Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.234.232 RON | 1.409.535 RON | 5.240.878 RON | 3.288.953 RON | 3.383.137 RON | 1.431.884 RON | 22 |
| 2024 | 9.943.773 RON | 2.056.967 RON | 5.060.340 RON | 3.309.233 RON | 3.829.733 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
oraşul Voluntari
| 2.079.315 RON |
| 26 |
| 2023 | 13.579.343 RON | 3.357.773 RON | 4.765.817 RON | 3.195.464 RON | 4.950.348 RON | 3.380.121 RON | 29 |
| 2022 | 9.804.108 RON | 3.215.827 RON | 4.891.095 RON | 3.557.316 RON | 4.573.631 RON | 3.238.176 RON | 29 |
| 2021 | 8.781.846 RON | 2.601.670 RON | 4.945.290 RON | 4.007.408 RON | 3.563.413 RON | 2.624.018 RON | 29 |
| 2020 | 7.438.840 RON | 1.964.784 RON | 4.807.313 RON | 4.484.844 RON | 2.315.803 RON | 1.987.284 RON | 30 |
| 2019 | 7.494.820 RON | 1.569.144 RON | 4.452.863 RON | 4.271.143 RON | 2.338.204 RON | 2.176.382 RON | 37 |
| 2018 | 7.185.317 RON | 1.448.641 RON | 4.145.140 RON | 4.069.568 RON | 1.585.256 RON | 1.509.684 RON | 40 |
| 2017 | 6.914.798 RON | 1.514.001 RON | 3.896.047 RON | 4.559.957 RON | 1.282.386 RON | 1.946.296 RON | 39 |
| 2016 | 6.944.815 RON | 1.449.924 RON | 3.394.452 RON | 4.386.977 RON | 1.818.178 RON | 2.806.612 RON | 39 |
| 2015 | 5.639.347 RON | 1.328.656 RON | 3.856.658 RON | 4.667.811 RON | 2.529.813 RON | 3.542.294 RON | 37 |
| 2014 | 10.286.495 RON | 3.588.204 RON | 3.996.257 RON | 5.165.627 RON | 2.194.755 RON | 3.666.028 RON | 41 |
| 2013 | 9.944.991 RON | 2.837.563 RON | 4.663.753 RON | 5.137.774 RON | 3.061.015 RON | 2.880.279 RON | 42 |
| 2012 | 12.073.839 RON | 2.739.596 RON | 6.008.687 RON | 4.833.618 RON | 3.728.480 RON | 2.941.756 RON | 42 |
| 2011 | 11.756.542 RON | 2.360.954 RON | 5.408.770 RON | 4.868.492 RON | 3.233.425 RON | 2.706.470 RON | 43 |
| 2010 | 9.919.078 RON | 730.831 RON | 4.656.445 RON | 5.341.485 RON | 1.686.111 RON | 2.371.151 RON | 49 |
| 2009 | 12.641.868 RON | 2.136.355 RON | 5.296.088 RON | 5.692.399 RON | 2.564.195 RON | 2.977.620 RON | 50 |
| 2008 | 11.058.133 RON | 1.602.619 RON | 1.689.927 RON | 1.872.938 RON | 1.624.741 RON | 1.807.199 RON | 49 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 7.234.232 RON | 9.943.773 RON | 13.579.343 RON | 9.804.108 RON | 8.781.846 RON | 7.438.840 RON | 7.494.820 RON | 7.185.317 RON | 6.914.798 RON | 6.944.815 RON | 5.639.347 RON | 10.286.495 RON | 9.944.991 RON | 12.073.839 RON | 11.756.542 RON | 9.919.078 RON | 12.641.868 RON | 11.058.133 RON |
| Venituri totale | 7.242.884 RON | 9.943.963 RON | 13.703.762 RON | 9.806.616 RON | 8.794.502 RON | 7.443.032 RON | 7.530.594 RON | 7.252.265 RON | 7.083.009 RON | 7.146.183 RON | 5.701.413 RON | 10.371.955 RON | 10.624.906 RON | 12.274.708 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 5.581.737 RON | 7.503.299 RON | 9.721.584 RON | 6.032.699 RON | 5.691.554 RON | 5.040.559 RON | 5.609.233 RON | 5.463.568 RON | 5.212.519 RON | 5.297.666 RON | 4.040.974 RON | 6.052.439 RON | 7.184.796 RON | 8.959.814 RON | ||||
| Profit brut | 1.661.147 RON | 2.440.664 RON | 3.982.178 RON | 3.773.917 RON | 3.102.948 RON | 2.402.473 RON | 1.921.361 RON | 1.788.697 RON | 1.870.490 RON | 1.848.517 RON | 1.660.439 RON | 4.319.516 RON | 3.440.110 RON | 3.314.894 RON | ||||
| Profit net | 1.409.535 RON | 2.056.967 RON | 3.357.773 RON | 3.215.827 RON | 2.601.670 RON | 1.964.784 RON | 1.569.144 RON | 1.448.641 RON | 1.514.001 RON | 1.449.924 RON | 1.328.656 RON | 3.588.204 RON | 2.837.563 RON | 2.739.596 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 3.288.953 RON | 3.309.233 RON | 3.195.464 RON | 3.557.316 RON | 4.007.408 RON | 4.484.844 RON | 4.271.143 RON | 4.069.568 RON | 4.559.957 RON | 4.386.977 RON | 4.667.811 RON | 5.165.627 RON | 5.137.774 RON | 4.833.618 RON | ||||
| Active circulante | 3.383.137 RON | 3.829.733 RON | 4.950.348 RON | 4.573.631 RON | 3.563.413 RON | 2.315.803 RON | 2.338.204 RON | 1.585.256 RON | 1.282.386 RON | 1.818.178 RON | 2.529.813 RON | 2.194.755 RON | 3.061.015 RON | 3.728.480 RON | ||||
| Stocuri | 192.991 RON | 289.586 RON | 26.387 RON | 26.387 RON | 26.387 RON | 41.286 RON | 3.299 RON | 286.183 RON | 206.159 RON | 476.877 RON | 451.265 RON | 365.165 RON | 541.229 RON | 23.625 RON | ||||
| Creante | 3.119.183 RON | 3.112.635 RON | 4.769.132 RON | 4.327.604 RON | 2.921.169 RON | 1.294.084 RON | 1.021.559 RON | 923.628 RON | 924.578 RON | 945.309 RON | 1.712.138 RON | 1.582.102 RON | 2.307.443 RON | 3.045.508 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 70.963 RON | 427.512 RON | 154.829 RON | 219.640 RON | 615.857 RON | 980.433 RON | 1.313.346 RON | 375.445 RON | 151.649 RON | 395.992 RON | 366.410 RON | 247.488 RON | 212.343 RON | 659.347 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 17 RON | — | — | — | — | 19.898 RON | — | — | 2.709 RON | 203.223 RON | 301.903 RON | 352.709 RON | 388.345 RON | ||||
| Datorii totale | 5.240.878 RON | 5.060.340 RON | 4.765.817 RON | 4.891.095 RON | 4.945.290 RON | 4.807.313 RON | 4.452.863 RON | 4.145.140 RON | 3.896.047 RON | 3.394.452 RON | 3.856.658 RON | 3.996.257 RON | 4.663.753 RON | 6.008.687 RON | ||||
| Venituri in avans | -672 RON | -672 RON | -126 RON | 1.676 RON | 1.513 RON | 6.050 RON | — | — | — | 6.800 RON | 1.895 RON | — | 1.007.466 RON | — | ||||
| Capitaluri proprii | 1.431.884 RON | 2.079.315 RON | 3.380.121 RON | 3.238.176 RON | 2.624.018 RON | 1.987.284 RON | 2.176.382 RON | 1.509.684 RON | 1.946.296 RON | 2.806.612 RON | 3.542.294 RON | 3.666.028 RON | 2.880.279 RON | 2.941.756 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 10.520 RON | 10.520 RON | 10.520 RON | 10.520 RON | 10.520 RON | 10.520 RON | 10.520 RON | 10.520 RON | 10.520 RON | 10.520 RON | 10.520 RON | 10.520 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 22 | 26 | 29 | 29 | 29 | 30 | 37 | 40 | 39 | 39 | 37 | 41 | 42 | 42 | 43 |
| 11.946.428 RON |
| 10.143.748 RON |
| 12.666.688 RON |
| 11.136.442 RON |
| 9.084.551 RON |
| 9.195.777 RON |
| 10.116.514 RON |
| 9.220.218 RON |
| 2.861.877 RON |
| 947.971 RON |
| 2.550.174 RON |
| 1.916.224 RON |
| 2.360.954 RON |
| 730.831 RON |
| 2.136.355 RON |
| 1.602.619 RON |
| 4.868.492 RON |
| 5.341.485 RON |
| 5.692.399 RON |
| 1.872.938 RON |
| 3.233.425 RON |
| 1.686.111 RON |
| 2.564.195 RON |
| 1.624.741 RON |
| 42.484 RON |
| 19.323 RON |
| 42.557 RON |
| 2.496 RON |
| 2.438.297 RON |
| 1.633.934 RON |
| 2.093.679 RON |
| 1.136.626 RON |
| 752.644 RON |
| 32.854 RON |
| 427.959 RON |
| 485.619 RON |
| 13.323 RON |
| — |
| 17.114 RON |
| 1.128 RON |
| 5.408.770 RON |
| 4.656.445 RON |
| 5.296.088 RON |
| 1.689.927 RON |
| — |
| — |
| — |
| 1.681 RON |
| 2.706.470 RON |
| 2.371.151 RON |
| 2.977.620 RON |
| 1.807.199 RON |
| 10.000 RON |
| 10.000 RON |
| 10.000 RON |
| 10.000 RON |
| 49 |
| 50 |
| 49 |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
REGISTA DIGITAL S.A.CUI 44681966 | 1 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
| 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.
| 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
solvIT Networks SRLCUI 17534593 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
| 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
1.112 contracte atribuite, in valoare de 13.765.683 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 10.979.863 lei.
Achizitii directe
761 de contracte
10.979.102 lei
Licitatii publice
3 contracte
680.000 lei
Achizitii offline
348 de contracte
2.106.581 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 154 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 22:56).
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.