ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge recursul ca nefondat. Obligă recurenta să plătească intimatei suma de 4000 de lei cheltuieli de judecată în recurs. Definitivă. Pronunţată azi, 07.11.2023, prin punerea solu?iei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Respinge apelul, ca nefondat. Obligă apelanta la plata către intimată a sumei de 3.000 de lei cu titlu de cheltuieli de judecată constând în onorariu avocat. Cu drept de recurs în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Tribunalul Ilfov. Pronunţată astăzi, 8.06.2023, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 08.06.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 25.05.2023.
Amână pronunţarea în cauză la data de 25.05.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 19.05.2023.
Amână pronunţarea în cauză la data de 19.05.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 04.05.2023.
Amână pronunţarea în cauză la data de 04.05.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 20.04.2023.
Amână pronunţarea în cauză la data de 20.04.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 12.04.2023.
pentru a se lua la cunoştinţă de înscrisurile depuse
Admite cererea de chemare în judecată formulată de către reclamanta - pârâtă Societatea Unic PR & Events S.R.L. în contradictoriu cu pârâta - reclamantă Societatea Privileg Catering S.R.L. Obligă pârâta - reclamantă să plătească reclamantei - pârâte suma de 12.653,32 de lei reprezentând contravaloarea facturii seria UPE nr. 2020-03 din data de 28.03.2020 Obligă pârâta – reclamantă să plătească reclamantei - pârâte penalită?i de întârziere contractuale în procent de 0,05 % pe zi de întârziere, începând cu data de 04.04.2020 ?i până la până la achitarea efectivă a debitului restant. Obligă pârâta – reclamantă să plătească reclamantei – pârâte suma de 2.581,67 de lei reprezentând cheltuieli de judecată efectuate cu taxele judiciare de timbru ?i onorariul de avocat. Respinge ca neîntemeiată cererea reconven?ională. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Cornetu. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei astăzi, 13.07.2021.
Având nevoie de timp suplimentar pentru a delibera, amână pronunţarea pentru data de 13.07.2021. Pronun?area se va face prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei. Pronunţată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei astăzi, 29.06.2021.
Având nevoie de timp suplimentar pentru a delibera, amână pronunţarea pentru data de 29.06.2021. Pronun?area se va face prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei. Pronunţată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei astăzi, 16.06.2021.
Având nevoie de timp suplimentar pentru a delibera, amână pronunţarea pentru data de 16.06.2021. Pronun?area se va face prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei. Pronunţată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei astăzi, 02.06.2021.
Având nevoie de timp suplimentar pentru a delibera, amână pronunţarea pentru data de 02.06.2021. Pronun?area se va face prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei. Pronunţată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei astăzi, 18.05.2021.
Având nevoie de timp suplimentar pentru a delibera, amână pronunţarea pentru data de 18.05.2021. Pronuntarea se va face prin punerea solutiei la dispozitia părtilor prin mijlocirea grefei instantei. Pronunţată in sedinta publica, astăzi, 04.05.2021
pentru a se lua la cunostinta de inscrisurile noi depuse
avand in vedere suplimentarea probatoriului
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.812.133 RON | 722.104 RON | 1.121.234 RON | 165.610 RON | 2.123.036 RON | 1.110.193 RON | 41 |
| 2024 | 11.669.557 RON | 738.607 RON | 896.673 RON | 215.808 RON | 2.807.407 RON | 2.052.526 RON | 45 |
| 2023 | 12.740.845 RON | 2.005.830 RON | 1.423.220 RON | 290.620 RON | 3.536.929 RON | 2.393.919 RON | 49 |
| 2022 | 16.916.166 RON | 1.428.925 RON | 757.777 RON | 461.364 RON | 4.244.051 RON | 3.788.765 RON | 55 |
| 2021 | 9.399.899 RON | 1.676.636 RON | 4.628.846 RON | 10.117.658 RON | 2.724.841 RON | 6.338.651 RON | 60 |
| 2020 | 3.533.686 RON | -2.037.871 RON | 6.625.916 RON | 10.380.276 RON | 1.645.847 RON | 4.662.015 RON | 68 |
| 2019 | 17.579.401 RON | 2.971.184 RON | 5.766.736 RON | 10.588.824 RON | 3.721.676 RON | 8.049.998 RON | 67 |
| 2018 | 13.233.014 RON | 2.700.226 RON | 6.600.732 RON | 10.987.827 RON | 3.440.247 RON | 7.737.235 RON | 72 |
| 2017 | 12.452.335 RON | 1.308.307 RON | 8.890.053 RON | 12.300.083 RON | 1.703.476 RON | 4.999.019 RON | 70 |
| 2016 | 12.323.074 RON | 1.624.201 RON | 8.494.708 RON | 12.157.859 RON | 1.854.195 RON | 5.314.913 RON | 68 |
| 2015 | 9.674.498 RON | 1.011.342 RON | 8.657.160 RON | 11.907.976 RON | 1.782.228 RON | 4.934.086 RON | 60 |
| 2014 | 7.763.282 RON | 342.322 RON | 9.144.247 RON | 11.977.230 RON | 1.103.868 RON | 3.922.744 RON | 62 |
| 2013 | 7.256.602 RON | 123.447 RON | 9.628.907 RON | 12.086.753 RON | 1.138.192 RON | 3.580.422 RON | 64 |
| 2012 | 6.913.866 RON | 147.108 RON | 10.190.551 RON | 12.310.580 RON | 1.081.610 RON | 3.294.798 RON | 60 |
| 2011 | 7.342.563 RON | 700.129 RON | 10.518.328 RON | 12.420.581 RON | 1.124.075 RON | 3.147.690 RON | 56 |
| 2010 | 6.072.756 RON | 26.297 RON | 11.443.373 RON | 12.481.127 RON | 1.196.761 RON | 2.447.561 RON | 52 |
| 2009 | 6.419.483 RON | -556.481 RON | 11.831.566 RON | 11.812.017 RON | 1.247.408 RON | 1.517.708 RON | 52 |
| 2008 | 9.285.569 RON | -550.789 RON | 12.359.378 RON | 11.879.713 RON | 1.924.962 RON | 1.809.051 RON | 56 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 10.812.133 RON | 11.669.557 RON | 12.740.845 RON | 16.916.166 RON | 9.399.899 RON | 3.533.686 RON | 17.579.401 RON | 13.233.014 RON | 12.452.335 RON | 12.323.074 RON | 9.674.498 RON | 7.763.282 RON | 7.256.602 RON | 6.913.866 RON | 7.342.563 RON | 6.072.756 RON | 6.419.483 RON | 9.285.569 RON |
| Venituri totale | 11.050.266 RON | 11.737.786 RON | 12.958.825 RON | 19.970.417 RON | 11.087.172 RON | 4.868.899 RON | 17.745.636 RON | 14.997.306 RON | 12.475.962 RON | 12.441.952 RON | 9.694.814 RON | 7.771.203 RON | 7.306.626 RON | 6.954.042 RON | 7.374.387 RON | 6.098.635 RON | 6.461.149 RON | 9.317.111 RON |
| Cheltuieli totale | 10.208.420 RON | 10.970.455 RON | 10.952.995 RON | 18.495.780 RON | 9.331.467 RON | 6.827.701 RON | 14.684.264 RON | 12.255.402 RON | 11.125.977 RON | 10.573.758 RON | 8.490.836 RON | 7.361.535 RON | 7.178.226 RON | 6.806.934 RON | 6.674.258 RON | 6.064.088 RON | 7.010.296 RON | 9.867.900 RON |
| Profit brut | 841.846 RON | 767.331 RON | 2.005.830 RON | 1.474.637 RON | 1.755.705 RON | 0 RON | 3.061.372 RON | 2.741.904 RON | 1.349.985 RON | 1.868.194 RON | 1.203.978 RON | 409.668 RON | 128.400 RON | 147.108 RON | 700.129 RON | 34.547 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.958.802 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 549.147 RON | 550.789 RON |
| Profit net | 722.104 RON | 738.607 RON | 2.005.830 RON | 1.428.925 RON | 1.676.636 RON | 0 RON | 2.971.184 RON | 2.700.226 RON | 1.308.307 RON | 1.624.201 RON | 1.011.342 RON | 342.322 RON | 123.447 RON | 147.108 RON | 700.129 RON | 26.297 RON | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.037.871 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 556.481 RON | 550.789 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 165.610 RON | 215.808 RON | 290.620 RON | 461.364 RON | 10.117.658 RON | 10.380.276 RON | 10.588.824 RON | 10.987.827 RON | 12.300.083 RON | 12.157.859 RON | 11.907.976 RON | 11.977.230 RON | 12.086.753 RON | 12.310.580 RON | 12.420.581 RON | 12.481.127 RON | 11.812.017 RON | 11.879.713 RON |
| Active circulante | 2.123.036 RON | 2.807.407 RON | 3.536.929 RON | 4.244.051 RON | 2.724.841 RON | 1.645.847 RON | 3.721.676 RON | 3.440.247 RON | 1.703.476 RON | 1.854.195 RON | 1.782.228 RON | 1.103.868 RON | 1.138.192 RON | 1.081.610 RON | 1.124.075 RON | 1.196.761 RON | 1.247.408 RON | 1.924.962 RON |
| Stocuri | 86.068 RON | 64.096 RON | 170.466 RON | 45.207 RON | 31.291 RON | 27.466 RON | 72.897 RON | 20.700 RON | 21.506 RON | 25.053 RON | 44.106 RON | 28.106 RON | 48.047 RON | 163.532 RON | 21.681 RON | 204.133 RON | 489.340 RON | 595.400 RON |
| Creante | 1.462.850 RON | 1.574.480 RON | 1.208.824 RON | 849.506 RON | 846.172 RON | 434.715 RON | 2.382.103 RON | 2.693.794 RON | 1.518.183 RON | 1.781.130 RON | 1.530.369 RON | 987.232 RON | 1.051.915 RON | 869.046 RON | 1.055.513 RON | 875.153 RON | 457.513 RON | 1.143.724 RON |
| Casa si conturi la banci | 574.118 RON | 1.168.831 RON | 2.157.639 RON | 3.349.338 RON | 1.847.378 RON | 1.183.666 RON | 1.266.676 RON | 725.753 RON | 163.787 RON | 48.012 RON | 207.753 RON | 88.530 RON | 38.230 RON | 49.032 RON | 46.881 RON | 117.475 RON | 300.555 RON | — |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 10.835 RON | — | — | — | — | 0 RON | 15.793 RON | 15.537 RON | 16.940 RON | 52.631 RON | 16.618 RON | 0 RON | 138.384 RON | 138.904 RON | 221.626 RON | 289.849 RON | 379.353 RON |
| Datorii totale | 1.121.234 RON | 896.673 RON | 1.423.220 RON | 757.777 RON | 4.628.846 RON | 6.625.916 RON | 5.766.736 RON | 6.600.732 RON | 8.890.053 RON | 8.494.708 RON | 8.657.160 RON | 9.144.247 RON | 9.628.907 RON | 10.190.551 RON | 10.518.328 RON | 11.443.373 RON | 11.831.566 RON | 12.359.378 RON |
| Venituri in avans | 57.219 RON | 84.851 RON | 10.410 RON | 158.873 RON | 1.875.002 RON | 738.192 RON | 493.766 RON | 105.900 RON | 130.024 RON | 219.373 RON | 151.589 RON | 30.725 RON | 15.616 RON | 45.225 RON | 17.542 RON | 8.580 RON | — | 15.599 RON |
| Capitaluri proprii | 1.110.193 RON | 2.052.526 RON | 2.393.919 RON | 3.788.765 RON | 6.338.651 RON | 4.662.015 RON | 8.049.998 RON | 7.737.235 RON | 4.999.019 RON | 5.314.913 RON | 4.934.086 RON | 3.922.744 RON | 3.580.422 RON | 3.294.798 RON | 3.147.690 RON | 2.447.561 RON | 1.517.708 RON | 1.809.051 RON |
| Capital subscris varsat | 310.000 RON | 310.000 RON | 310.000 RON | 310.000 RON | 310.000 RON | 310.000 RON | 310.000 RON | 310.000 RON | 310.000 RON | 310.000 RON | 310.000 RON | 310.000 RON | 310.000 RON | 310.000 RON | 310.000 RON | 310.000 RON | 310.000 RON | 310.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 41 | 45 | 49 | 55 | 60 | 68 | 67 | 72 | 70 | 68 | 60 | 62 | 64 | 60 | 56 | 52 | 52 | 56 |
21 de contracte atribuite, in valoare de 3.278.802 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 317.905 lei.
Achizitii directe
3 contracte
317.902 lei
Licitatii publice
1 contract
2.596.119 lei
Achizitii offline
17 contracte
364.781 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 21:36).