ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 179.199 RON | -86.183 RON | 869.381 RON | 134.703 RON | 118.083 RON | -616.595 RON | 3 |
| 2024 | 132.954 RON | -111.036 RON | 789.969 RON | 173.190 RON | 86.367 RON | -530.412 RON | 3 |
| 2023 | 207.374 RON | 400 RON | 832.970 RON | 211.677 RON | 201.917 RON | -419.376 RON | 3 |
| 2022 | 240.025 RON | 13.418 RON | 543.913 RON | 0 RON | 124.138 RON | -419.775 RON | 3 |
| 2021 | 46.603 RON | -83.283 RON | 447.838 RON | 0 RON | 40.463 RON | -407.375 RON | 3 |
| 2020 | 37.344 RON | -75.389 RON | 368.676 RON | 0 RON | 44.583 RON | -324.093 RON | 3 |
| 2019 | 63.497 RON | -66.919 RON | 302.940 RON | 0 RON | 54.236 RON | -248.704 RON | 3 |
| 2018 | 90.641 RON | -16.088 RON | 270.765 RON | 0 RON | 88.980 RON | -181.785 RON | 3 |
| 2017 | 83.751 RON | -25.541 RON | 230.526 RON | 0 RON | 64.729 RON | -165.797 RON | 3 |
| 2016 | 53.951 RON | -79.458 RON | 168.630 RON | 0 RON | 28.374 RON | -140.256 RON | 3 |
| 2015 | 131.714 RON | -22.655 RON | 143.754 RON | 24.303 RON | 58.653 RON | -60.798 RON | 3 |
| 2014 | 176.892 RON | -37.797 RON | 127.473 RON | 48.606 RON | 40.724 RON | -38.143 RON | 3 |
| 2013 | 269.980 RON | 9.286 RON | 171.630 RON | 91.429 RON | 79.855 RON | -346 RON | 3 |
| 2012 | 256.491 RON | -6.529 RON | 220.472 RON | 135.733 RON | 75.107 RON | -9.632 RON | 3 |
| 2011 | 187.656 RON | 1.202 RON | 163.642 RON | 38.520 RON | 122.019 RON | -3.103 RON | 2 |
| 2010 | 166.885 RON | 1.623 RON | 182.001 RON | 38.519 RON | 59.177 RON | -84.305 RON | 2 |
| 2009 | 135.466 RON | -59.753 RON | 184.110 RON | 69.554 RON | 28.627 RON | -85.929 RON | 1 |
| 2008 | 163.188 RON | -33.977 RON | 171.202 RON | 72.323 RON | 72.703 RON | -26.176 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 179.199 RON | 132.954 RON | 207.374 RON | 240.025 RON | 46.603 RON | 37.344 RON | 63.497 RON | 90.641 RON | 83.751 RON | 53.951 RON | 131.714 RON | 176.892 RON | 269.980 RON | 256.491 RON | 187.656 RON | 166.885 RON | 135.466 RON | 163.188 RON |
| Venituri totale | 179.199 RON | 132.954 RON | 207.374 RON | 239.959 RON | 46.603 RON | 37.344 RON | 63.647 RON | 90.641 RON | 83.793 RON | 53.951 RON | 131.816 RON | 176.892 RON | 269.980 RON | 256.491 RON | 187.656 RON | 166.885 RON | 143.419 RON | 163.472 RON |
| Cheltuieli totale | 263.232 RON | 242.660 RON | 204.900 RON | 224.141 RON | 129.426 RON | 112.380 RON | 129.930 RON | 105.823 RON | 108.496 RON | 132.869 RON | 150.516 RON | 209.382 RON | 251.837 RON | 262.791 RON | 186.225 RON | 160.361 RON | 200.305 RON | 197.449 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 2.474 RON | 15.818 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 18.143 RON | 0 RON | 1.431 RON | 6.524 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 84.033 RON | 109.706 RON | 0 RON | 0 RON | 82.823 RON | 75.036 RON | 66.283 RON | 15.182 RON | 24.703 RON | 78.918 RON | — | 32.490 RON | 0 RON | 6.300 RON | 0 RON | — | 56.886 RON | 33.977 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 400 RON | 13.418 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.286 RON | 0 RON | 1.202 RON | 1.623 RON | — | — |
| Pierdere neta | 86.183 RON | 111.036 RON | 0 RON | 0 RON | 83.283 RON | 75.389 RON | 66.919 RON | 16.088 RON | 25.541 RON | 79.458 RON | 22.655 RON | 37.797 RON | 0 RON | 6.529 RON | 0 RON | — | 59.753 RON | 33.977 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 134.703 RON | 173.190 RON | 211.677 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 24.303 RON | 48.606 RON | 91.429 RON | 135.733 RON | 38.520 RON | 38.519 RON | 69.554 RON | 72.323 RON |
| Active circulante | 118.083 RON | 86.367 RON | 201.917 RON | 124.138 RON | 40.463 RON | 44.583 RON | 54.236 RON | 88.980 RON | 64.729 RON | 28.374 RON | 58.653 RON | 40.724 RON | 79.855 RON | 75.107 RON | 122.019 RON | 59.177 RON | 28.627 RON | 72.703 RON |
| Stocuri | 36.378 RON | 37.856 RON | 44.840 RON | 46.464 RON | 30.841 RON | 17.544 RON | 10.923 RON | 8.340 RON | 6.776 RON | 7.533 RON | 8.732 RON | 15.556 RON | 8.113 RON | 11.576 RON | 26.863 RON | 19.112 RON | 3.045 RON | 7.489 RON |
| Creante | 64.091 RON | 16.619 RON | 117.927 RON | 24.935 RON | 2.467 RON | 6.622 RON | 3.647 RON | 24.028 RON | 16.809 RON | 3.420 RON | 3.544 RON | 61 RON | 8.508 RON | 59.901 RON | 85.134 RON | 9.090 RON | 3.494 RON | 41.621 RON |
| Casa si conturi la banci | 17.614 RON | 31.892 RON | 39.150 RON | 52.739 RON | 7.155 RON | 20.417 RON | 39.666 RON | 56.612 RON | 41.144 RON | 17.421 RON | 46.377 RON | 25.107 RON | 63.234 RON | 3.630 RON | 10.022 RON | 30.975 RON | 22.088 RON | 23.593 RON |
| Datorii totale | 869.381 RON | 789.969 RON | 832.970 RON | 543.913 RON | 447.838 RON | 368.676 RON | 302.940 RON | 270.765 RON | 230.526 RON | 168.630 RON | 143.754 RON | 127.473 RON | 171.630 RON | 220.472 RON | 163.642 RON | 182.001 RON | 184.110 RON | 171.202 RON |
| Capitaluri proprii | -616.595 RON | -530.412 RON | -419.376 RON | -419.775 RON | -407.375 RON | -324.093 RON | -248.704 RON | -181.785 RON | -165.797 RON | -140.256 RON | -60.798 RON | -38.143 RON | -346 RON | -9.632 RON | -3.103 RON | -84.305 RON | -85.929 RON | -26.176 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
7 contracte atribuite, in valoare de 87.351 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 41.095 lei.
Achizitii directe
5 contracte
41.090 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
46.261 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 18:24).