ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 182.000 RON | 112.728 RON | 1.362.722 RON | 5.759 RON | 1.540.939 RON | 181.926 RON | 1 |
| 2024 | 244.000 RON | 124.278 RON | 1.333.232 RON | 7.964 RON | 1.520.101 RON | 192.783 RON | 1 |
| 2023 | 267.914 RON | 181.982 RON | 1.193.922 RON | 2.802 RON | 1.442.657 RON | 250.487 RON | 1 |
| 2022 | 195.874 RON | 72.526 RON | 1.196.245 RON | 3.430 RON | 1.345.611 RON | 141.031 RON | 2 |
| 2021 | 483.292 RON | 385.614 RON | 922.639 RON | 5.561 RON | 1.379.810 RON | 454.119 RON | 2 |
| 2020 | 485.407 RON | 337.245 RON | 504.640 RON | 3.669 RON | 1.071.153 RON | 562.409 RON | 1 |
| 2019 | 403.378 RON | 156.658 RON | 650.580 RON | 588 RON | 908.432 RON | 225.163 RON | 1 |
| 2018 | 401.357 RON | 284.026 RON | 262.314 RON | 1.446 RON | 902.307 RON | 618.498 RON | 1 |
| 2017 | 384.535 RON | 266.126 RON | 447.346 RON | 3.371 RON | 782.640 RON | 334.631 RON | 1 |
| 2016 | 439.522 RON | 386.832 RON | 466.919 RON | 568 RON | 921.688 RON | 455.337 RON | 2 |
| 2015 | 269.355 RON | 236.482 RON | 195.227 RON | 3.162 RON | 708.741 RON | 516.676 RON | 2 |
| 2014 | 45.242 RON | 14.372 RON | 338.784 RON | 4.377 RON | 677.650 RON | 343.243 RON | 2 |
| 2013 | 209.274 RON | 47.773 RON | 381.182 RON | 4.377 RON | 830.127 RON | 453.322 RON | 2 |
| 2012 | 323.123 RON | 41.909 RON | 404.596 RON | 66.595 RON | 818.550 RON | 480.549 RON | 2 |
| 2011 | 240.333 RON | 74.367 RON | 366.898 RON | 41.650 RON | 767.739 RON | 442.491 RON | 2 |
| 2010 | 450.882 RON | 24.590 RON | 333.274 RON | 46.848 RON | 654.550 RON | 368.124 RON | 3 |
| 2009 | 185.630 RON | 107.514 RON | 178.018 RON | 57.732 RON | 463.820 RON | 343.534 RON | 3 |
| 2008 | 329.412 RON | 288.664 RON | 195.536 RON | 49.237 RON | 456.012 RON | 309.713 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 182.000 RON | 244.000 RON | 267.914 RON | 195.874 RON | 483.292 RON | 485.407 RON | 403.378 RON | 401.357 RON | 384.535 RON | 439.522 RON | 269.355 RON | 45.242 RON | 209.274 RON | 323.123 RON | 240.333 RON | 450.882 RON | 185.630 RON | 329.412 RON |
| Venituri totale | 203.550 RON | 267.240 RON | 294.026 RON | 203.952 RON | 485.841 RON | 487.180 RON | 404.333 RON | 404.090 RON | 386.182 RON | 439.613 RON | 270.283 RON | 49.645 RON | 308.665 RON | 336.514 RON | 255.175 RON | 458.406 RON | 195.965 RON | 338.948 RON |
| Cheltuieli totale | 68.765 RON | 119.852 RON | 109.162 RON | 129.428 RON | 95.466 RON | 145.151 RON | 243.632 RON | 116.022 RON | 116.210 RON | 48.385 RON | 25.693 RON | 33.916 RON | 251.732 RON | 286.622 RON | 166.643 RON | 427.900 RON | 82.882 RON | 41.041 RON |
| Profit brut | 134.785 RON | 147.388 RON | 184.864 RON | 74.524 RON | 390.375 RON | 342.029 RON | 160.701 RON | 288.068 RON | 269.972 RON | 391.228 RON | 244.590 RON | 15.729 RON | 56.933 RON | 49.892 RON | 88.532 RON | 30.506 RON | 113.083 RON | 297.907 RON |
| Profit net | 112.728 RON | 124.278 RON | 181.982 RON | 72.526 RON | 385.614 RON | 337.245 RON | 156.658 RON | 284.026 RON | 266.126 RON | 386.832 RON | 236.482 RON | 14.372 RON | 47.773 RON | 41.909 RON | 74.367 RON | 24.590 RON | 107.514 RON | 288.664 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 5.759 RON | 7.964 RON | 2.802 RON | 3.430 RON | 5.561 RON | 3.669 RON | 588 RON | 1.446 RON | 3.371 RON | 568 RON | 3.162 RON | 4.377 RON | 4.377 RON | 66.595 RON | 41.650 RON | 46.848 RON | 57.732 RON | 49.237 RON |
| Active circulante | 1.540.939 RON | 1.520.101 RON | 1.442.657 RON | 1.345.611 RON | 1.379.810 RON | 1.071.153 RON | 908.432 RON | 902.307 RON | 782.640 RON | 921.688 RON | 708.741 RON | 677.650 RON | 830.127 RON | 818.550 RON | 767.739 RON | 654.550 RON | 463.820 RON | 456.012 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 3.983 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 96.079 RON | 41.568 RON | 95.795 RON | — | — | 29.506 RON | 25.959 RON | 76.790 RON | 27.933 RON | 574.600 RON | 151.600 RON | 204.142 RON | 210.505 RON | 118.504 RON | 135.177 RON | 114.000 RON | 198.000 RON | 270.500 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.444.860 RON | 1.478.533 RON | 1.346.862 RON | 1.345.611 RON | 1.379.810 RON | 1.041.647 RON | 882.473 RON | 821.534 RON | 754.707 RON | 347.088 RON | 557.141 RON | 473.508 RON | 619.622 RON | 700.046 RON | 632.562 RON | 540.550 RON | 265.820 RON | 185.512 RON |
| Datorii totale | 1.362.722 RON | 1.333.232 RON | 1.193.922 RON | 1.196.245 RON | 922.639 RON | 504.640 RON | 650.580 RON | 262.314 RON | 447.346 RON | 466.919 RON | 195.227 RON | 338.784 RON | 381.182 RON | 404.596 RON | 366.898 RON | 333.274 RON | 178.018 RON | 195.536 RON |
| Venituri in avans | 2.050 RON | 2.050 RON | 1.050 RON | 11.765 RON | 8.613 RON | 7.773 RON | 33.277 RON | 22.941 RON | 4.034 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 181.926 RON | 192.783 RON | 250.487 RON | 141.031 RON | 454.119 RON | 562.409 RON | 225.163 RON | 618.498 RON | 334.631 RON | 455.337 RON | 516.676 RON | 343.243 RON | 453.322 RON | 480.549 RON | 442.491 RON | 368.124 RON | 343.534 RON | 309.713 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
47 de contracte atribuite, in valoare de 1.492.226 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.490.072 lei.
Achizitii directe
46 de contracte
1.490.026 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
2.200 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 03:40).