ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
et. 2, ap. 3
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 17.124 RON | -32.366 RON | 70.808 RON | 5.726 RON | 19.122 RON | -45.960 RON | 1 |
| 2015 | 68.616 RON | -23.013 RON | 60.562 RON | 5.726 RON | 41.242 RON | -13.594 RON | 2 |
| 2014 | 88.312 RON | -12.281 RON | 29.272 RON | 9.846 RON | 28.846 RON | 9.420 RON | 2 |
| 2013 | 66.036 RON | -28.670 RON | 27.828 RON | 15.428 RON | 34.101 RON | 21.701 RON | — |
| 2012 | 111.827 RON | -45.235 RON | 50.125 RON | 17.731 RON | 82.764 RON | 50.370 RON | — |
| 2011 | 136.206 RON | -4.531 RON | 39.216 RON | 597 RON | 134.224 RON | 95.605 RON | 2 |
| 2010 | 354.413 RON | 137.779 RON | 49.090 RON | 10.634 RON | 138.591 RON | 100.135 RON | 1 |
| 2009 | 161.518 RON | 4.000 RON | 97.956 RON | 5.440 RON | 54.872 RON | -37.644 RON | 1 |
| 2008 | 78.000 RON | 15.288 RON | 106.994 RON | — | 37.350 RON | -41.644 RON | 1 |
| Indicator | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 17.124 RON | 68.616 RON | 88.312 RON | 66.036 RON | 111.827 RON | 136.206 RON | 354.413 RON | 161.518 RON | 78.000 RON |
| Venituri totale | 17.125 RON | 68.640 RON | 88.406 RON | 67.113 RON | 112.273 RON | 137.737 RON | 355.905 RON | 161.902 RON | 78.040 RON |
| Cheltuieli totale | 48.977 RON | 89.595 RON | 98.036 RON | 93.770 RON | 154.140 RON | 128.989 RON | 203.307 RON | 152.874 RON | 60.800 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.748 RON | 152.598 RON | 9.028 RON | 17.240 RON |
| Pierdere bruta | 31.852 RON | 20.955 RON | 9.630 RON | 26.657 RON | 41.867 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 137.779 RON | 4.000 RON | 15.288 RON |
| Pierdere neta | 32.366 RON | 23.013 RON | 12.281 RON | 28.670 RON | 45.235 RON | 4.531 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 5.726 RON | 5.726 RON | 9.846 RON | 15.428 RON | 17.731 RON | 597 RON | 10.634 RON | 5.440 RON | — |
| Active circulante | 19.122 RON | 41.242 RON | 28.846 RON | 34.101 RON | 82.764 RON | 134.224 RON | 138.591 RON | 54.872 RON | 37.350 RON |
| Stocuri | 11.001 RON | 11.001 RON | 4.008 RON | 3.722 RON | 1.740 RON | 1.048 RON | 432 RON | — | — |
| Creante | — | 0 RON | 2.957 RON | 15.961 RON | 27.054 RON | 35.466 RON | 28.270 RON | 35.802 RON | 33.320 RON |
| Casa si conturi la banci | 8.121 RON | 30.241 RON | — | 14.418 RON | 53.970 RON | 97.710 RON | 109.889 RON | 19.070 RON | 4.030 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 28.000 RON |
| Datorii totale | 70.808 RON | 60.562 RON | 29.272 RON | 27.828 RON | 50.125 RON | 39.216 RON | 49.090 RON | 97.956 RON | 106.994 RON |
| Capitaluri proprii | -45.960 RON | -13.594 RON | 9.420 RON | 21.701 RON | 50.370 RON | 95.605 RON | 100.135 RON | -37.644 RON | -41.644 RON |
| Capital subscris varsat | 3.000 RON | 3.000 RON | 3.000 RON | 3.000 RON | 3.000 RON | 3.000 RON | 3.000 RON | 3.000 RON | 3.000 RON |
| Patrimoniu regie | 204 RON | 204 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | — | — | 2 | 1 | 1 | 1 |
2 contracte atribuite, in valoare de 80.413 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 80.415 lei.
Achizitii directe
2 contracte
80.413 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 22:37).