ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Telefon:
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 836.125 RON | 123.048 RON | 226.361 RON | 0 RON | 361.620 RON | 135.259 RON | 7 |
| 2024 | 534.719 RON | 40.458 RON | 146.874 RON | — | 199.543 RON | 52.669 RON | 7 |
| 2023 | 599.475 RON | 27.772 RON | 228.187 RON | — | 268.171 RON | 39.984 RON | 7 |
| 2022 | 443.088 RON | 78.861 RON | 193.873 RON | — | 284.946 RON | 91.073 RON | 7 |
| 2021 | 407.686 RON | 20.997 RON | 208.345 RON | 0 RON | 241.554 RON | 33.209 RON | 7 |
| 2020 | 452.185 RON | 35.070 RON | 229.286 RON | 0 RON | 276.567 RON | 47.281 RON | 7 |
| 2019 | 815.204 RON | 245.095 RON | 113.646 RON | 0 RON | 370.952 RON | 257.306 RON | 8 |
| 2018 | 865.233 RON | 275.738 RON | 213.078 RON | 0 RON | 501.028 RON | 287.950 RON | 7 |
| 2017 | 810.914 RON | 213.171 RON | 299.134 RON | 1.307 RON | 523.209 RON | 225.382 RON | 10 |
| 2016 | 894.316 RON | 193.746 RON | 243.114 RON | 50.967 RON | 398.104 RON | 205.957 RON | 10 |
| 2015 | 812.331 RON | 289.329 RON | 134.235 RON | 79.757 RON | 356.018 RON | 301.540 RON | 10 |
| 2014 | 858.540 RON | 241.800 RON | 170.365 RON | 108.548 RON | 315.828 RON | 254.011 RON | 11 |
| 2013 | 942.667 RON | 208.041 RON | 221.967 RON | 134.226 RON | 309.935 RON | 222.194 RON | 10 |
| 2012 | 908.417 RON | 233.580 RON | 348.279 RON | 182.817 RON | 413.196 RON | 247.734 RON | 10 |
| 2011 | 1.017.153 RON | 270.392 RON | 419.420 RON | 232.790 RON | 471.176 RON | 284.546 RON | 10 |
| 2010 | 1.153.740 RON | 409.802 RON | 270.611 RON | 147.062 RON | 548.257 RON | 424.708 RON | 12 |
| 2009 | 865.644 RON | 205.041 RON | 275.199 RON | 182.637 RON | 312.349 RON | 219.787 RON | 13 |
| 2008 | 869.202 RON | 264.529 RON | 385.298 RON | 223.753 RON | 440.820 RON | 279.275 RON | 11 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 836.125 RON | 534.719 RON | 599.475 RON | 443.088 RON | 407.686 RON | 452.185 RON | 815.204 RON | 865.233 RON | 810.914 RON | 894.316 RON | 812.331 RON | 858.540 RON | 942.667 RON | 908.417 RON | 1.017.153 RON | 1.153.740 RON | 865.644 RON | 869.202 RON |
| Venituri totale | 836.415 RON | 535.718 RON | 607.087 RON | 446.510 RON | 410.832 RON | 456.000 RON | 815.342 RON | 883.047 RON | 834.059 RON | 894.531 RON | 853.084 RON | 858.946 RON | 942.860 RON | 908.720 RON | 1.017.578 RON | 1.159.273 RON | 865.821 RON | 869.391 RON |
| Cheltuieli totale | 688.274 RON | 489.903 RON | 573.244 RON | 363.184 RON | 385.727 RON | 416.370 RON | 562.094 RON | 598.479 RON | 580.284 RON | 663.881 RON | 508.645 RON | 571.089 RON | 695.192 RON | 630.649 RON | 695.683 RON | 671.413 RON | 621.725 RON | 554.475 RON |
| Profit brut | 148.141 RON | 45.815 RON | 33.843 RON | 83.326 RON | 25.105 RON | 39.630 RON | 253.248 RON | 284.568 RON | 253.775 RON | 230.650 RON | 344.439 RON | 287.857 RON | 247.668 RON | 278.071 RON | 321.895 RON | 487.860 RON | 244.096 RON | 314.916 RON |
| Profit net | 123.048 RON | 40.458 RON | 27.772 RON | 78.861 RON | 20.997 RON | 35.070 RON | 245.095 RON | 275.738 RON | 213.171 RON | 193.746 RON | 289.329 RON | 241.800 RON | 208.041 RON | 233.580 RON | 270.392 RON | 409.802 RON | 205.041 RON | 264.529 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.307 RON | 50.967 RON | 79.757 RON | 108.548 RON | 134.226 RON | 182.817 RON | 232.790 RON | 147.062 RON | 182.637 RON | 223.753 RON |
| Active circulante | 361.620 RON | 199.543 RON | 268.171 RON | 284.946 RON | 241.554 RON | 276.567 RON | 370.952 RON | 501.028 RON | 523.209 RON | 398.104 RON | 356.018 RON | 315.828 RON | 309.935 RON | 413.196 RON | 471.176 RON | 548.257 RON | 312.349 RON | 440.820 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 749 RON | 749 RON | 0 RON | 720 RON | — | 0 RON | — | — | — | 14.161 RON |
| Creante | 187.899 RON | 137.429 RON | 85.648 RON | 96.034 RON | 101.415 RON | 114.725 RON | 156.519 RON | 139.876 RON | 307.962 RON | 190.227 RON | 189.097 RON | 183.986 RON | 137.714 RON | 161.368 RON | 141.544 RON | 151.808 RON | 148.858 RON | 140.734 RON |
| Casa si conturi la banci | 173.721 RON | 62.114 RON | 182.523 RON | 188.912 RON | 140.139 RON | 161.842 RON | 214.433 RON | 361.152 RON | 214.498 RON | 207.128 RON | 166.921 RON | 131.122 RON | 172.221 RON | 251.828 RON | 329.632 RON | 396.449 RON | 163.491 RON | 285.925 RON |
| Datorii totale | 226.361 RON | 146.874 RON | 228.187 RON | 193.873 RON | 208.345 RON | 229.286 RON | 113.646 RON | 213.078 RON | 299.134 RON | 243.114 RON | 134.235 RON | 170.365 RON | 221.967 RON | 348.279 RON | 419.420 RON | 270.611 RON | 275.199 RON | 385.298 RON |
| Capitaluri proprii | 135.259 RON | 52.669 RON | 39.984 RON | 91.073 RON | 33.209 RON | 47.281 RON | 257.306 RON | 287.950 RON | 225.382 RON | 205.957 RON | 301.540 RON | 254.011 RON | 222.194 RON | 247.734 RON | 284.546 RON | 424.708 RON | 219.787 RON | 279.275 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 8 | 7 | 10 | 10 | 10 | 11 | 10 | 10 | 10 | 12 | 13 | 11 |
223 de contracte atribuite, in valoare de 6.769.979 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 5.262.281 lei.
Achizitii directe
191 de contracte
5.262.090 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
32 de contracte
1.507.889 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.238.380 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 05:02).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
IDEAL MAX CONSTRUCT SRLCUI 35788972 | 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
STRUCT QUALITY AND BUILDING SRLCUI 36346871 | 2 | ofertant · l-a avut subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
TTH DEZVOLT CONST SRLCUI 33812055 | 1 | ofertant · l-a avut terț | 1 | — | vezi ↗ |
LOMAGE TRADE SRLCUI 14603940 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
GED PROJECT SRLCUI 36334770 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
IMEP SYSTEMS SRLCUI 29533818 | 2 | co-subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
AVYAN PROIECT SRLCUI 36956586 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
CT & VMA CONSTRUCTII S.R.L.CUI 39387396 | 1 | terț susținător · aceeași ofertă | 1 | — | vezi ↗ |
DKR PROIECT SRLCUI 24834399 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.