ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Clădirea APACA, Corp A, Et 3, Sector 6
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 51.708.180 RON | 8.028.585 RON | 16.941.726 RON | 1.614.564 RON | 23.226.011 RON | 8.028.825 RON | 137 |
| 2024 | 40.370.670 RON | 6.392.141 RON | 14.079.765 RON | 1.214.121 RON | 19.140.341 RON | 6.392.381 RON | 120 |
| 2023 | 33.731.276 RON | 4.338.396 RON | 6.146.688 RON | 328.442 RON | 15.761.708 RON | 9.990.316 RON | 114 |
| 2022 | 30.683.336 RON | 5.651.680 RON | 8.950.764 RON | 454.477 RON | 14.064.169 RON | 5.651.920 RON | 111 |
| 2021 | 26.176.015 RON | 5.840.402 RON | 2.239.567 RON | 393.656 RON | 16.343.431 RON | 14.526.658 RON | 99 |
| 2020 | 21.973.737 RON | 5.224.444 RON | 1.979.918 RON | 259.180 RON | 11.239.025 RON | 9.530.993 RON | 88 |
| 2019 | 18.113.915 RON | 2.967.495 RON | 1.504.316 RON | 242.322 RON | 8.119.501 RON | 6.894.917 RON | 81 |
| 2018 | 16.544.040 RON | 2.399.483 RON | 1.339.324 RON | 291.433 RON | 6.693.995 RON | 5.676.896 RON | 79 |
| 2017 | 15.378.909 RON | 2.852.667 RON | 1.241.282 RON | 387.122 RON | 5.774.240 RON | 4.941.624 RON | 74 |
| 2016 | 13.282.551 RON | 2.964.196 RON | 728.049 RON | 311.655 RON | 6.007.503 RON | 5.612.008 RON | 64 |
| 2015 | 11.506.322 RON | 2.844.922 RON | 1.280.404 RON | 164.200 RON | 6.001.404 RON | 4.908.168 RON | 63 |
| 2014 | 11.360.957 RON | 3.491.048 RON | 1.601.564 RON | 292.354 RON | 4.851.434 RON | 3.563.246 RON | 53 |
| 2013 | 8.700.064 RON | 2.582.839 RON | 861.734 RON | 407.344 RON | 3.088.903 RON | 2.654.556 RON | 46 |
| 2012 | 5.619.426 RON | 1.302.547 RON | 485.206 RON | 63.304 RON | 1.902.188 RON | 1.495.020 RON | 41 |
| 2011 | 5.106.795 RON | 1.032.234 RON | 553.935 RON | 95.658 RON | 1.486.388 RON | 1.032.473 RON | 39 |
| 2010 | 5.341.601 RON | 1.301.612 RON | 661.729 RON | 134.051 RON | 1.823.484 RON | 1.301.738 RON | 38 |
| 2009 | 5.099.214 RON | 1.526.022 RON | 376.313 RON | 175.536 RON | 1.717.822 RON | 1.526.262 RON | 37 |
| 2008 | 3.768.847 RON | 1.178.808 RON | 330.571 RON | 161.376 RON | 1.345.713 RON | 1.178.619 RON | 34 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 51.708.180 RON | 40.370.670 RON | 33.731.276 RON | 30.683.336 RON | 26.176.015 RON | 21.973.737 RON | 18.113.915 RON | 16.544.040 RON | 15.378.909 RON | 13.282.551 RON | 11.506.322 RON | 11.360.957 RON | 8.700.064 RON | 5.619.426 RON | 5.106.795 RON | 5.341.601 RON | 5.099.214 RON | 3.768.847 RON |
| Venituri totale | 52.263.189 RON | 40.417.945 RON | 33.975.020 RON | 31.017.088 RON | 26.342.017 RON | 22.111.825 RON | 18.263.509 RON | 16.628.954 RON | 15.570.678 RON | 13.462.074 RON | 11.712.438 RON | 11.472.622 RON | 8.818.258 RON | 5.715.718 RON | 5.174.853 RON | 5.427.908 RON | 5.185.733 RON | 3.859.843 RON |
| Cheltuieli totale | 42.694.748 RON | 32.900.591 RON | 29.014.812 RON | 24.472.431 RON | 19.675.930 RON | 16.108.957 RON | 14.787.159 RON | 13.812.023 RON | 12.223.003 RON | 9.909.983 RON | 8.343.103 RON | 7.310.603 RON | 5.746.122 RON | 4.161.182 RON | 3.943.599 RON | 3.873.206 RON | 3.362.102 RON | 2.459.794 RON |
| Profit brut | 9.568.441 RON | 7.517.354 RON | 4.960.208 RON | 6.544.657 RON | 6.666.087 RON | 6.002.868 RON | 3.476.350 RON | 2.816.931 RON | 3.347.675 RON | 3.552.091 RON | 3.369.335 RON | 4.162.019 RON | 3.072.136 RON | 1.554.536 RON | 1.231.254 RON | 1.554.702 RON | 1.823.631 RON | 1.400.049 RON |
| Profit net | 8.028.585 RON | 6.392.141 RON | 4.338.396 RON | 5.651.680 RON | 5.840.402 RON | 5.224.444 RON | 2.967.495 RON | 2.399.483 RON | 2.852.667 RON | 2.964.196 RON | 2.844.922 RON | 3.491.048 RON | 2.582.839 RON | 1.302.547 RON | 1.032.234 RON | 1.301.612 RON | 1.526.022 RON | 1.178.808 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.614.564 RON | 1.214.121 RON | 328.442 RON | 454.477 RON | 393.656 RON | 259.180 RON | 242.322 RON | 291.433 RON | 387.122 RON | 311.655 RON | 164.200 RON | 292.354 RON | 407.344 RON | 63.304 RON | 95.658 RON | 134.051 RON | 175.536 RON | 161.376 RON |
| Active circulante | 23.226.011 RON | 19.140.341 RON | 15.761.708 RON | 14.064.169 RON | 16.343.431 RON | 11.239.025 RON | 8.119.501 RON | 6.693.995 RON | 5.774.240 RON | 6.007.503 RON | 6.001.404 RON | 4.851.434 RON | 3.088.903 RON | 1.902.188 RON | 1.486.388 RON | 1.823.484 RON | 1.717.822 RON | 1.345.713 RON |
| Stocuri | 0 RON | 169 RON | 5.943 RON | 4.545 RON | 200 RON | — | 14.950 RON | — | 1.110 RON | 13.727 RON | 465 RON | 1.046 RON | 2.616 RON | 321 RON | 841 RON | 285 RON | 1.479 RON | 1.066 RON |
| Creante | 6.028.912 RON | 6.165.158 RON | 3.413.413 RON | 3.990.627 RON | 4.013.388 RON | 3.515.897 RON | 1.954.020 RON | 1.914.385 RON | 2.961.067 RON | 2.689.684 RON | 1.284.245 RON | 1.165.433 RON | 1.138.492 RON | 638.857 RON | 595.134 RON | 665.009 RON | 705.141 RON | 567.520 RON |
| Casa si conturi la banci | 17.197.099 RON | 12.975.014 RON | 12.342.352 RON | 10.068.997 RON | 12.329.843 RON | 7.723.128 RON | 6.150.531 RON | 4.779.610 RON | 2.812.063 RON | 3.304.092 RON | 4.716.694 RON | 3.684.955 RON | 1.947.795 RON | 1.263.010 RON | 890.413 RON | 1.158.190 RON | 1.011.202 RON | 777.127 RON |
| Cheltuieli in avans | 182.595 RON | 117.684 RON | 51.411 RON | 84.038 RON | 68.607 RON | 49.265 RON | 37.410 RON | 30.792 RON | 21.544 RON | 20.899 RON | 22.968 RON | 21.022 RON | 20.043 RON | 14.734 RON | 4.362 RON | 5.932 RON | 9.217 RON | 2.101 RON |
| Datorii totale | 16.941.726 RON | 14.079.765 RON | 6.146.688 RON | 8.950.764 RON | 2.239.567 RON | 1.979.918 RON | 1.504.316 RON | 1.339.324 RON | 1.241.282 RON | 728.049 RON | 1.280.404 RON | 1.601.564 RON | 861.734 RON | 485.206 RON | 553.935 RON | 661.729 RON | 376.313 RON | 330.571 RON |
| Venituri in avans | 52.619 RON | — | 4.557 RON | — | 39.469 RON | 36.559 RON | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 8.028.825 RON | 6.392.381 RON | 9.990.316 RON | 5.651.920 RON | 14.526.658 RON | 9.530.993 RON | 6.894.917 RON | 5.676.896 RON | 4.941.624 RON | 5.612.008 RON | 4.908.168 RON | 3.563.246 RON | 2.654.556 RON | 1.495.020 RON | 1.032.473 RON | 1.301.738 RON | 1.526.262 RON | 1.178.619 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 137 | 120 | 114 | 111 | 99 | 88 | 81 | 79 | 74 | 64 | 63 | 53 | 46 | 41 | 39 | 38 | 37 | 34 |
1 contract atribuit, in valoare de 55.678 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
55.678 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 07:45).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.