ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
com. Rebrisoara, sat Rebrisoara
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorrevocat în acte, listat în registruprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge cererea.
Amână judecarea cauzei la data de 09.02.2026 pentru efectuarea adresei dispusă;
Amână judecarea cauzei la data de 08.12.2025 pentru efectuare adresă;
În baza Hotărârii nr. 3/2025 a Adunării Generale a judecătorilor din cadrul Judecătoriei Năsăud prin care s-a stabilit restrângerea temporară a activităţii de judecată la nivelul Judecătoriei Năsăud, începând cu data de 27.08.2025 şi până la retragerea proiectului de lege, raportat la împrejurarea că prezenta cauză nu se circumscrie cauzelor cu caracter urgent, va amâna judecarea cauzei la data de 10.11.2025.
În baza Hotărârii nr. 3/2025 a Adunării Generale a judecătorilor din cadrul Judecătoriei Năsăud prin care s-a stabilit restrângerea temporară a activităţii de judecată la nivelul Judecătoriei Năsăud, începând cu data de 27.08.2025 şi până la retragerea proiectului de lege, raportat la împrejurarea că prezenta cauză nu se circumscrie cauzelor cu caracter urgent, va amâna judecarea cauzei la data de 13.10.2025.
Respinge ca neîntemeiată cererea de valoare redusă formulată de reclamanta ... în contradictoriu cu societatea pârâtă ...Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Satu Mare. Pronun?ată azi, 30.01.2026, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 30.01.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 15.01.2026.
Având în vedere Hotărârea nr. 4 din 26 august 2025, a Adunării Generale a Judecătorilor Judecătoriei Satu Mare, prin care s-a decis suspendarea activităţii de judecată, începând cu data de 27 august 2025, prezenta cauză nu se judecă. Părţile urmează a fi înştiinţate în timp util cu privire la data reluării judecăţii.
pentru citarea T.M.
s-a admis declaraţia de abţinere
Admite declaraţia de abţinere formulată de doamna judecător HMTS în ceea ce priveşte soluţionarea dosarului nr. 4507/296/2024*. Retrage pe doamna judecător HTSM de la soluţionarea cauzei nr. 4507/296/2024*. Nesupusă niciunei căi de atac.
în vederea solu?ionării declara?iei de ab?inere
Admite, în parte, cererea de chemare în judecată, astfel cum aceasta a fost restrânsă, formulată de reclamanta MINISTERUL MEDIULUI, APELOR ŞI PĂDURILOR în contradictoriu cu pârâta S.C. BRADOLACT 2001 S.R.L. Obligă pe pârâtă la plata către reclamantă a penalităţilor în cuantum de 0,2% pe zi de întârziere calculate în următoarea modalitate: - asupra sumei de 2.667,85 lei reprezentând 40% din redevenţa aferentă anului 2023, începând cu data de 30.06.2023 şi până la data plăţii, respectiv până la data de 25.10.2024, iar asupra sumei de 4.001,78 lei reprezentând 60% din redevenţa aferentă anului 2023, începând cu data de 31.12.2023 şi până în ziua plăţii, respectiv până la data de 25.10.2024; - asupra sumei de 2.766,66 lei reprezentând 40% din redevenţa aferentă anului 2024, începând cu data de 30.06.2024 şi până în ziua plăţii, respectiv până la data de 25.10.2024, iar asupra sumei de 4.149,99 lei reprezentând 60% din redevenţa aferentă anului 2024, începând cu data de 31.12. 2024 şi până în ziua plăţii, respectiv până la data de 25.10.2024. Respinge, ca neîntemeiată, cererea reclamantei de obligare a pârâtei la plata cheltuielilor de judecată. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare, cerere care se depune la Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti. Pronunţată astăzi, 17.06.2025, în condiţiile art. 402 Cod procedură civilă, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 17.06.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 10.06.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 10.06.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 26.05.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 26.05.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 12.05.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 12.05.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 28.04.2025.
termen în şedinţă publică la data de 28.04.2025, cu citarea părţilor
termen administrativ fără prezen?a păr?ilor la data de 27.01.2025. Comunicare cerere
admite cererea astfel cum a fost formulată
Amână pronunţarea în cauză la data de 06.12.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 27.11.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 27.11.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 14.11.2024.
Repune cauza pe rol. Stabileşte termen de judecată la data de 14.11.2024, fără citarea părţilor. Se comunică pârâtei un exemplar de pe interogatoriul formulat de reclamantă cu menţiunea de a depune în scris răspunsurile sub sancţiunea aplicării dispoziţiilor art. 358 C.pr.civ. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei la data de 10 octombrie 2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 10.10.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 03.10.2024.
termenul de judecată a fost preschimbat din oficiu ca urmare a desfiinţării completului
Preschimbă din oficiu termenul de judecată stabilit în cauză, din data de 22.08.2024 pentru data de 03.10.2024, în şedinţă publică, dată pentru care se vor cita părţile. Fără cale de atac. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei, astăzi, 15.07.2024
Admite apelul formulat de apelantul Allianz Ţiriac Asigurări SA, în contradictoriu cu intimaţii Distribu?ie Energie Electrică România S.A. prin Sucursala Satu Mare, ?i cu intervenientul for?at BRADOLACT 2001 SRL, împotriva Sentinţei civile 3594/06.12.2024 a Judecătoriei Satu Mare pe care o anulează şi dispune trimiterea cauzei spre rejudecare aceleiaşi instanţe. Fără cheltuieli de judecată. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi 11.04.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.200.258 RON | 51.355 RON | 1.212.510 RON | 484.981 RON | 854.025 RON | 168.166 RON | 7 |
| 2024 | 2.440.914 RON | 367.392 RON | 1.114.074 RON | 529.008 RON | 957.433 RON | 372.367 RON | 10 |
| 2023 | 2.129.066 RON | 398.967 RON | 1.130.882 RON | 777.982 RON | 785.875 RON | 432.975 RON | 13 |
| 2022 | 2.693.573 RON | 803.123 RON | 1.639.200 RON | 1.033.182 RON | 1.742.262 RON | 1.136.244 RON | 15 |
| 2021 | 2.043.696 RON | 239.049 RON | 1.703.616 RON | 1.082.544 RON | 1.264.720 RON | 643.648 RON | 13 |
| 2020 | 2.355.369 RON | 294.318 RON | 702.894 RON | 608.387 RON | 499.106 RON | 404.599 RON | 19 |
| 2019 | 2.225.796 RON | 288.089 RON | 773.282 RON | 399.031 RON | 916.277 RON | 542.026 RON | 21 |
| 2018 | 2.142.738 RON | 50.138 RON | 335.110 RON | 70.505 RON | 533.542 RON | 268.937 RON | 23 |
| 2017 | 1.859.368 RON | 299.765 RON | 493.210 RON | 166.376 RON | 444.487 RON | 218.799 RON | 19 |
| 2016 | 1.147.941 RON | 19.455 RON | 855.686 RON | 168.622 RON | 478.127 RON | -80.966 RON | 15 |
| 2015 | 1.144.780 RON | -80.986 RON | 1.167.180 RON | 319.297 RON | 570.292 RON | -100.420 RON | 14 |
| 2014 | 1.578.294 RON | -50.269 RON | 1.039.457 RON | 174.159 RON | 655.114 RON | -19.434 RON | 21 |
| 2013 | 1.138.922 RON | 1.987 RON | 1.385.659 RON | 69.950 RON | 1.312.730 RON | 30.835 RON | 14 |
| 2012 | 1.572.669 RON | -13.531 RON | 1.250.994 RON | 68.843 RON | 1.187.364 RON | 28.848 RON | 13 |
| 2011 | 2.100.944 RON | -119.647 RON | 900.383 RON | 58.840 RON | 883.922 RON | 42.379 RON | 23 |
| 2010 | 2.049.807 RON | 30.492 RON | 935.156 RON | 88.936 RON | 1.008.246 RON | 162.026 RON | 28 |
| 2009 | 2.102.976 RON | 41.734 RON | 1.045.990 RON | 85.335 RON | 1.117.739 RON | 157.084 RON | 29 |
| 2008 | 2.104.677 RON | 29.751 RON | 1.255.765 RON | 410.264 RON | 960.851 RON | 115.350 RON | 37 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.200.258 RON | 2.440.914 RON | 2.129.066 RON | 2.693.573 RON | 2.043.696 RON | 2.355.369 RON | 2.225.796 RON | 2.142.738 RON | 1.859.368 RON | 1.147.941 RON | 1.144.780 RON | 1.578.294 RON | 1.138.922 RON | 1.572.669 RON | 2.100.944 RON | 2.049.807 RON | 2.102.976 RON | 2.104.677 RON |
| Venituri totale | 2.212.349 RON | 2.418.382 RON | 2.385.378 RON | 2.704.819 RON | 2.104.091 RON | 2.413.798 RON | 2.232.997 RON | 2.165.726 RON | 1.828.721 RON | 1.170.646 RON | 1.212.556 RON | 1.575.587 RON | 1.084.548 RON | 1.845.932 RON | 2.270.781 RON | 2.123.758 RON | 1.945.860 RON | 2.200.139 RON |
| Cheltuieli totale | 2.147.256 RON | 1.977.763 RON | 1.962.452 RON | 1.877.367 RON | 1.844.699 RON | 2.097.939 RON | 1.923.403 RON | 2.094.354 RON | 1.511.350 RON | 1.146.332 RON | 1.291.744 RON | 1.619.320 RON | 1.082.182 RON | 1.859.463 RON | 2.380.177 RON | 2.083.355 RON | 1.895.224 RON | 2.164.401 RON |
| Profit brut | 65.093 RON | 440.619 RON | 422.926 RON | 827.452 RON | 259.392 RON | 315.859 RON | 309.594 RON | 71.372 RON | 317.371 RON | 24.314 RON | 0 RON | 0 RON | 2.366 RON | 0 RON | 0 RON | 40.403 RON | 50.636 RON | 35.738 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 43.733 RON | 0 RON | 13.531 RON | 109.396 RON | — | — | — |
| Profit net | 51.355 RON | 367.392 RON | 398.967 RON | 803.123 RON | 239.049 RON | 294.318 RON | 288.089 RON | 50.138 RON | 299.765 RON | 19.455 RON | 0 RON | 0 RON | 1.987 RON | 0 RON | 0 RON | 30.492 RON | 41.734 RON | 29.751 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 80.986 RON | 50.269 RON | 0 RON | 13.531 RON | 119.647 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 484.981 RON | 529.008 RON | 777.982 RON | 1.033.182 RON | 1.082.544 RON | 608.387 RON | 399.031 RON | 70.505 RON | 166.376 RON | 168.622 RON | 319.297 RON | 174.159 RON | 69.950 RON | 68.843 RON | 58.840 RON | 88.936 RON | 85.335 RON | 410.264 RON |
| Active circulante | 854.025 RON | 957.433 RON | 785.875 RON | 1.742.262 RON | 1.264.720 RON | 499.106 RON | 916.277 RON | 533.542 RON | 444.487 RON | 478.127 RON | 570.292 RON | 655.114 RON | 1.312.730 RON | 1.187.364 RON | 883.922 RON | 1.008.246 RON | 1.117.739 RON | 960.851 RON |
| Stocuri | 288.784 RON | 273.016 RON | 211.006 RON | 131.650 RON | 66.860 RON | 79.069 RON | 179.638 RON | 114.578 RON | 82.855 RON | 118.916 RON | 238.080 RON | 357.459 RON | 843.087 RON | 678.797 RON | 356.683 RON | 190.820 RON | 153.331 RON | 315.431 RON |
| Creante | 522.016 RON | 657.365 RON | 546.259 RON | 1.593.626 RON | 1.183.414 RON | 402.491 RON | 727.400 RON | 405.518 RON | 343.283 RON | 347.383 RON | 311.487 RON | 272.195 RON | 464.318 RON | 507.769 RON | 506.683 RON | 360.156 RON | 468.201 RON | 536.495 RON |
| Casa si conturi la banci | 43.225 RON | 27.052 RON | 28.610 RON | 16.986 RON | 14.446 RON | 17.546 RON | 9.239 RON | 13.446 RON | 18.349 RON | 11.828 RON | 20.725 RON | 25.460 RON | 5.325 RON | 798 RON | 20.556 RON | 457.270 RON | 496.207 RON | 108.925 RON |
| Cheltuieli in avans | 41.670 RON | — | — | — | — | — | — | — | 101.146 RON | 127.971 RON | 177.171 RON | 190.750 RON | 33.814 RON | 23.635 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 1.212.510 RON | 1.114.074 RON | 1.130.882 RON | 1.639.200 RON | 1.703.616 RON | 702.894 RON | 773.282 RON | 335.110 RON | 493.210 RON | 855.686 RON | 1.167.180 RON | 1.039.457 RON | 1.385.659 RON | 1.250.994 RON | 900.383 RON | 935.156 RON | 1.045.990 RON | 1.255.765 RON |
| Capitaluri proprii | 168.166 RON | 372.367 RON | 432.975 RON | 1.136.244 RON | 643.648 RON | 404.599 RON | 542.026 RON | 268.937 RON | 218.799 RON | -80.966 RON | -100.420 RON | -19.434 RON | 30.835 RON | 28.848 RON | 42.379 RON | 162.026 RON | 157.084 RON | 115.350 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 7 | 10 | 13 | 15 | 13 | 19 | 21 | 23 | 19 | 15 | 14 | 21 | 14 | 13 | 23 | 28 | 29 | 37 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
204 contracte atribuite, in valoare de 4.245.333 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 4.116.381 lei.
Achizitii directe
198 de contracte
4.116.183 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
6 contracte
129.150 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.229.449 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 05:03).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
DIMEX-2000 COMPANY SRLCUI 13027407 | 2 | ofertant · l-a avut subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
| 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ | |
T DANCOR ROMCONSTRUCT SRLCUI 6644957 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
DACIA FABER SRLCUI 7026210 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
EXPLAN SRLCUI 16583121 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SACUI 11814659 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
DANAVI SRLCUI 13062781 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
PADO GROUP INFRASTRUCTURES SRLCUI 18604832 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
EUROTEST SRLCUI 24508996 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
ENG GREEN SRLCUI 26326290 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 18 subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.