ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.836.082 RON | 2.471.821 RON | 7.172.300 RON | 11.422.176 RON | 8.020.663 RON | 10.350.714 RON | 49 |
| 2024 | 16.118.937 RON | 2.113.895 RON | 5.905.791 RON | 11.136.295 RON | 5.414.361 RON | 9.875.813 RON | 44 |
| 2023 | 14.405.643 RON | 3.261.310 RON | 4.912.642 RON | 8.378.229 RON | 7.319.371 RON | 10.003.625 RON | 43 |
| 2022 | 14.301.605 RON | 1.500.796 RON | 4.358.437 RON | 6.206.728 RON | 5.781.798 RON | 6.742.315 RON | 42 |
| 2021 | 10.309.388 RON | 1.175.029 RON | 2.784.678 RON | 6.566.144 RON | 5.584.641 RON | 8.316.519 RON | 39 |
| 2020 | 7.907.722 RON | 792.398 RON | 3.139.172 RON | 6.672.850 RON | 5.494.363 RON | 7.861.490 RON | 38 |
| 2019 | 8.536.281 RON | 1.881.570 RON | 2.898.005 RON | 6.509.826 RON | 5.142.325 RON | 7.669.091 RON | 39 |
| 2018 | 8.361.038 RON | 1.529.197 RON | 3.732.193 RON | 5.427.174 RON | 4.736.558 RON | 6.507.521 RON | 38 |
| 2017 | 8.304.400 RON | 2.006.399 RON | 3.136.291 RON | 4.780.804 RON | 3.790.141 RON | 5.698.324 RON | 36 |
| 2016 | 9.317.402 RON | 3.169.477 RON | 2.492.356 RON | 4.212.194 RON | 3.420.188 RON | 5.151.926 RON | 35 |
| 2015 | 6.420.803 RON | 1.924.776 RON | 1.339.533 RON | 3.643.596 RON | 2.753.680 RON | 5.062.449 RON | 34 |
| 2014 | 4.891.392 RON | 1.231.772 RON | 870.078 RON | 2.284.860 RON | 2.295.345 RON | 3.710.127 RON | 28 |
| 2013 | 4.518.741 RON | 1.311.779 RON | 772.495 RON | 1.258.388 RON | 2.451.274 RON | 2.990.974 RON | 25 |
| 2012 | 3.109.851 RON | 837.276 RON | 397.553 RON | 528.003 RON | 1.818.379 RON | 2.050.671 RON | 21 |
| 2011 | 2.626.902 RON | 485.439 RON | 514.454 RON | 463.018 RON | 1.462.150 RON | 1.554.003 RON | 19 |
| 2010 | 1.728.181 RON | 367.095 RON | 478.661 RON | 494.460 RON | 1.166.771 RON | 1.228.314 RON | 17 |
| 2009 | 1.224.140 RON | 208.931 RON | 332.458 RON | 394.857 RON | 861.320 RON | 923.719 RON | 16 |
| 2008 | 1.077.308 RON | 146.012 RON | 309.189 RON | 377.687 RON | 669.664 RON | 743.363 RON | 17 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 16.836.082 RON | 16.118.937 RON | 14.405.643 RON | 14.301.605 RON | 10.309.388 RON | 7.907.722 RON | 8.536.281 RON | 8.361.038 RON | 8.304.400 RON | 9.317.402 RON | 6.420.803 RON | 4.891.392 RON | 4.518.741 RON | 3.109.851 RON | 2.626.902 RON | 1.728.181 RON | 1.224.140 RON | 1.077.308 RON |
| Venituri totale | 17.663.869 RON | 16.473.465 RON | 15.036.404 RON | 14.439.529 RON | 10.462.123 RON | 8.152.238 RON | 8.859.734 RON | 8.402.247 RON | 8.324.459 RON | 9.325.757 RON | 6.429.540 RON | 4.910.478 RON | 4.528.392 RON | 3.128.307 RON | 2.631.692 RON | 1.732.355 RON | 1.235.766 RON | 1.095.802 RON |
| Cheltuieli totale | 14.671.806 RON | 13.933.042 RON | 11.226.461 RON | 12.722.313 RON | 9.167.899 RON | 7.239.395 RON | 6.797.712 RON | 6.587.383 RON | 5.928.663 RON | 5.634.039 RON | 4.301.058 RON | 3.496.876 RON | 2.974.350 RON | 2.135.118 RON | 2.053.781 RON | 1.294.646 RON | 985.680 RON | 919.856 RON |
| Profit brut | 2.992.063 RON | 2.540.423 RON | 3.809.943 RON | 1.717.216 RON | 1.294.224 RON | 912.843 RON | 2.062.022 RON | 1.814.864 RON | 2.395.796 RON | 3.691.718 RON | 2.128.482 RON | 1.413.602 RON | 1.554.042 RON | 993.189 RON | 577.911 RON | 437.709 RON | 250.086 RON | 175.946 RON |
| Profit net | 2.471.821 RON | 2.113.895 RON | 3.261.310 RON | 1.500.796 RON | 1.175.029 RON | 792.398 RON | 1.881.570 RON | 1.529.197 RON | 2.006.399 RON | 3.169.477 RON | 1.924.776 RON | 1.231.772 RON | 1.311.779 RON | 837.276 RON | 485.439 RON | 367.095 RON | 208.931 RON | 146.012 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 11.422.176 RON | 11.136.295 RON | 8.378.229 RON | 6.206.728 RON | 6.566.144 RON | 6.672.850 RON | 6.509.826 RON | 5.427.174 RON | 4.780.804 RON | 4.212.194 RON | 3.643.596 RON | 2.284.860 RON | 1.258.388 RON | 528.003 RON | 463.018 RON | 494.460 RON | 394.857 RON | 377.687 RON |
| Active circulante | 8.020.663 RON | 5.414.361 RON | 7.319.371 RON | 5.781.798 RON | 5.584.641 RON | 5.494.363 RON | 5.142.325 RON | 4.736.558 RON | 3.790.141 RON | 3.420.188 RON | 2.753.680 RON | 2.295.345 RON | 2.451.274 RON | 1.818.379 RON | 1.462.150 RON | 1.166.771 RON | 861.320 RON | 669.664 RON |
| Stocuri | 491.434 RON | 205.948 RON | 210.772 RON | 105.339 RON | 25.984 RON | 22.331 RON | 11.625 RON | 34.912 RON | 14.515 RON | 6.661 RON | 0 RON | 4.310 RON | 6.047 RON | 6.047 RON | 6.047 RON | 6.047 RON | 6.047 RON | 6.046 RON |
| Creante | 3.234.576 RON | 1.964.377 RON | 1.978.593 RON | 1.657.235 RON | 1.335.157 RON | 1.242.999 RON | 1.201.660 RON | 1.056.054 RON | 733.362 RON | 1.459.206 RON | 1.454.438 RON | 1.460.351 RON | 1.353.472 RON | 1.520.686 RON | 1.141.844 RON | 1.070.309 RON | 775.690 RON | 518.960 RON |
| Casa si conturi la banci | 4.294.653 RON | 3.244.036 RON | 5.130.006 RON | 4.019.224 RON | 4.222.520 RON | 4.228.053 RON | 3.928.060 RON | 3.644.612 RON | 3.041.284 RON | 1.953.341 RON | 1.298.262 RON | 829.704 RON | 1.090.775 RON | 290.666 RON | 313.279 RON | 89.435 RON | 78.603 RON | 143.678 RON |
| Cheltuieli in avans | 230.908 RON | — | 87.094 RON | 80.028 RON | 17.589 RON | — | 180.872 RON | 75.982 RON | 268.567 RON | 11.900 RON | 4.706 RON | — | 53.807 RON | 101.842 RON | 143.289 RON | 45.744 RON | — | 5.201 RON |
| Datorii totale | 7.172.300 RON | 5.905.791 RON | 4.912.642 RON | 4.358.437 RON | 2.784.678 RON | 3.139.172 RON | 2.898.005 RON | 3.732.193 RON | 3.136.291 RON | 2.492.356 RON | 1.339.533 RON | 870.078 RON | 772.495 RON | 397.553 RON | 514.454 RON | 478.661 RON | 332.458 RON | 309.189 RON |
| Venituri in avans | 2.150.733 RON | 769.052 RON | 868.427 RON | 967.802 RON | 1.067.177 RON | 1.166.551 RON | 1.265.927 RON | — | 4.897 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 10.350.714 RON | 9.875.813 RON | 10.003.625 RON | 6.742.315 RON | 8.316.519 RON | 7.861.490 RON | 7.669.091 RON | 6.507.521 RON | 5.698.324 RON | 5.151.926 RON | 5.062.449 RON | 3.710.127 RON | 2.990.974 RON | 2.050.671 RON | 1.554.003 RON | 1.228.314 RON | 923.719 RON | 743.363 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 49 | 44 | 43 | 42 | 39 | 38 | 39 | 38 | 36 | 35 | 34 | 28 | 25 | 21 | 19 | 17 | 16 | 17 |
1 contract atribuit, in valoare de 7.707 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
7.707 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 09:01).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.