| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 128.536 RON | -215.883 RON | 201.885 RON | 182.841 RON | 111.365 RON | 92.321 RON | 3 |
| 2011 | 86.186 RON | -134.935 RON | 283.845 RON | 428.435 RON | 163.614 RON |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 128.536 RON | 86.186 RON | 380.553 RON |
| 308.204 RON |
| 3 |
| 2010 | 380.553 RON | -39.375 RON | 339.017 RON | 514.313 RON | 267.843 RON | 443.139 RON | 5 |
| 2009 | 550.313 RON | 12.736 RON | 268.187 RON | 476.826 RON | 273.874 RON | 482.513 RON | 5 |
| 2008 | 677.895 RON | 21.306 RON | 108.272 RON | 202.267 RON | 389.628 RON | 483.623 RON | 10 |
| 550.313 RON |
| 677.895 RON |
| Venituri totale | 140.679 RON | 97.650 RON | 455.607 RON | 655.916 RON | 683.905 RON |
| Cheltuieli totale | 356.562 RON | 232.585 RON | 486.879 RON | 633.695 RON | 654.934 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | — | 22.221 RON | 28.971 RON |
| Pierdere bruta | 215.883 RON | 134.935 RON | 31.272 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | — | 12.736 RON | 21.306 RON |
| Pierdere neta | 215.883 RON | 134.935 RON | 39.375 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 182.841 RON | 428.435 RON | 514.313 RON | 476.826 RON | 202.267 RON |
| Active circulante | 111.365 RON | 163.614 RON | 267.843 RON | 273.874 RON | 389.628 RON |
| Stocuri | — | 0 RON | — | 12.520 RON | 2.136 RON |
| Creante | 111.097 RON | 162.741 RON | 267.632 RON | 259.851 RON | 370.899 RON |
| Casa si conturi la banci | 268 RON | 873 RON | 211 RON | 1.503 RON | 16.593 RON |
| Datorii totale | 201.885 RON | 283.845 RON | 339.017 RON | 268.187 RON | 108.272 RON |
| Capitaluri proprii | 92.321 RON | 308.204 RON | 443.139 RON | 482.513 RON | 483.623 RON |
| Capital subscris varsat | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 5 | 5 | 10 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
bl. S3, sc. A, ap. 4, parter
bl. I 7, sc. A, parter, ap. 2
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministratorfostă |
| — |
| 1 deținător în act | 100% |
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.