Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 131.334 RON | 46.877 RON | 3.046.770 RON | — | 1.340.188 RON | -1.706.582 RON | 6 |
| 2015 | 742.321 RON | -1.286.412 RON | 3.770.135 RON | 104.018 RON | 1.906.128 RON |
| Indicator | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| -1.753.459 RON |
| 6 |
| 2014 | 569.693 RON | 132.972 RON | 3.880.753 RON | 137.883 RON | 3.400.839 RON | -334.075 RON | 8 |
| 2013 | 767.247 RON | -461.314 RON | 3.793.737 RON | 123.322 RON | 3.203.368 RON | -467.047 RON | 5 |
| 2012 | 1.124.232 RON | 59.050 RON | 3.780.757 RON | 110.186 RON | 3.723.888 RON | 53.317 RON | 6 |
| 2011 | 674.783 RON | -25.733 RON | 3.796.393 RON | 46.245 RON | 3.741.835 RON | -5.733 RON | 9 |
| 2010 | 607.653 RON | -316.801 RON | 3.722.609 RON | 68.941 RON | 3.769.253 RON | 117.236 RON | 13 |
| 2009 | 418.887 RON | 3.821 RON | 1.361.217 RON | 60.289 RON | 1.730.962 RON | 437.858 RON | 5 |
| 2008 | 366.290 RON | 14.702 RON | 179.804 RON | 39.833 RON | 572.402 RON | 434.037 RON | 2 |
| Cifra de afaceri | 131.334 RON | 742.321 RON | 569.693 RON | 767.247 RON | 1.124.232 RON | 674.783 RON | 607.653 RON | 418.887 RON | 366.290 RON |
| Venituri totale | 343.951 RON | -282.697 RON | 1.241.213 RON | 659.882 RON | 1.116.110 RON | 885.732 RON | 886.909 RON | 938.968 RON | 374.240 RON |
| Cheltuieli totale | 297.074 RON | 1.003.715 RON | 1.108.241 RON | 1.121.196 RON | 1.050.714 RON | 910.217 RON | 1.198.770 RON | 929.817 RON | 356.589 RON |
| Profit brut | 46.877 RON | 0 RON | 132.972 RON | 0 RON | 65.396 RON | 0 RON | — | 9.151 RON | 17.651 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 1.286.412 RON | 0 RON | 461.314 RON | 0 RON | 24.485 RON | 311.861 RON | — | — |
| Profit net | 46.877 RON | 0 RON | 132.972 RON | 0 RON | 59.050 RON | 0 RON | — | 3.821 RON | 14.702 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 1.286.412 RON | 0 RON | 461.314 RON | 0 RON | 25.733 RON | 316.801 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | 104.018 RON | 137.883 RON | 123.322 RON | 110.186 RON | 46.245 RON | 68.941 RON | 60.289 RON | 39.833 RON |
| Active circulante | 1.340.188 RON | 1.906.128 RON | 3.400.839 RON | 3.203.368 RON | 3.723.888 RON | 3.741.835 RON | 3.769.253 RON | 1.730.962 RON | 572.402 RON |
| Stocuri | 858.749 RON | 1.252.523 RON | 2.498.607 RON | 2.071.795 RON | 2.729.172 RON | 3.122.702 RON | 3.302.301 RON | 1.230.592 RON | 110.224 RON |
| Creante | 478.362 RON | 638.762 RON | 671.849 RON | 1.025.835 RON | 963.421 RON | 567.700 RON | 460.321 RON | 494.695 RON | 460.030 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.077 RON | 14.843 RON | 230.383 RON | 105.738 RON | 31.295 RON | 51.433 RON | 6.631 RON | 5.675 RON | 2.148 RON |
| Cheltuieli in avans | — | 6.530 RON | 7.956 RON | — | — | 2.580 RON | 1.651 RON | 7.824 RON | 1.606 RON |
| Datorii totale | 3.046.770 RON | 3.770.135 RON | 3.880.753 RON | 3.793.737 RON | 3.780.757 RON | 3.796.393 RON | 3.722.609 RON | 1.361.217 RON | 179.804 RON |
| Capitaluri proprii | -1.706.582 RON | -1.753.459 RON | -334.075 RON | -467.047 RON | 53.317 RON | -5.733 RON | 117.236 RON | 437.858 RON | 434.037 RON |
| Capital subscris varsat | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 6 | 8 | 5 | 6 | 9 | 13 | 5 | 2 |
bl. 119, sc. 1, et. 5, ap. 13, sector 4
sector 5
Sector 4
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 99,9% |
| persoană | 0,1% |
| firmăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
17 contracte atribuite, in valoare de 20.918 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 20.935 lei.
Achizitii directe
17 contracte
20.918 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 153 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 18:37).
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.