| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 23.342 RON | -26.852 RON | 50.590 RON | 139.136 RON | 33.310 RON | 121.856 RON | 1 |
| 2019 | 177.972 RON | 4.599 RON | 98.319 RON | 161.810 RON | 83.716 RON |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 148.708 RON |
| 2 |
| 2018 | 162.156 RON | -56.466 RON | 95.863 RON | 185.511 RON | 52.934 RON | 144.109 RON | 3 |
| 2017 | 237.611 RON | -57.353 RON | 95.045 RON | 212.938 RON | 80.213 RON | 200.575 RON | 5 |
| 2016 | 374.513 RON | 21.778 RON | 102.741 RON | 234.491 RON | 124.412 RON | 257.928 RON | 7 |
| 2015 | 381.345 RON | 52.007 RON | 102.711 RON | 184.676 RON | 151.947 RON | 236.150 RON | 8 |
| 2014 | 470.227 RON | 143.031 RON | 128.207 RON | 178.896 RON | 133.455 RON | 184.144 RON | 9 |
| 2013 | 167.139 RON | 698 RON | 127.487 RON | 47.506 RON | 120.761 RON | 41.113 RON | 4 |
| 2012 | 82.844 RON | -66.542 RON | 100.557 RON | 67.570 RON | 73.112 RON | 40.415 RON | 4 |
| 2011 | 266.075 RON | -257 RON | 53.396 RON | 7.013 RON | 152.191 RON | 106.957 RON | 11 |
| 2010 | 85.216 RON | -39.708 RON | 16.437 RON | 14.656 RON | 108.573 RON | 107.214 RON | 4 |
| 2009 | 265.490 RON | 23.476 RON | 34.430 RON | 23.558 RON | 157.000 RON | 146.922 RON | 13 |
| 2008 | 280.210 RON | 100.195 RON | 27.697 RON | 28.940 RON | 121.544 RON | 123.446 RON | 9 |
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 23.342 RON | 177.972 RON | 162.156 RON | 237.611 RON | 374.513 RON | 381.345 RON | 470.227 RON | 167.139 RON | 82.844 RON | 266.075 RON | 85.216 RON | 265.490 RON | 280.210 RON |
| Venituri totale | 23.512 RON | 182.008 RON | 162.199 RON | 243.425 RON | 383.428 RON | 381.372 RON | 471.113 RON | 168.517 RON | 86.369 RON | 269.414 RON | 86.091 RON | 267.332 RON | 284.810 RON |
| Cheltuieli totale | 50.128 RON | 175.601 RON | 217.043 RON | 298.401 RON | 357.900 RON | 319.156 RON | 325.806 RON | 162.836 RON | 152.911 RON | 269.671 RON | 120.924 RON | 235.231 RON | 177.495 RON |
| Profit brut | 0 RON | 6.407 RON | 0 RON | 0 RON | 25.528 RON | 62.216 RON | 145.307 RON | 5.681 RON | 0 RON | 0 RON | — | 32.101 RON | 107.315 RON |
| Pierdere bruta | 26.616 RON | 0 RON | 54.844 RON | 54.976 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 66.542 RON | 257 RON | 34.833 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 4.599 RON | 0 RON | 0 RON | 21.778 RON | 52.007 RON | 143.031 RON | 698 RON | 0 RON | 0 RON | — | 23.476 RON | 100.195 RON |
| Pierdere neta | 26.852 RON | 0 RON | 56.466 RON | 57.353 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 66.542 RON | 257 RON | 39.708 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 139.136 RON | 161.810 RON | 185.511 RON | 212.938 RON | 234.491 RON | 184.676 RON | 178.896 RON | 47.506 RON | 67.570 RON | 7.013 RON | 14.656 RON | 23.558 RON | 28.940 RON |
| Active circulante | 33.310 RON | 83.716 RON | 52.934 RON | 80.213 RON | 124.412 RON | 151.947 RON | 133.455 RON | 120.761 RON | 73.112 RON | 152.191 RON | 108.573 RON | 157.000 RON | 121.544 RON |
| Stocuri | — | 602 RON | 3.122 RON | 7.990 RON | 13.413 RON | 5.903 RON | 3.595 RON | 565 RON | 847 RON | — | — | — | — |
| Creante | 173 RON | 13.963 RON | 1.214 RON | 9.630 RON | 26.440 RON | -2 RON | 23.258 RON | 1.503 RON | 4.461 RON | 101.516 RON | 45.459 RON | 74.404 RON | 19.423 RON |
| Casa si conturi la banci | 33.137 RON | 69.151 RON | 48.598 RON | 62.593 RON | 84.559 RON | 146.046 RON | 106.602 RON | 118.693 RON | 67.804 RON | 50.675 RON | 63.114 RON | 82.596 RON | 102.121 RON |
| Cheltuieli in avans | — | 1.501 RON | 1.527 RON | 2.469 RON | 1.766 RON | 2.238 RON | — | 333 RON | 290 RON | 1.149 RON | 422 RON | 794 RON | 659 RON |
| Datorii totale | 50.590 RON | 98.319 RON | 95.863 RON | 95.045 RON | 102.741 RON | 102.711 RON | 128.207 RON | 127.487 RON | 100.557 RON | 53.396 RON | 16.437 RON | 34.430 RON | 27.697 RON |
| Capitaluri proprii | 121.856 RON | 148.708 RON | 144.109 RON | 200.575 RON | 257.928 RON | 236.150 RON | 184.144 RON | 41.113 RON | 40.415 RON | 106.957 RON | 107.214 RON | 146.922 RON | 123.446 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 3 | 5 | 7 | 8 | 9 | 4 | 4 | 11 | 4 | 13 | 9 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
2 contracte atribuite, in valoare de 30.207 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 15.104 lei.
Achizitii directe
1 contract
15.103 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
15.104 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 153 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 15:21).
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.