ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 34,15% |
| persoană | 34,15% |
| persoană | 31,7% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -1.443 RON | 1.056 RON | 0 RON | 16.029 RON | 14.973 RON | 0 |
| 2024 | — | -905 RON | 1.000 RON | — | 17.416 RON | 16.416 RON | — |
| 2023 | — | -1.313 RON | 1.000 RON | — | 18.334 RON | 17.334 RON | — |
| 2022 | — | -720 RON | 1.000 RON | — | 37.642 RON | 36.642 RON | — |
| 2021 | — | -1.527 RON | 1.000 RON | — | 38.362 RON | 37.362 RON | — |
| 2020 | — | 21.116 RON | 38.410 RON | — | 77.300 RON | 38.890 RON | — |
| 2019 | 8.000 RON | -14.239 RON | 25.586 RON | 38.164 RON | 5.196 RON | 17.774 RON | — |
| 2018 | 47.000 RON | 10.358 RON | 30.101 RON | 39.015 RON | 44.152 RON | 53.066 RON | — |
| 2017 | 7.650 RON | -43.015 RON | 631 RON | 47.737 RON | 6.128 RON | 53.234 RON | — |
| 2016 | 180.230 RON | 95.908 RON | 5.417 RON | 61.508 RON | 40.158 RON | 96.249 RON | 1 |
| 2015 | 132.597 RON | 26.056 RON | 14.172 RON | 76.290 RON | 355.404 RON | 417.522 RON | 1 |
| 2014 | 185.142 RON | 52.687 RON | 360.196 RON | 91.221 RON | 660.440 RON | 391.465 RON | 3 |
| 2013 | 245.868 RON | 108.669 RON | 19.565 RON | 111.272 RON | 571.648 RON | 663.355 RON | 3 |
| 2012 | 231.818 RON | 73.819 RON | 16.109 RON | 126.117 RON | 444.678 RON | 554.686 RON | 3 |
| 2011 | 333.346 RON | 156.695 RON | 53.011 RON | 187.560 RON | 346.778 RON | 481.327 RON | 3 |
| 2010 | 412.977 RON | 188.000 RON | 106.350 RON | 178.780 RON | 250.568 RON | 324.632 RON | 4 |
| 2009 | 402.833 RON | 136.140 RON | 241.753 RON | 221.607 RON | 152.651 RON | 136.632 RON | 4 |
| 2008 | 318.457 RON | 99.338 RON | 263.556 RON | 267.932 RON | 87.903 RON | 99.830 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | — | — | 8.000 RON | 47.000 RON | 7.650 RON | 180.230 RON | 132.597 RON | 185.142 RON | 245.868 RON | 231.818 RON | 333.346 RON | 412.977 RON | 402.833 RON | 318.457 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 65.078 RON | 8.000 RON | 47.002 RON | 7.652 RON | 180.237 RON | 132.604 RON | 185.146 RON | 245.909 RON | 238.417 RON | 333.510 RON | 414.850 RON | 402.907 RON | 320.386 RON |
| Cheltuieli totale | 1.443 RON | 905 RON | 1.313 RON | 720 RON | 1.527 RON | 42.802 RON | 21.999 RON | 35.259 RON | 50.437 RON | 80.724 RON | 102.570 RON | 126.905 RON | 129.863 RON | 157.445 RON | 166.810 RON | 186.930 RON | 254.680 RON | 213.037 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 22.276 RON | — | 11.743 RON | 0 RON | 99.513 RON | 30.034 RON | 58.241 RON | 116.046 RON | 80.972 RON | 166.700 RON | 227.920 RON | 148.227 RON | 107.349 RON |
| Pierdere bruta | 1.443 RON | 905 RON | 1.313 RON | 720 RON | 1.527 RON | 0 RON | 13.999 RON | 0 RON | 42.785 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 21.116 RON | — | 10.358 RON | 0 RON | 95.908 RON | 26.056 RON | 52.687 RON | 108.669 RON | 73.819 RON | 156.695 RON | 188.000 RON | 136.140 RON | 99.338 RON |
| Pierdere neta | 1.443 RON | 905 RON | 1.313 RON | 720 RON | 1.527 RON | 0 RON | 14.239 RON | 0 RON | 43.015 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | 38.164 RON | 39.015 RON | 47.737 RON | 61.508 RON | 76.290 RON | 91.221 RON | 111.272 RON | 126.117 RON | 187.560 RON | 178.780 RON | 221.607 RON | 267.932 RON |
| Active circulante | 16.029 RON | 17.416 RON | 18.334 RON | 37.642 RON | 38.362 RON | 77.300 RON | 5.196 RON | 44.152 RON | 6.128 RON | 40.158 RON | 355.404 RON | 660.440 RON | 571.648 RON | 444.678 RON | 346.778 RON | 250.568 RON | 152.651 RON | 87.903 RON |
| Creante | 0 RON | — | — | — | — | — | 128 RON | 128 RON | 240 RON | 1.387 RON | 9.230 RON | 0 RON | 37.031 RON | 31.185 RON | 1.294 RON | 173.951 RON | 93.999 RON | 2.335 RON |
| Casa si conturi la banci | 16.029 RON | 17.416 RON | 18.334 RON | 37.642 RON | 38.362 RON | 77.300 RON | 5.068 RON | 44.024 RON | 5.888 RON | 38.771 RON | 346.174 RON | 660.440 RON | 534.617 RON | 413.493 RON | 345.484 RON | 76.617 RON | 58.652 RON | 85.568 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 1.634 RON | 4.127 RON | 7.551 RON |
| Datorii totale | 1.056 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 38.410 RON | 25.586 RON | 30.101 RON | 631 RON | 5.417 RON | 14.172 RON | 360.196 RON | 19.565 RON | 16.109 RON | 53.011 RON | 106.350 RON | 241.753 RON | 263.556 RON |
| Capitaluri proprii | 14.973 RON | 16.416 RON | 17.334 RON | 36.642 RON | 37.362 RON | 38.890 RON | 17.774 RON | 53.066 RON | 53.234 RON | 96.249 RON | 417.522 RON | 391.465 RON | 663.355 RON | 554.686 RON | 481.327 RON | 324.632 RON | 136.632 RON | 99.830 RON |
| Capital subscris varsat | 410 RON | 410 RON | 410 RON | 410 RON | 410 RON | 410 RON | 410 RON | 410 RON | 410 RON | 410 RON | — | 410 RON | 410 RON | 410 RON | 410 RON | 410 RON | 410 RON | 410 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
9 contracte atribuite, in valoare de 91.969 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 22.446 lei.
Achizitii directe
7 contracte
22.439 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
69.530 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 10:41).