Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.560.627 RON | 252.668 RON | 4.675.517 RON | 793.054 RON | 4.135.371 RON | 252.908 RON | 15 |
| 2024 | 8.402.854 RON | 167.451 RON | 4.513.753 RON | 808.510 RON | 3.872.934 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
comuna Viişoara
| 167.691 RON |
| 14 |
| 2023 | 8.068.488 RON | 241.973 RON | 4.266.252 RON | 823.862 RON | 3.753.881 RON | 311.491 RON | 11 |
| 2022 | 8.123.916 RON | 456.968 RON | 4.700.952 RON | 817.250 RON | 4.340.910 RON | 457.208 RON | 13 |
| 2021 | 7.363.130 RON | 298.153 RON | 3.102.757 RON | 783.497 RON | 3.576.283 RON | 1.257.023 RON | 16 |
| 2020 | 6.743.782 RON | 287.798 RON | 2.644.048 RON | 577.068 RON | 3.024.936 RON | 958.870 RON | 13 |
| 2019 | 6.401.161 RON | 238.628 RON | 2.227.386 RON | 594.375 RON | 2.302.849 RON | 671.072 RON | 15 |
| 2018 | 6.216.197 RON | 243.023 RON | 2.107.697 RON | 565.087 RON | 1.974.013 RON | 432.444 RON | 16 |
| 2017 | 4.994.116 RON | 189.181 RON | 2.059.026 RON | 535.269 RON | 1.713.178 RON | 189.421 RON | 13 |
| 2016 | 4.590.560 RON | 141.422 RON | 1.866.423 RON | 551.259 RON | 1.456.179 RON | 141.662 RON | 12 |
| 2015 | 5.155.921 RON | 91.358 RON | 885.423 RON | 504.800 RON | 2.742.888 RON | 2.362.865 RON | 12 |
| 2014 | 4.780.439 RON | 200.788 RON | 786.519 RON | 101.340 RON | 2.955.352 RON | 2.271.507 RON | 11 |
| 2013 | 5.265.858 RON | 376.822 RON | 1.306.458 RON | 136.531 RON | 3.240.358 RON | 2.070.862 RON | 13 |
| 2012 | 4.958.544 RON | 493.606 RON | 2.179.326 RON | 165.233 RON | 3.707.759 RON | 1.694.041 RON | 13 |
| 2011 | 5.388.111 RON | 568.987 RON | 2.128.377 RON | 129.076 RON | 3.576.144 RON | 1.578.641 RON | 13 |
| 2010 | 5.825.971 RON | 632.195 RON | 1.958.460 RON | 17.544 RON | 2.950.430 RON | 1.010.641 RON | 13 |
| 2009 | 4.813.945 RON | 378.206 RON | 1.493.309 RON | 19.346 RON | 1.848.288 RON | 378.446 RON | 13 |
| 2008 | 4.143.143 RON | 224.628 RON | 1.080.260 RON | 15.327 RON | 1.288.519 RON | 224.868 RON | 10 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 8.560.627 RON | 8.402.854 RON | 8.068.488 RON | 8.123.916 RON | 7.363.130 RON | 6.743.782 RON | 6.401.161 RON | 6.216.197 RON | 4.994.116 RON | 4.590.560 RON | 5.155.921 RON | 4.780.439 RON | 5.265.858 RON | 4.958.544 RON | 5.388.111 RON | 5.825.971 RON | 4.813.945 RON | 4.143.143 RON |
| Venituri totale | 8.600.435 RON | 8.452.010 RON | 8.177.841 RON | 8.170.066 RON | 7.403.715 RON | 6.756.190 RON | 6.427.459 RON | 6.219.605 RON | 5.002.712 RON | 4.623.915 RON | 5.182.209 RON | 4.850.575 RON | 5.326.837 RON | 4.996.505 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 8.306.883 RON | 8.255.857 RON | 7.883.374 RON | 7.637.342 RON | 7.054.338 RON | 6.417.329 RON | 6.147.345 RON | 5.934.004 RON | 4.775.656 RON | 4.458.942 RON | 5.070.526 RON | 4.609.533 RON | 4.886.018 RON | 4.413.919 RON | ||||
| Profit brut | 293.552 RON | 196.153 RON | 294.467 RON | 532.724 RON | 349.377 RON | 338.861 RON | 280.114 RON | 285.601 RON | 227.056 RON | 164.973 RON | 111.683 RON | 241.042 RON | 440.819 RON | 582.586 RON | ||||
| Profit net | 252.668 RON | 167.451 RON | 241.973 RON | 456.968 RON | 298.153 RON | 287.798 RON | 238.628 RON | 243.023 RON | 189.181 RON | 141.422 RON | 91.358 RON | 200.788 RON | 376.822 RON | 493.606 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 793.054 RON | 808.510 RON | 823.862 RON | 817.250 RON | 783.497 RON | 577.068 RON | 594.375 RON | 565.087 RON | 535.269 RON | 551.259 RON | 504.800 RON | 101.340 RON | 136.531 RON | 165.233 RON | ||||
| Active circulante | 4.135.371 RON | 3.872.934 RON | 3.753.881 RON | 4.340.910 RON | 3.576.283 RON | 3.024.936 RON | 2.302.849 RON | 1.974.013 RON | 1.713.178 RON | 1.456.179 RON | 2.742.888 RON | 2.955.352 RON | 3.240.358 RON | 3.707.759 RON | ||||
| Stocuri | 2.053.274 RON | 2.150.821 RON | 2.033.247 RON | 2.182.547 RON | 1.837.371 RON | 1.687.479 RON | 1.370.459 RON | 1.066.211 RON | 921.269 RON | 498.966 RON | 362.282 RON | 536.948 RON | 544.384 RON | 584.488 RON | ||||
| Creante | 620.072 RON | 596.604 RON | 704.226 RON | 1.286.282 RON | 844.471 RON | 728.530 RON | 566.891 RON | 724.549 RON | 576.144 RON | 557.612 RON | 795.467 RON | 705.668 RON | 1.052.292 RON | 1.815.152 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 1.462.025 RON | 1.125.509 RON | 1.016.408 RON | 872.081 RON | 894.441 RON | 608.927 RON | 365.499 RON | 183.253 RON | 215.765 RON | 399.601 RON | 1.585.139 RON | 1.712.736 RON | 1.643.682 RON | 1.308.119 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 914 RON | 1.234 RON | 1.041 RON | — | 647 RON | 600 RON | 1.334 RON | 431 RON | 375 RON | ||||
| Datorii totale | 4.675.517 RON | 4.513.753 RON | 4.266.252 RON | 4.700.952 RON | 3.102.757 RON | 2.644.048 RON | 2.227.386 RON | 2.107.697 RON | 2.059.026 RON | 1.866.423 RON | 885.423 RON | 786.519 RON | 1.306.458 RON | 2.179.326 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 252.908 RON | 167.691 RON | 311.491 RON | 457.208 RON | 1.257.023 RON | 958.870 RON | 671.072 RON | 432.444 RON | 189.421 RON | 141.662 RON | 2.362.865 RON | 2.271.507 RON | 2.070.862 RON | 1.694.041 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 15 | 14 | 11 | 13 | 16 | 13 | 15 | 16 | 13 | 12 | 12 | 11 | 13 | 13 | 13 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 5.401.052 RON |
| 6.139.204 RON |
| 5.028.194 RON |
| 4.273.262 RON |
| 4.722.036 RON |
| 5.397.685 RON |
| 4.584.774 RON |
| 4.006.206 RON |
| 679.016 RON |
| 741.519 RON |
| 443.420 RON |
| 267.056 RON |
| 568.987 RON |
| 632.195 RON |
| 378.206 RON |
| 224.628 RON |
| 129.076 RON |
| 17.544 RON |
| 19.346 RON |
| 15.327 RON |
| 3.576.144 RON |
| 2.950.430 RON |
| 1.848.288 RON |
| 1.288.519 RON |
| 452.713 RON |
| 359.839 RON |
| 446.705 RON |
| 366.273 RON |
| 2.331.842 RON |
| 2.418.149 RON |
| 1.179.329 RON |
| 270.280 RON |
| 791.589 RON |
| 172.442 RON |
| 222.254 RON |
| 651.966 RON |
| 1.798 RON |
| 1.127 RON |
| 4.121 RON |
| 1.282 RON |
| 2.128.377 RON |
| 1.958.460 RON |
| 1.493.309 RON |
| 1.080.260 RON |
| 1.578.641 RON |
| 1.010.641 RON |
| 378.446 RON |
| 224.868 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 13 |
| 13 |
| 10 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.