| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 136.409.624 RON | 3.323.451 RON | 49.165.419 RON | 37.548.603 RON | 33.834.508 RON | 22.599.054 RON | 13 |
| 2024 | 130.041.862 RON | 4.114.526 RON | 46.913.072 RON | 36.930.557 RON | 33.210.037 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 23.152.741 RON |
| 12 |
| 2023 | 138.839.717 RON | 420.166 RON | 48.066.381 RON | 37.131.771 RON | 31.670.706 RON | 20.732.346 RON | 13 |
| 2022 | 201.831.022 RON | 334.650 RON | 56.779.538 RON | 26.092.862 RON | 42.097.045 RON | 11.321.123 RON | 14 |
| 2021 | 184.562.108 RON | 388.439 RON | 52.291.210 RON | 26.622.108 RON | 37.939.271 RON | 12.186.472 RON | 14 |
| 2020 | 123.534.553 RON | 1.186.062 RON | 39.134.303 RON | 23.010.349 RON | 29.075.158 RON | 12.850.663 RON | 14 |
| 2019 | 114.311.110 RON | 927.669 RON | 36.991.426 RON | 23.270.236 RON | 25.620.076 RON | 12.027.759 RON | 14 |
| 2018 | 112.843.054 RON | 1.365.786 RON | 30.781.976 RON | 17.651.147 RON | 24.193.613 RON | 11.310.615 RON | 13 |
| 2017 | 85.068.656 RON | 803.134 RON | 20.863.379 RON | 13.565.398 RON | 14.652.762 RON | 7.479.205 RON | 11 |
| 2016 | 76.128.666 RON | 1.949.186 RON | 17.282.936 RON | 11.306.489 RON | 13.889.054 RON | 7.640.331 RON | 7 |
| 2015 | 58.231.515 RON | 789.651 RON | 13.176.942 RON | 8.414.275 RON | 10.845.057 RON | 5.866.574 RON | 7 |
| 2014 | 68.457.869 RON | 1.904.600 RON | 11.356.568 RON | 6.948.558 RON | 9.761.079 RON | 5.076.923 RON | 7 |
| 2013 | 58.692.801 RON | 1.450.859 RON | 10.335.891 RON | 7.117.812 RON | 6.914.593 RON | 3.356.966 RON | 5 |
| 2012 | 58.496.895 RON | 135.885 RON | 14.492.838 RON | 10.914.623 RON | 9.042.351 RON | 4.948.915 RON | 3 |
| 2011 | 36.697.595 RON | 483.040 RON | 14.679.571 RON | 11.806.180 RON | 8.462.645 RON | 5.031.765 RON | 4 |
| 2010 | 19.681.207 RON | 826.101 RON | 15.452.284 RON | 10.666.774 RON | 8.332.178 RON | 2.878.701 RON | 4 |
| 2009 | 10.697.619 RON | -155.645 RON | 15.959.862 RON | 10.507.613 RON | 8.236.688 RON | 2.052.600 RON | 5 |
| 2008 | 8.408.073 RON | -2.745.092 RON | 16.140.765 RON | 9.610.577 RON | 9.152.255 RON | 1.873.747 RON | 5 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 136.409.624 RON | 130.041.862 RON | 138.839.717 RON | 201.831.022 RON | 184.562.108 RON | 123.534.553 RON | 114.311.110 RON | 112.843.054 RON | 85.068.656 RON | 76.128.666 RON | 58.231.515 RON | 68.457.869 RON | 58.692.801 RON | 58.496.895 RON | 36.697.595 RON | 19.681.207 RON | 10.697.619 RON | 8.408.073 RON |
| Venituri totale | 140.175.883 RON | 135.996.476 RON | 142.953.984 RON | 206.416.340 RON | 191.057.129 RON | 128.185.585 RON | 116.883.390 RON | 114.589.231 RON | 86.591.728 RON | 77.075.515 RON | 59.194.350 RON | 69.308.864 RON | 62.910.153 RON | 60.103.249 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 136.235.703 RON | 131.126.793 RON | 142.507.137 RON | 205.981.296 RON | 190.585.972 RON | 126.752.630 RON | 115.770.728 RON | 112.952.207 RON | 85.624.561 RON | 74.782.066 RON | 58.260.639 RON | 67.066.065 RON | 60.789.812 RON | 59.967.364 RON | ||||
| Profit brut | 3.940.180 RON | 4.869.683 RON | 446.847 RON | 435.044 RON | 471.157 RON | 1.432.955 RON | 1.112.662 RON | 1.637.024 RON | 967.167 RON | 2.293.449 RON | 933.711 RON | 2.242.799 RON | 2.120.341 RON | 135.885 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 3.323.451 RON | 4.114.526 RON | 420.166 RON | 334.650 RON | 388.439 RON | 1.186.062 RON | 927.669 RON | 1.365.786 RON | 803.134 RON | 1.949.186 RON | 789.651 RON | 1.904.600 RON | 1.450.859 RON | 135.885 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 37.548.603 RON | 36.930.557 RON | 37.131.771 RON | 26.092.862 RON | 26.622.108 RON | 23.010.349 RON | 23.270.236 RON | 17.651.147 RON | 13.565.398 RON | 11.306.489 RON | 8.414.275 RON | 6.948.558 RON | 7.117.812 RON | 10.914.623 RON | ||||
| Active circulante | 33.834.508 RON | 33.210.037 RON | 31.670.706 RON | 42.097.045 RON | 37.939.271 RON | 29.075.158 RON | 25.620.076 RON | 24.193.613 RON | 14.652.762 RON | 13.889.054 RON | 10.845.057 RON | 9.761.079 RON | 6.914.593 RON | 9.042.351 RON | ||||
| Stocuri | 7.850.833 RON | 5.461.915 RON | 9.881.490 RON | 16.809.041 RON | 16.467.403 RON | 11.676.367 RON | 10.165.421 RON | 7.002.517 RON | 5.567.747 RON | 4.864.371 RON | 2.983.238 RON | 5.161.803 RON | 2.267.183 RON | 3.661.312 RON | ||||
| Creante | 24.264.792 RON | 27.056.864 RON | 19.777.554 RON | 23.580.600 RON | 21.249.750 RON | 16.169.260 RON | 14.515.326 RON | 16.037.810 RON | 7.966.418 RON | 7.908.957 RON | 6.353.420 RON | 3.757.802 RON | 3.358.841 RON | 4.630.348 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 1.718.883 RON | 691.258 RON | 2.011.662 RON | 1.707.404 RON | 222.118 RON | 1.229.531 RON | 939.329 RON | 1.153.286 RON | 1.118.597 RON | 1.115.726 RON | 1.508.399 RON | 841.474 RON | 1.288.569 RON | 750.691 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 502.908 RON | 62.282 RON | 148.829 RON | 78.850 RON | 99.915 RON | 98.588 RON | 343.518 RON | 507.189 RON | 428.495 RON | 76.508 RON | 177.682 RON | 162.063 RON | 143.374 RON | 12.000 RON | ||||
| Datorii totale | 49.165.419 RON | 46.913.072 RON | 48.066.381 RON | 56.779.538 RON | 52.291.210 RON | 39.134.303 RON | 36.991.426 RON | 30.781.976 RON | 20.863.379 RON | 17.282.936 RON | 13.176.942 RON | 11.356.568 RON | 10.335.891 RON | 14.492.838 RON | ||||
| Venituri in avans | 121.546 RON | 137.063 RON | 152.579 RON | 168.096 RON | 183.612 RON | 199.129 RON | 214.645 RON | 259.358 RON | 304.071 RON | 348.784 RON | 393.498 RON | 438.209 RON | 482.922 RON | 527.221 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 22.599.054 RON | 23.152.741 RON | 20.732.346 RON | 11.321.123 RON | 12.186.472 RON | 12.850.663 RON | 12.027.759 RON | 11.310.615 RON | 7.479.205 RON | 7.640.331 RON | 5.866.574 RON | 5.076.923 RON | 3.356.966 RON | 4.948.915 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 1.677.500 RON | 1.677.500 RON | 1.677.500 RON | 1.677.500 RON | 1.677.500 RON | 1.677.500 RON | 1.677.500 RON | 1.677.500 RON | 1.677.500 RON | 1.677.500 RON | 1.677.400 RON | 1.677.400 RON | 1.677.400 RON | 1.677.400 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 13 | 12 | 13 | 14 | 14 | 14 | 14 | 13 | 11 | 7 | 7 | 7 | 5 | 3 | 4 |
| 38.542.129 RON |
| 20.687.637 RON |
| 13.902.624 RON |
| 9.823.190 RON |
| 38.059.136 RON |
| 19.776.002 RON |
| 14.050.936 RON |
| 12.568.282 RON |
| 482.993 RON |
| 911.635 RON |
| — |
| — |
| 0 RON |
| — |
| 148.312 RON |
| 2.745.092 RON |
| 483.040 RON |
| 826.101 RON |
| — |
| — |
| 0 RON |
| — |
| 155.645 RON |
| 2.745.092 RON |
| 11.806.180 RON |
| 10.666.774 RON |
| 10.507.613 RON |
| 9.610.577 RON |
| 8.462.645 RON |
| 8.332.178 RON |
| 8.236.688 RON |
| 9.152.255 RON |
| 1.803.766 RON |
| 2.411.839 RON |
| 2.932.592 RON |
| 5.717.494 RON |
| 6.108.991 RON |
| 5.697.794 RON |
| 4.893.071 RON |
| 3.252.451 RON |
| 549.888 RON |
| 222.545 RON |
| 411.025 RON |
| 182.310 RON |
| 18.000 RON |
| — |
| — |
| — |
| 14.679.571 RON |
| 15.452.284 RON |
| 15.959.862 RON |
| 16.140.765 RON |
| 575.489 RON |
| 667.967 RON |
| 731.839 RON |
| 748.320 RON |
| 5.031.765 RON |
| 2.878.701 RON |
| 2.052.600 RON |
| 1.873.747 RON |
| 1.677.400 RON |
| 1.677.400 RON |
| 1.677.400 RON |
| 1.677.400 RON |
| 4 |
| 5 |
| 5 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
23 de contracte atribuite, in valoare de 380.117 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 380.140 lei.
Achizitii directe
23 de contracte
380.117 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 152 de zile de la data documentului, iar 27,8% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 14:28).
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.