ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 202.687 RON | -25.705 RON | 158.487 RON | 98.577 RON | 125.811 RON | 65.901 RON | 2 |
| 2024 | 203.765 RON | 28.224 RON | 155.199 RON | 125.352 RON | 121.453 RON | 91.606 RON | 2 |
| 2023 | 237.844 RON | 50.072 RON | 61.815 RON | 26.252 RON | 119.594 RON | 84.031 RON | 2 |
| 2022 | 409.949 RON | 72.331 RON | 58.154 RON | 33.291 RON | 178.388 RON | 153.525 RON | 2 |
| 2021 | 434.863 RON | 80.793 RON | 75.071 RON | 36.635 RON | 269.430 RON | 230.994 RON | 2 |
| 2020 | 322.031 RON | 86.901 RON | 59.643 RON | 40.680 RON | 199.498 RON | 180.535 RON | 2 |
| 2019 | 295.158 RON | 90.648 RON | 66.947 RON | 51.610 RON | 214.265 RON | 198.928 RON | 2 |
| 2018 | 402.665 RON | 72.138 RON | 152.334 RON | 64.245 RON | 223.036 RON | 134.947 RON | 4 |
| 2017 | 157.463 RON | 26.999 RON | 74.115 RON | 3.581 RON | 196.143 RON | 125.609 RON | 4 |
| 2016 | 163.748 RON | 46.054 RON | 61.294 RON | 4.841 RON | 155.063 RON | 98.610 RON | 3 |
| 2015 | 252.289 RON | 52.316 RON | 49.687 RON | 6.113 RON | 131.266 RON | 87.692 RON | 3 |
| 2014 | 193.728 RON | 18.718 RON | 71.061 RON | 7.494 RON | 98.943 RON | 35.376 RON | 3 |
| 2013 | 141.420 RON | -67.844 RON | 54.565 RON | 16.628 RON | 54.594 RON | 16.657 RON | 4 |
| 2012 | 242.245 RON | -9.528 RON | 61.437 RON | 40.487 RON | 104.768 RON | 84.502 RON | 3 |
| 2011 | 283.545 RON | -27.560 RON | 157.032 RON | 64.601 RON | 181.146 RON | 92.924 RON | 3 |
| 2010 | 200.215 RON | -46.383 RON | 136.793 RON | 93.683 RON | 177.593 RON | 143.932 RON | 3 |
| 2009 | 610.405 RON | 151.068 RON | 158.828 RON | 128.428 RON | 204.370 RON | 190.315 RON | 4 |
| 2008 | 352.505 RON | 69.357 RON | 46.747 RON | 51.655 RON | 76.699 RON | 82.997 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 202.687 RON | 203.765 RON | 237.844 RON | 409.949 RON | 434.863 RON | 322.031 RON | 295.158 RON | 402.665 RON | 157.463 RON | 163.748 RON | 252.289 RON | 193.728 RON | 141.420 RON | 242.245 RON | 283.545 RON | 200.215 RON | 610.405 RON | 352.505 RON |
| Venituri totale | 202.687 RON | 203.778 RON | 237.876 RON | 409.950 RON | 434.863 RON | 322.031 RON | 303.892 RON | 434.349 RON | 157.464 RON | 163.748 RON | 252.289 RON | 193.729 RON | 141.966 RON | 244.505 RON | 287.255 RON | 200.338 RON | 613.494 RON | 352.583 RON |
| Cheltuieli totale | 226.426 RON | 173.495 RON | 185.425 RON | 333.518 RON | 349.720 RON | 232.200 RON | 210.203 RON | 357.865 RON | 128.889 RON | 116.056 RON | 192.404 RON | 169.200 RON | 205.873 RON | 254.033 RON | 314.815 RON | 238.121 RON | 430.086 RON | 269.396 RON |
| Profit brut | 0 RON | 30.283 RON | 52.451 RON | 76.432 RON | 85.143 RON | 89.831 RON | 93.689 RON | 76.484 RON | 28.575 RON | 47.692 RON | 59.885 RON | 24.529 RON | — | — | 0 RON | — | 183.408 RON | 83.187 RON |
| Pierdere bruta | 23.739 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 63.907 RON | 9.528 RON | 27.560 RON | 37.783 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 28.224 RON | 50.072 RON | 72.331 RON | 80.793 RON | 86.901 RON | 90.648 RON | 72.138 RON | 26.999 RON | 46.054 RON | 52.316 RON | 18.718 RON | — | — | 0 RON | — | 151.068 RON | 69.357 RON |
| Pierdere neta | 25.705 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 67.844 RON | 9.528 RON | 27.560 RON | 46.383 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 98.577 RON | 125.352 RON | 26.252 RON | 33.291 RON | 36.635 RON | 40.680 RON | 51.610 RON | 64.245 RON | 3.581 RON | 4.841 RON | 6.113 RON | 7.494 RON | 16.628 RON | 40.487 RON | 64.601 RON | 93.683 RON | 128.428 RON | 51.655 RON |
| Active circulante | 125.811 RON | 121.453 RON | 119.594 RON | 178.388 RON | 269.430 RON | 199.498 RON | 214.265 RON | 223.036 RON | 196.143 RON | 155.063 RON | 131.266 RON | 98.943 RON | 54.594 RON | 104.768 RON | 181.146 RON | 177.593 RON | 204.370 RON | 76.699 RON |
| Stocuri | 59.533 RON | 59.602 RON | 63.487 RON | 56.750 RON | 42.476 RON | 22.452 RON | 23.072 RON | 33.928 RON | 67.864 RON | 31.680 RON | 20.105 RON | 32.224 RON | 18.553 RON | 13.236 RON | 30.394 RON | 62.569 RON | 39.197 RON | 5.204 RON |
| Creante | 17.862 RON | 21.766 RON | 24.538 RON | 19.489 RON | 14.888 RON | 22.984 RON | 22.365 RON | 20.110 RON | 18.962 RON | 24.844 RON | 18.411 RON | 35.975 RON | 20.002 RON | 18.039 RON | 34.190 RON | 31.774 RON | 21.345 RON | 6.297 RON |
| Casa si conturi la banci | 48.416 RON | 40.085 RON | 31.569 RON | 102.149 RON | 212.066 RON | 154.062 RON | 168.828 RON | 168.998 RON | 109.317 RON | 98.539 RON | 92.750 RON | 30.744 RON | 16.039 RON | 73.493 RON | 116.562 RON | 83.250 RON | 143.828 RON | 65.198 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 684 RON | 4.209 RON | 9.449 RON | 16.345 RON | 1.390 RON |
| Datorii totale | 158.487 RON | 155.199 RON | 61.815 RON | 58.154 RON | 75.071 RON | 59.643 RON | 66.947 RON | 152.334 RON | 74.115 RON | 61.294 RON | 49.687 RON | 71.061 RON | 54.565 RON | 61.437 RON | 157.032 RON | 136.793 RON | 158.828 RON | 46.747 RON |
| Capitaluri proprii | 65.901 RON | 91.606 RON | 84.031 RON | 153.525 RON | 230.994 RON | 180.535 RON | 198.928 RON | 134.947 RON | 125.609 RON | 98.610 RON | 87.692 RON | 35.376 RON | 16.657 RON | 84.502 RON | 92.924 RON | 143.932 RON | 190.315 RON | 82.997 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
17 contracte atribuite, in valoare de 105.749 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 105.766 lei.
Achizitii directe
17 contracte
105.749 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 00:41).