ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.956.513 RON | 638.520 RON | 665.465 RON | 612.460 RON | 949.460 RON | 905.380 RON | 7 |
| 2024 | 2.438.837 RON | 1.110.139 RON | 1.059.928 RON | 631.255 RON | 1.817.090 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
orașul Pantelimon
| 1.401.544 RON |
| 7 |
| 2023 | 2.337.050 RON | 285.531 RON | 317.281 RON | 593.681 RON | 584.008 RON | 889.231 RON | 8 |
| 2022 | 2.042.638 RON | 553.919 RON | 231.104 RON | 601.446 RON | 682.067 RON | 1.076.449 RON | 7 |
| 2021 | 2.257.473 RON | 462.160 RON | 294.223 RON | 584.442 RON | 951.549 RON | 1.271.860 RON | 7 |
| 2020 | 1.385.946 RON | -39.542 RON | 142.781 RON | 659.219 RON | 447.964 RON | 1.001.017 RON | 6 |
| 2019 | 2.065.960 RON | 441.769 RON | 217.909 RON | 682.515 RON | 587.822 RON | 1.090.559 RON | 7 |
| 2018 | 1.385.238 RON | 88.114 RON | 168.687 RON | 627.040 RON | 306.291 RON | 771.421 RON | 6 |
| 2017 | 1.225.007 RON | 213.749 RON | 202.678 RON | 669.783 RON | 293.804 RON | 764.307 RON | 6 |
| 2016 | 865.756 RON | 34.931 RON | 100.890 RON | 447.892 RON | 195.008 RON | 550.558 RON | 5 |
| 2015 | 884.327 RON | 96.201 RON | 141.906 RON | 448.322 RON | 217.860 RON | 536.679 RON | 4 |
| 2014 | 598.025 RON | 19.318 RON | 24.341 RON | 278.975 RON | 181.383 RON | 440.478 RON | 3 |
| 2013 | 708.680 RON | 54.184 RON | 262.955 RON | 179.572 RON | 528.551 RON | 447.541 RON | 5 |
| 2012 | 718.580 RON | 88.065 RON | 44.301 RON | 203.327 RON | 287.052 RON | 445.262 RON | 5 |
| 2011 | 503.388 RON | 14.019 RON | 41.694 RON | 199.339 RON | 243.080 RON | 407.197 RON | 4 |
| 2010 | 755.229 RON | 123.586 RON | 77.725 RON | 225.756 RON | 316.316 RON | 466.988 RON | 4 |
| 2009 | 633.810 RON | 81.762 RON | 166.986 RON | 267.008 RON | 239.244 RON | 343.402 RON | 4 |
| 2008 | 749.211 RON | 82.231 RON | 208.124 RON | 270.230 RON | 197.483 RON | 261.640 RON | 4 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 2.956.513 RON | 2.438.837 RON | 2.337.050 RON | 2.042.638 RON | 2.257.473 RON | 1.385.946 RON | 2.065.960 RON | 1.385.238 RON | 1.225.007 RON | 865.756 RON | 884.327 RON | 598.025 RON | 708.680 RON | 718.580 RON | 503.388 RON | 755.229 RON | 633.810 RON | 749.211 RON |
| Venituri totale | 2.960.915 RON | 2.439.075 RON | 2.338.898 RON | 2.123.060 RON | 2.277.149 RON | 1.388.026 RON | 2.067.142 RON | 1.389.134 RON | 1.228.556 RON | 873.849 RON | 1.127.652 RON | 598.912 RON | 709.521 RON | 720.564 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 2.204.296 RON | 1.257.049 RON | 2.032.332 RON | 1.548.330 RON | 1.792.652 RON | 1.414.844 RON | 1.604.676 RON | 1.287.146 RON | 1.002.970 RON | 829.747 RON | 1.012.015 RON | 571.976 RON | 640.922 RON | 610.561 RON | ||||
| Profit brut | 756.619 RON | 1.182.026 RON | 306.566 RON | 574.730 RON | 484.497 RON | 0 RON | 462.466 RON | 101.988 RON | 225.586 RON | 44.102 RON | 115.637 RON | 26.936 RON | 68.599 RON | 110.003 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 26.818 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 638.520 RON | 1.110.139 RON | 285.531 RON | 553.919 RON | 462.160 RON | 0 RON | 441.769 RON | 88.114 RON | 213.749 RON | 34.931 RON | 96.201 RON | 19.318 RON | 54.184 RON | 88.065 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 39.542 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 612.460 RON | 631.255 RON | 593.681 RON | 601.446 RON | 584.442 RON | 659.219 RON | 682.515 RON | 627.040 RON | 669.783 RON | 447.892 RON | 448.322 RON | 278.975 RON | 179.572 RON | 203.327 RON | ||||
| Active circulante | 949.460 RON | 1.817.090 RON | 584.008 RON | 682.067 RON | 951.549 RON | 447.964 RON | 587.822 RON | 306.291 RON | 293.804 RON | 195.008 RON | 217.860 RON | 181.383 RON | 528.551 RON | 287.052 RON | ||||
| Stocuri | 166.583 RON | 465.000 RON | 51.256 RON | 146.909 RON | 49.868 RON | 10.505 RON | 20.723 RON | 34.956 RON | 45.971 RON | 24.127 RON | 13.555 RON | 16.546 RON | 30.708 RON | 74.107 RON | ||||
| Creante | 648.546 RON | 1.197.476 RON | 321.925 RON | 396.791 RON | 549.638 RON | 225.183 RON | 256.350 RON | 174.214 RON | 160.096 RON | 143.062 RON | 163.251 RON | 88.921 RON | 411.652 RON | 94.213 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 134.331 RON | 154.614 RON | 210.827 RON | 138.367 RON | 352.043 RON | 212.276 RON | 310.749 RON | 97.121 RON | 87.737 RON | 27.819 RON | 41.054 RON | 75.916 RON | 86.191 RON | 118.732 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 8.925 RON | 13.127 RON | 28.823 RON | 24.040 RON | 30.092 RON | 36.615 RON | 38.131 RON | 6.777 RON | 3.398 RON | 8.548 RON | 12.403 RON | 4.461 RON | 2.373 RON | 5.126 RON | ||||
| Datorii totale | 665.465 RON | 1.059.928 RON | 317.281 RON | 231.104 RON | 294.223 RON | 142.781 RON | 217.909 RON | 168.687 RON | 202.678 RON | 100.890 RON | 141.906 RON | 24.341 RON | 262.955 RON | 44.301 RON | ||||
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 5.942 RON | 0 RON | |||
| Capitaluri proprii | 905.380 RON | 1.401.544 RON | 889.231 RON | 1.076.449 RON | 1.271.860 RON | 1.001.017 RON | 1.090.559 RON | 771.421 RON | 764.307 RON | 550.558 RON | 536.679 RON | 440.478 RON | 447.541 RON | 445.262 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 7 | 7 | 8 | 7 | 7 | 6 | 7 | 6 | 6 | 5 | 4 | 3 | 5 | 5 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 506.598 RON |
| 776.443 RON |
| 691.485 RON |
| 751.202 RON |
| 488.008 RON |
| 624.490 RON |
| 590.367 RON |
| 652.258 RON |
| 18.590 RON |
| 151.953 RON |
| 101.118 RON |
| 98.944 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 14.019 RON |
| 123.586 RON |
| 81.762 RON |
| 82.231 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 199.339 RON |
| 225.756 RON |
| 267.008 RON |
| 270.230 RON |
| 243.080 RON |
| 316.316 RON |
| 239.244 RON |
| 197.483 RON |
| 25.040 RON |
| 24.016 RON |
| 14.203 RON |
| 41.066 RON |
| 88.866 RON |
| 126.734 RON |
| 112.527 RON |
| 123.391 RON |
| 129.174 RON |
| 165.566 RON |
| 112.514 RON |
| 33.026 RON |
| 6.472 RON |
| 2.641 RON |
| 4.136 RON |
| 2.051 RON |
| 41.694 RON |
| 77.725 RON |
| 166.986 RON |
| 208.124 RON |
| — |
| — |
| — |
| 407.197 RON |
| 466.988 RON |
| 343.402 RON |
| 261.640 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 4 |
| 4 |
| 4 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 70% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
120 de contracte atribuite, in valoare de 682.125 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 528.817 lei.
Achizitii directe
111 contracte
528.706 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
9 contracte
153.419 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 213.225 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.650 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 11:30).
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.