ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 527.884 RON | 80.655 RON | 724.277 RON | 494.170 RON | 244.525 RON | 14.418 RON | 2 |
| 2024 | 566.775 RON | 88.268 RON | 825.942 RON | 438.417 RON | 328.953 RON | -58.572 RON | 2 |
| 2023 | 383.397 RON | -26.347 RON | 888.925 RON | 491.389 RON | 250.696 RON | -146.840 RON | 2 |
| 2022 | 332.815 RON | -101.128 RON | 685.009 RON | 394.301 RON | 170.215 RON | -120.493 RON | 2 |
| 2021 | 179.315 RON | -80.430 RON | 448.989 RON | 358.095 RON | 71.528 RON | -19.366 RON | 2 |
| 2020 | 102.565 RON | -93.170 RON | 441.180 RON | 393.494 RON | 108.750 RON | 61.064 RON | 4 |
| 2019 | 755.736 RON | 19.161 RON | 457.253 RON | 393.494 RON | 217.993 RON | 154.234 RON | 4 |
| 2018 | 562.558 RON | 65.156 RON | 265.551 RON | 272.299 RON | 128.325 RON | 135.073 RON | 3 |
| 2017 | 549.352 RON | 30.058 RON | 151.494 RON | 144.130 RON | 77.281 RON | 69.917 RON | 4 |
| 2016 | 515.265 RON | -51.782 RON | 258.542 RON | 83.635 RON | 197.983 RON | 39.860 RON | — |
| 2015 | 446.203 RON | -31.067 RON | 130.965 RON | 61.135 RON | 161.471 RON | 91.641 RON | 7 |
| 2014 | 513.643 RON | 5.008 RON | 232.646 RON | 61.145 RON | 294.209 RON | 122.708 RON | 6 |
| 2013 | 287.788 RON | 11.154 RON | 241.126 RON | 121.145 RON | 237.681 RON | 117.700 RON | 5 |
| 2012 | 495.752 RON | 5.654 RON | 221.442 RON | 131.145 RON | 196.843 RON | 106.546 RON | 5 |
| 2011 | 301.908 RON | 31.194 RON | 234.602 RON | 184.182 RON | 151.312 RON | 100.892 RON | — |
| 2010 | 135.178 RON | 13.513 RON | 84.536 RON | 90.853 RON | 63.381 RON | 69.698 RON | 5 |
| 2009 | 160.956 RON | -63.354 RON | 70.941 RON | 73.542 RON | 53.784 RON | 56.385 RON | 6 |
| 2008 | 178.823 RON | 413 RON | 25.795 RON | 73.542 RON | 71.992 RON | 119.739 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 527.884 RON | 566.775 RON | 383.397 RON | 332.815 RON | 179.315 RON | 102.565 RON | 755.736 RON | 562.558 RON | 549.352 RON | 515.265 RON | 446.203 RON | 513.643 RON | 287.788 RON | 495.752 RON | 301.908 RON | 135.178 RON | 160.956 RON | 178.823 RON |
| Venituri totale | 684.265 RON | 619.352 RON | 398.674 RON | 341.243 RON | 204.546 RON | 120.383 RON | 775.004 RON | 618.528 RON | 549.389 RON | 520.286 RON | 446.208 RON | 513.646 RON | 287.788 RON | 495.755 RON | 301.914 RON | 135.181 RON | 160.962 RON | 178.844 RON |
| Cheltuieli totale | 587.807 RON | 517.089 RON | 421.034 RON | 438.958 RON | 282.931 RON | 212.367 RON | 748.057 RON | 547.235 RON | 513.661 RON | 572.068 RON | 477.275 RON | 508.638 RON | 276.212 RON | 489.024 RON | 270.720 RON | 118.443 RON | 221.449 RON | 178.431 RON |
| Profit brut | 96.458 RON | 102.263 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 26.947 RON | 71.293 RON | 35.728 RON | 0 RON | 0 RON | 5.008 RON | 11.576 RON | 6.731 RON | 31.194 RON | 16.738 RON | — | 413 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 22.360 RON | 97.715 RON | 78.385 RON | 91.984 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 51.782 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 60.487 RON | — |
| Profit net | 80.655 RON | 88.268 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19.161 RON | 65.156 RON | 30.058 RON | 0 RON | 0 RON | 5.008 RON | 11.154 RON | 5.654 RON | 31.194 RON | 13.513 RON | — | 413 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 26.347 RON | 101.128 RON | 80.430 RON | 93.170 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 51.782 RON | 31.067 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 63.354 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 494.170 RON | 438.417 RON | 491.389 RON | 394.301 RON | 358.095 RON | 393.494 RON | 393.494 RON | 272.299 RON | 144.130 RON | 83.635 RON | 61.135 RON | 61.145 RON | 121.145 RON | 131.145 RON | 184.182 RON | 90.853 RON | 73.542 RON | 73.542 RON |
| Active circulante | 244.525 RON | 328.953 RON | 250.696 RON | 170.215 RON | 71.528 RON | 108.750 RON | 217.993 RON | 128.325 RON | 77.281 RON | 197.983 RON | 161.471 RON | 294.209 RON | 237.681 RON | 196.843 RON | 151.312 RON | 63.381 RON | 53.784 RON | 71.992 RON |
| Stocuri | 1.588 RON | — | 31.881 RON | 29.088 RON | 29.088 RON | 28.886 RON | 28.886 RON | 26.113 RON | 25.254 RON | 23.363 RON | 20.364 RON | 18.219 RON | 17.800 RON | 16.769 RON | 16.769 RON | 16.780 RON | 16.780 RON | 16.226 RON |
| Creante | 100.925 RON | 153.642 RON | 38.378 RON | 38.269 RON | 35.154 RON | 33.871 RON | 50.786 RON | 51.613 RON | 33.064 RON | 94.020 RON | 33.673 RON | 196.004 RON | 165.082 RON | 102.189 RON | 134.131 RON | 42.444 RON | 18.110 RON | 31.046 RON |
| Casa si conturi la banci | 142.012 RON | 175.311 RON | 180.437 RON | 102.858 RON | 7.286 RON | 45.993 RON | 138.321 RON | 50.599 RON | 18.963 RON | 80.600 RON | 107.434 RON | 79.986 RON | 54.799 RON | 77.885 RON | 412 RON | 4.157 RON | 18.894 RON | 24.720 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 16.784 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 724.277 RON | 825.942 RON | 888.925 RON | 685.009 RON | 448.989 RON | 441.180 RON | 457.253 RON | 265.551 RON | 151.494 RON | 258.542 RON | 130.965 RON | 232.646 RON | 241.126 RON | 221.442 RON | 234.602 RON | 84.536 RON | 70.941 RON | 25.795 RON |
| Capitaluri proprii | 14.418 RON | -58.572 RON | -146.840 RON | -120.493 RON | -19.366 RON | 61.064 RON | 154.234 RON | 135.073 RON | 69.917 RON | 39.860 RON | 91.641 RON | 122.708 RON | 117.700 RON | 106.546 RON | 100.892 RON | 69.698 RON | 56.385 RON | 119.739 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | — | 7 | 6 | 5 | 5 | — | 5 | 6 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
39 de contracte atribuite, in valoare de 607.105 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 493.212 lei.
Achizitii directe
32 de contracte
493.180 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
7 contracte
113.925 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 09:57).