ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.173.553 RON | 12.414 RON | 519.590 RON | 398.637 RON | 161.392 RON | 40.439 RON | 9 |
| 2024 | 3.783.322 RON | 18.859 RON | 898.673 RON | 416.545 RON | 510.153 RON | 28.025 RON | 9 |
| 2023 | 2.985.102 RON | 531.777 RON | 663.676 RON | 313.606 RON | 891.013 RON | 540.943 RON | 10 |
| 2022 | 1.270.167 RON | 463.836 RON | 329.607 RON | 248.926 RON | 553.683 RON | 473.002 RON | 10 |
| 2021 | 1.429.087 RON | 682.444 RON | 208.659 RON | 110.061 RON | 1.233.758 RON | 1.135.160 RON | 8 |
| 2020 | 1.254.065 RON | 315.708 RON | 787.206 RON | 15.571 RON | 2.199.730 RON | 1.428.095 RON | 9 |
| 2019 | 1.196.136 RON | 505.915 RON | 598.269 RON | 267.572 RON | 1.572.176 RON | 1.241.479 RON | 9 |
| 2018 | 1.166.395 RON | 565.703 RON | 643.290 RON | 274.525 RON | 1.504.329 RON | 1.135.564 RON | 9 |
| 2017 | 1.077.310 RON | 479.242 RON | 870.920 RON | 296.588 RON | 1.144.193 RON | 569.861 RON | 9 |
| 2016 | 1.293.924 RON | 7.029 RON | 897.202 RON | 318.916 RON | 668.905 RON | 90.619 RON | 9 |
| 2015 | 1.120.465 RON | 7.488 RON | 621.155 RON | 15.681 RON | 412.231 RON | 83.590 RON | 9 |
| 2014 | 1.125.373 RON | 9.841 RON | 815.509 RON | 57.987 RON | 696.583 RON | 76.102 RON | 10 |
| 2013 | 1.073.846 RON | 6.983 RON | 540.097 RON | 100.294 RON | 506.522 RON | 66.260 RON | 10 |
| 2012 | 1.048.739 RON | 4.093 RON | 496.061 RON | 202.245 RON | 353.552 RON | 59.277 RON | 15 |
| 2011 | 913.367 RON | 4.873 RON | 242.197 RON | 232.057 RON | 65.324 RON | 55.184 RON | 17 |
| 2010 | 920.085 RON | 19.946 RON | 566.952 RON | 279.124 RON | 338.139 RON | 50.311 RON | 8 |
| 2009 | 804.947 RON | 19.389 RON | 553.141 RON | 330.309 RON | 221.856 RON | 30.365 RON | 9 |
| 2008 | 337.417 RON | 39.254 RON | 446.324 RON | 375.606 RON | 50.354 RON | 10.976 RON | 9 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.173.553 RON | 3.783.322 RON | 2.985.102 RON | 1.270.167 RON | 1.429.087 RON | 1.254.065 RON | 1.196.136 RON | 1.166.395 RON | 1.077.310 RON | 1.293.924 RON | 1.120.465 RON | 1.125.373 RON | 1.073.846 RON | 1.048.739 RON | 913.367 RON | 920.085 RON | 804.947 RON | 337.417 RON |
| Venituri totale | 4.192.365 RON | 3.793.506 RON | 2.985.120 RON | 1.272.439 RON | 1.429.239 RON | 1.634.086 RON | 1.196.141 RON | 1.166.507 RON | 1.077.446 RON | 1.293.931 RON | 1.120.522 RON | 1.125.498 RON | 1.074.075 RON | 1.048.759 RON | 913.589 RON | 921.231 RON | 804.984 RON | 337.436 RON |
| Cheltuieli totale | 4.177.916 RON | 3.770.318 RON | 2.428.879 RON | 796.310 RON | 733.900 RON | 1.302.830 RON | 678.264 RON | 589.139 RON | 588.333 RON | 1.285.563 RON | 1.111.541 RON | 1.113.783 RON | 1.065.847 RON | 1.043.051 RON | 907.591 RON | 894.629 RON | 781.019 RON | 290.704 RON |
| Profit brut | 14.449 RON | 23.188 RON | 556.241 RON | 476.129 RON | 695.339 RON | 331.256 RON | 517.877 RON | 577.368 RON | 489.113 RON | 8.368 RON | 8.981 RON | 11.715 RON | 8.228 RON | 5.708 RON | 5.998 RON | 26.602 RON | 23.965 RON | 46.732 RON |
| Profit net | 12.414 RON | 18.859 RON | 531.777 RON | 463.836 RON | 682.444 RON | 315.708 RON | 505.915 RON | 565.703 RON | 479.242 RON | 7.029 RON | 7.488 RON | 9.841 RON | 6.983 RON | 4.093 RON | 4.873 RON | 19.946 RON | 19.389 RON | 39.254 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 398.637 RON | 416.545 RON | 313.606 RON | 248.926 RON | 110.061 RON | 15.571 RON | 267.572 RON | 274.525 RON | 296.588 RON | 318.916 RON | 15.681 RON | 57.987 RON | 100.294 RON | 202.245 RON | 232.057 RON | 279.124 RON | 330.309 RON | 375.606 RON |
| Active circulante | 161.392 RON | 510.153 RON | 891.013 RON | 553.683 RON | 1.233.758 RON | 2.199.730 RON | 1.572.176 RON | 1.504.329 RON | 1.144.193 RON | 668.905 RON | 412.231 RON | 696.583 RON | 506.522 RON | 353.552 RON | 65.324 RON | 338.139 RON | 221.856 RON | 50.354 RON |
| Stocuri | 101.417 RON | 206.943 RON | 63.525 RON | 96.265 RON | 63.525 RON | 63.525 RON | 8.246 RON | 2.419 RON | — | — | 5.323 RON | 6.760 RON | 6.057 RON | 54.869 RON | 15.318 RON | 424 RON | 4.614 RON | 17.429 RON |
| Creante | 9.962 RON | 170.821 RON | 766.566 RON | 447.144 RON | 486.181 RON | 1.386.692 RON | 937.863 RON | 967.725 RON | 53.153 RON | 112.894 RON | 50.544 RON | 32.593 RON | 51.135 RON | 60.743 RON | 31.738 RON | 49.847 RON | 2.787 RON | 554 RON |
| Casa si conturi la banci | 50.013 RON | 132.389 RON | 60.922 RON | 10.274 RON | 684.052 RON | 749.513 RON | 626.067 RON | 534.185 RON | 1.091.040 RON | 556.011 RON | 356.364 RON | 657.230 RON | 449.330 RON | 237.940 RON | 18.268 RON | 287.868 RON | 214.455 RON | 32.371 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 276.833 RON | 137.041 RON | -459 RON | -459 RON | — | — | 31.341 RON | 31.340 RON |
| Datorii totale | 519.590 RON | 898.673 RON | 663.676 RON | 329.607 RON | 208.659 RON | 787.206 RON | 598.269 RON | 643.290 RON | 870.920 RON | 897.202 RON | 621.155 RON | 815.509 RON | 540.097 RON | 496.061 RON | 242.197 RON | 566.952 RON | 553.141 RON | 446.324 RON |
| Capitaluri proprii | 40.439 RON | 28.025 RON | 540.943 RON | 473.002 RON | 1.135.160 RON | 1.428.095 RON | 1.241.479 RON | 1.135.564 RON | 569.861 RON | 90.619 RON | 83.590 RON | 76.102 RON | 66.260 RON | 59.277 RON | 55.184 RON | 50.311 RON | 30.365 RON | 10.976 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 9 | 9 | 10 | 10 | 8 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 10 | 10 | 15 | 17 | 8 | 9 | 9 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
70 de contracte atribuite, in valoare de 251.260 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 107.672 lei.
Achizitii directe
62 de contracte
107.610 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
8 contracte
143.650 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 10:17).