.972 RON | 447.859 RON | 473.798 RON | 17 |
| 2008 | 2.024.943 RON | -155.832 RON | 2.510.257 RON | 2.422.530 RON | 245.436 RON | 448.676 RON | 21 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.863.432 RON | 1.554.766 RON | 1.668.872 RON | 1.615.298 RON | 1.717.831 RON | 1.325.750 RON | 1.993.406 RON | 1.794.181 RON | 1.744.836 RON | 1.409.570 RON | 1.015.518 RON | 1.347.487 RON | 1.316.246 RON | 1.334.844 RON | 1.423.194 RON | 1.515.366 RON | 1.935.938 RON | 2.024.943 RON |
| Venituri totale | 1.893.735 RON | 1.582.263 RON | 1.688.047 RON | 1.624.041 RON | 1.734.680 RON | 1.325.764 RON | 2.107.221 RON | 1.837.069 RON | 1.854.525 RON | 1.411.243 RON | 1.062.677 RON | 1.347.493 RON | 1.426.757 RON | 1.334.844 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 1.577.169 RON | 1.163.417 RON | 1.221.218 RON | 1.497.785 RON | 1.303.596 RON | 1.127.553 RON | 1.363.172 RON | 1.086.195 RON | 1.113.578 RON | 986.927 RON | 904.390 RON | 1.142.224 RON | 1.255.099 RON | 1.318.449 RON | ||||
| Profit brut | 316.566 RON | 418.846 RON | 466.829 RON | 126.256 RON | 431.084 RON | 198.211 RON | 744.049 RON | 750.874 RON | 740.947 RON | 424.316 RON | 158.287 RON | 205.269 RON | 171.658 RON | 16.395 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 267.635 RON | 374.701 RON | 451.771 RON | 110.635 RON | 417.343 RON | 185.055 RON | 720.576 RON | 737.966 RON | 622.904 RON | 355.028 RON | 132.838 RON | 170.272 RON | 143.264 RON | 11.680 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 1.140.019 RON | 405.001 RON | 349.080 RON | 271.810 RON | 500.932 RON | 773.119 RON | 1.021.805 RON | 1.246.122 RON | 446.407 RON | 441.432 RON | 652.318 RON | 792.557 RON | 755.241 RON | 837.004 RON | ||||
| Active circulante | 197.919 RON | 409.395 RON | 520.943 RON | 489.552 RON | 849.765 RON | 1.482.819 RON | 930.360 RON | 946.341 RON | 877.777 RON | 635.629 RON | 684.748 RON | 678.153 RON | 532.016 RON | 470.319 RON | ||||
| Stocuri | 0 RON | — | 10.000 RON | 17.700 RON | 31.033 RON | 41.772 RON | 21.016 RON | 7.938 RON | — | 10.890 RON | 8.916 RON | 2.703 RON | 2.703 RON | — | ||||
| Creante | 132.674 RON | 166.769 RON | 190.540 RON | 168.635 RON | 477.802 RON | 135.327 RON | 265.590 RON | 247.823 RON | 131.621 RON | 84.932 RON | 47.964 RON | 148.180 RON | 148.630 RON | 180.993 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 65.245 RON | 242.626 RON | 320.403 RON | 303.217 RON | 340.930 RON | 1.305.720 RON | 643.754 RON | 690.580 RON | 746.156 RON | 539.807 RON | 627.868 RON | 527.270 RON | 380.683 RON | 289.326 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 23.158 RON | 36.691 RON | 58.670 RON | 97.703 RON | 143.245 RON | ||||
| Datorii totale | 657.877 RON | 91.973 RON | 82.083 RON | 63.671 RON | 214.167 RON | 1.531.354 RON | 1.412.636 RON | 1.653.934 RON | 785.655 RON | 561.691 RON | 701.613 RON | 857.290 RON | 838.088 RON | 956.959 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 680.061 RON | 722.423 RON | 787.940 RON | 697.691 RON | 1.136.530 RON | 724.584 RON | 539.529 RON | 538.529 RON | 538.529 RON | 538.528 RON | 672.144 RON | 672.090 RON | 546.872 RON | 493.609 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 334.500 RON | 334.500 RON | 334.500 RON | 334.500 RON | 334.500 RON | 334.500 RON | 334.500 RON | 333.500 RON | 333.500 RON | 333.500 RON | — | 333.500 RON | 333.500 RON | 333.500 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 9 | 7 | 8 | 9 | 9 | 15 | 17 | 15 | 15 | 12 | 10 | 10 | 8 | 13 | 12 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 1.426.447 RON |
| 1.518.025 RON |
| 1.947.768 RON |
| 2.114.617 RON |
| 1.421.813 RON |
| 1.505.572 RON |
| 1.915.713 RON |
| 2.263.054 RON |
| 4.634 RON |
| 12.453 RON |
| 32.055 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 148.437 RON |
| 2.128 RON |
| 6.003 RON |
| 25.122 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 155.832 RON |
| 206.457 RON |
| 380.134 RON |
| 685.972 RON |
| 2.422.530 RON |
| 611.902 RON |
| 475.913 RON |
| 447.859 RON |
| 245.436 RON |
| 46.958 RON |
| 28.382 RON |
| 26.921 RON |
| 2.675 RON |
| 143.225 RON |
| 119.800 RON |
| 224.313 RON |
| 197.031 RON |
| 421.719 RON |
| 327.731 RON |
| 196.625 RON |
| 45.730 RON |
| 128.382 RON |
| 161.435 RON |
| 46.533 RON |
| 290.967 RON |
| 464.812 RON |
| 537.681 RON |
| 706.566 RON |
| 2.510.257 RON |
| 481.929 RON |
| 479.801 RON |
| 473.798 RON |
| 448.676 RON |
| 333.500 RON |
| 333.500 RON |
| 333.500 RON |
| 333.500 RON |
| 12 |
| 17 |
| 21 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 33,34% |
| persoanăadministrator |
| 33,33% |
| persoanăadministrator | 33,33% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Admite excep?ia perimării invocată din oficiu de instan?ă. Constată perimată cererea formulată de reclamantul SC NELMATOUR SRL, în contradictoriu cu pârâta MINISTERUL MUNCII ŞI PROTECŢIEI SOCIALE-AJOFM GIURGIU. Cu drept de recurs în termen de 5 zile de la pronun?are, cererea de recurs urmând a fi depusă la Judecătoria Giurgiu, sub sanc?iunea nulită?ii. Pronun?ată astăzi, 16.04.2026, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
În baza art. 242 alin. 1 C.pr.civ. dispune suspendarea prezentei cauze pentru neîndeplinirea obliga?iilor trasate în sarcina păr?ii. Cu drept de recurs pe toata durata suspendării judecă?ii, ce se depune la Judecătoria Giurgiu. Pronun?ată astăzi, 08.10.2024, prin punerea solu?iei la dispozi?ia părţilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 08.10.2024. Stabileşte că pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei. Pronunţată astăzi, 24.09.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 24.09.2024. Stabileşte că pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei. Pronunţată astăzi, 13.09.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Citare părţi cu menţiunea să depună dovada comunicării somaţiei către debitor
Prin Decizia nr.31/15.01.2024 a Preşedintelui Judecătoriei Giurgiu, s-a dispus desfiinţarea Completului CN32, cauza fiind repartizată ciclic completului CN48, urmând a se fixa termen la acest din urmă complet de judecată. Părţile vor primi citaţii pentru noul termen de judecată.
Stabileşte competenţa de soluţionare în favoarea Judecătoriei Giurgiu. Definitivă. Pronunţată azi 18.10.2023 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin grefa instanţei.
În baza art. 480 C.p.c. respinge, ca nefondat, apelul formulat de apelantul ISCTR împotriva sentinţei civile nr. 36/04.01.2023 a Judecătoriei Giurgiu, în contradictoriu cu intimata NELMATOUR SRL. Definitivă. Pronun?ată astăzi, 21.09.2023, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână cauza în vederea refacerii procedurii de citare cu intimata şi acordă termen la data de 21.09.2023.
Admite în parte plângerea contravenţională formulată de petenta NEMALTOUR SRL în contradictoriu cu intimatul INSPECTORATUL DE STAT PENTRU CONTROLUL ÎN TRANSPORTUL RUTIER - ISCTR. Dispune înlocuirea sancţiunii amenzii contravenţionale în cuantum de 6.000 lei aplicată acesteia prin procesul verbal de contravenţie seria ISCTR nr. 22130600066/24.06.2022, cu sancţiunea avertismentului Respinge în rest plângerea contravenţională. Cu drept de apel, în termen de 30 zile de la comunicare, cererea urmând a fi depusă la Judecătoria Giurgiu. Pronun?ată astăzi, 04.01.2023, prin punerea la dispozi?ia păr?ilor de către grefa instan?ei, la sediul Judecătoriei Giurgiu.
Amână pronunţarea în cauză la data de 04.01.2023.Stabileşte ca pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei . Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 21.12.2022.
Amână pronunţarea în cauză la data de 21.12.2022.Stabileşte ca pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei
4 contracte atribuite, in valoare de 34.830 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 34.834 lei.
Achizitii directe
4 contracte
34.830 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 153 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 20:26).
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.