ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95% |
| persoană | 5% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge cererea de apel formulată de apelanţii – reclamanţi MUNICIPIUL CLUJ-NAPOCA ?i CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI CLUJ-NAPOCA, şi cererea de apel incident formulată de apelanta – pârâtă LENTIRO S.R.L., în contradictoriu cu intimata TONI AUTO S.R.L., împotriva sentinţei civile nr. 4906/2021 pronunţate, în data de 7 iulie 2021, de Judecătoria Cluj-Napoca, în dosarul nr. 23629/211/2020, pe care o păstrează în întregime. Obligă apelanţii – reclamanţi să achite apelantei – pârâte Lentiro S.R.L. suma de 1.000 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând parte din onorariul avocaţial achitat în apel. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea şi motivele de recurs se depun la Tribunalul Specializat Cluj. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 20 mai 2022.
Amână pronunţarea în cauză la data de 20.05.2022, când soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 04.05.2022, când soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Respinge recursul declarat de recurentul Municipiul Cluj-Napoca împotriva deciziei civile nr. 881, pronunţată la data de 20.05.2022 în dosarul nr. 23629/211/2020 al Tribunalului Specializat Cluj, pe care o menţine în întregime. Decizia este definitivă şi executorie. Pronunţată în data de 28.09.2023 prin punerea solu?iei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Respinge, ca neîntemeiată, excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a pârâtei SC L SRL, invocată prin întâmpinare. Admite excepţia prescripţiei dreptului material la acţiune pentru pretenţiile aferente anilor 2013 – 2017 şi a penalităţilor de întârziere aferente, invocată prin întâmpinare. Respinge, ca fiind prescrisă, cererea formulată de reclamanţi cu privire la pretenţiile aferente anilor 2013 – 2017 şi a penalităţilor de întârziere aferente acestei perioade. Admite in parte cererea de chemare în judecată formulată şi extinsă de către reclamanţi. Admite in parte cererea de chemare în garanţie formulată de pârâta SC L SRL.
07.07.2021
01.07.2021
Pentru comunicarea modificarii de actiune, cererii de chemare in garan?ie si timbrarii cererii de chemare in garantie.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 RON | 2.178 RON | — | -205 RON | -2.383 RON | — |
| 2024 | — | 0 RON | 2.178 RON | — | -205 RON | -2.383 RON | — |
| 2022 | — | -276 RON | 2.178 RON | — | -205 RON | -2.383 RON | — |
| 2021 | — | -2.587 RON | 17.139 RON | — | 15.032 RON | -2.107 RON | — |
| 2020 | 0 RON | -4.788 RON | 2.322 RON | 249.000 RON | 8.658 RON | 255.336 RON | — |
| 2019 | — | -6.239 RON | 1.910 RON | 249.000 RON | 13.034 RON | 260.124 RON | — |
| 2018 | 7.050 RON | -18.680 RON | 9.063 RON | 249.000 RON | 26.425 RON | 266.362 RON | — |
| 2017 | 37.125 RON | -17.510 RON | 2.752 RON | 249.000 RON | 144.857 RON | 403.380 RON | 0 |
| 2016 | 121.500 RON | 1.361 RON | 92.671 RON | 250.186 RON | 258.946 RON | 420.890 RON | 2 |
| 2015 | 141.097 RON | -113.836 RON | 116.315 RON | 330.000 RON | 383.130 RON | 596.815 RON | 2 |
| 2014 | 93.630 RON | -584.905 RON | 157.358 RON | 705.351 RON | 162.657 RON | 710.650 RON | 2 |
| 2013 | 125.518 RON | 204.144 RON | 50.084 RON | 1.296.590 RON | 55.969 RON | 1.295.555 RON | 2 |
| 2012 | 91.200 RON | -146.526 RON | 506.777 RON | 723.587 RON | 71.023 RON | 280.904 RON | 2 |
| 2011 | 89.978 RON | -61.136 RON | 509.168 RON | 858.090 RON | 77.669 RON | 427.429 RON | 2 |
| 2010 | 103.918 RON | -54.339 RON | 510.113 RON | 920.417 RON | 76.368 RON | 488.565 RON | 3 |
| 2009 | 100.753 RON | -22.470 RON | 505.329 RON | 830.033 RON | 83.845 RON | 407.372 RON | 2 |
| 2008 | 101.522 RON | -21.078 RON | 305.371 RON | 717.564 RON | 17.649 RON | 429.842 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | 0 RON | — | 7.050 RON | 37.125 RON | 121.500 RON | 141.097 RON | 93.630 RON | 125.518 RON | 91.200 RON | 89.978 RON | 103.918 RON | 100.753 RON | 101.522 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.050 RON | 64.256 RON | 124.216 RON | 453.192 RON | 842.612 RON | 475.668 RON | 95.270 RON | 101.364 RON | 116.782 RON | 144.559 RON | 104.223 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | 276 RON | 2.587 RON | 4.788 RON | 6.239 RON | 25.518 RON | 80.750 RON | 122.855 RON | 567.028 RON | 1.401.179 RON | 267.289 RON | 241.796 RON | 162.500 RON | 167.896 RON | 162.224 RON | 122.646 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.361 RON | 0 RON | 0 RON | 208.379 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 276 RON | 2.587 RON | 4.788 RON | 6.239 RON | 18.468 RON | 16.494 RON | 0 RON | — | 558.567 RON | 0 RON | 146.526 RON | 61.136 RON | 51.114 RON | 17.665 RON | 18.423 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.361 RON | 0 RON | 0 RON | 204.144 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 276 RON | 2.587 RON | 4.788 RON | 6.239 RON | 18.680 RON | 17.510 RON | 0 RON | 113.836 RON | 584.905 RON | 0 RON | 146.526 RON | 61.136 RON | 54.339 RON | 22.470 RON | 21.078 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | 249.000 RON | 249.000 RON | 249.000 RON | 249.000 RON | 250.186 RON | 330.000 RON | 705.351 RON | 1.296.590 RON | 723.587 RON | 858.090 RON | 920.417 RON | 830.033 RON | 717.564 RON |
| Active circulante | -205 RON | -205 RON | -205 RON | 15.032 RON | 8.658 RON | 13.034 RON | 26.425 RON | 144.857 RON | 258.946 RON | 383.130 RON | 162.657 RON | 55.969 RON | 71.023 RON | 77.669 RON | 76.368 RON | 83.845 RON | 17.649 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 6.088 RON | 8.868 RON | 8.868 RON | 4.892 RON | — | — | — | — | 1.422 RON | — |
| Creante | — | — | — | — | 8.103 RON | 12.753 RON | 25.215 RON | 138.586 RON | 247.966 RON | 205.898 RON | 101.078 RON | 47.975 RON | 68.412 RON | 70.863 RON | 70.948 RON | 63.227 RON | 13.468 RON |
| Casa si conturi la banci | -205 RON | -205 RON | -205 RON | 15.032 RON | 555 RON | 281 RON | 1.210 RON | 183 RON | 2.112 RON | 168.364 RON | 56.687 RON | 7.994 RON | 2.611 RON | 6.806 RON | 5.420 RON | 19.196 RON | 4.181 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | 12.275 RON | 4.429 RON | — | — | — | 0 RON | 1.610 RON | 3.293 RON | 4.180 RON | — |
| Datorii totale | 2.178 RON | 2.178 RON | 2.178 RON | 17.139 RON | 2.322 RON | 1.910 RON | 9.063 RON | 2.752 RON | 92.671 RON | 116.315 RON | 157.358 RON | 50.084 RON | 506.777 RON | 509.168 RON | 510.113 RON | 505.329 RON | 305.371 RON |
| Venituri in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 6.920 RON | 6.929 RON | 772 RON | 1.400 RON | 5.357 RON | — |
| Capitaluri proprii | -2.383 RON | -2.383 RON | -2.383 RON | -2.107 RON | 255.336 RON | 260.124 RON | 266.362 RON | 403.380 RON | 420.890 RON | 596.815 RON | 710.650 RON | 1.295.555 RON | 280.904 RON | 427.429 RON | 488.565 RON | 407.372 RON | 429.842 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | — | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.