ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 183 RON | 7.201 RON | — | 340.124 RON | 332.923 RON | — |
| 2024 | 72.761 RON | -20.128 RON | 0 RON | 135.321 RON | 136.872 RON | 332.740 RON | — |
| 2023 | 18.788 RON | -9.271 RON | 0 RON | 67.037 RON | 225.284 RON | 352.868 RON | 0 |
| 2022 | 484.665 RON | 10.201 RON | 161.166 RON | 82.085 RON | 441.220 RON | 362.139 RON | 5 |
| 2021 | 310.172 RON | 15.093 RON | 361.927 RON | 339.201 RON | 379.556 RON | 356.830 RON | 5 |
| 2020 | 334.938 RON | -17.839 RON | 216.353 RON | 359.571 RON | 198.519 RON | 341.737 RON | 5 |
| 2019 | 353.761 RON | -39.110 RON | 213.054 RON | 364.591 RON | 208.039 RON | 359.576 RON | 5 |
| 2018 | 391.414 RON | -17.160 RON | 207.346 RON | 364.591 RON | 241.441 RON | 398.686 RON | 5 |
| 2017 | 433.003 RON | 3.867 RON | 721.042 RON | 521.592 RON | 461.861 RON | 403.867 RON | 6 |
| 2016 | 482.674 RON | 17.046 RON | 777.718 RON | 420.061 RON | 576.488 RON | 540.362 RON | 8 |
| 2015 | 544.099 RON | 11.979 RON | 398.510 RON | 717.932 RON | 203.894 RON | 523.316 RON | 8 |
| 2014 | 681.640 RON | 4.273 RON | 666.336 RON | 1.048.890 RON | 151.735 RON | 534.289 RON | 8 |
| 2013 | 412.518 RON | 11.476 RON | 678.802 RON | 1.155.749 RON | 53.069 RON | 530.016 RON | 6 |
| 2012 | 642.072 RON | 7.639 RON | 846.929 RON | 1.299.683 RON | 159.110 RON | 611.864 RON | 8 |
| 2011 | 588.635 RON | 2.802 RON | 1.141.556 RON | 1.365.815 RON | 114.238 RON | 338.497 RON | — |
| 2010 | 701.033 RON | 6.895 RON | 1.156.740 RON | 1.086.999 RON | 325.882 RON | 256.141 RON | 11 |
| 2009 | 1.000.040 RON | 20.304 RON | 1.065.931 RON | 1.120.065 RON | 195.112 RON | 249.246 RON | 15 |
| 2008 | 1.453.897 RON | 11.905 RON | 715.955 RON | 465.302 RON | 491.500 RON | 240.847 RON | 16 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 72.761 RON | 18.788 RON | 484.665 RON | 310.172 RON | 334.938 RON | 353.761 RON | 391.414 RON | 433.003 RON | 482.674 RON | 544.099 RON | 681.640 RON | 412.518 RON | 642.072 RON | 588.635 RON | 701.033 RON | 1.000.040 RON | 1.453.897 RON |
| Venituri totale | 60.547 RON | 72.761 RON | 18.788 RON | 1.241.772 RON | 310.172 RON | 334.939 RON | 353.761 RON | 837.414 RON | 463.517 RON | 732.679 RON | 544.099 RON | 681.809 RON | 773.568 RON | 643.046 RON | 591.680 RON | 703.473 RON | 1.000.593 RON | 1.476.623 RON |
| Cheltuieli totale | 60.330 RON | 92.889 RON | 28.059 RON | 1.218.959 RON | 290.754 RON | 349.426 RON | 389.818 RON | 846.956 RON | 455.612 RON | 712.793 RON | 529.838 RON | 676.722 RON | 759.812 RON | 633.952 RON | 588.878 RON | 690.443 RON | 978.121 RON | 1.463.245 RON |
| Profit brut | 217 RON | 0 RON | 0 RON | 22.813 RON | 19.418 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.905 RON | 19.886 RON | 14.261 RON | 5.087 RON | 13.756 RON | 9.094 RON | 2.802 RON | 13.030 RON | 22.472 RON | 13.378 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 20.128 RON | 9.271 RON | 0 RON | 0 RON | 14.487 RON | 36.057 RON | 9.542 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 183 RON | 0 RON | 0 RON | 10.201 RON | 15.093 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.867 RON | 17.046 RON | 11.979 RON | 4.273 RON | 11.476 RON | 7.639 RON | 2.802 RON | 6.895 RON | 20.304 RON | 11.905 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 20.128 RON | 9.271 RON | 0 RON | 0 RON | 17.839 RON | 39.110 RON | 17.160 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | 135.321 RON | 67.037 RON | 82.085 RON | 339.201 RON | 359.571 RON | 364.591 RON | 364.591 RON | 521.592 RON | 420.061 RON | 717.932 RON | 1.048.890 RON | 1.155.749 RON | 1.299.683 RON | 1.365.815 RON | 1.086.999 RON | 1.120.065 RON | 465.302 RON |
| Active circulante | 340.124 RON | 136.872 RON | 225.284 RON | 441.220 RON | 379.556 RON | 198.519 RON | 208.039 RON | 241.441 RON | 461.861 RON | 576.488 RON | 203.894 RON | 151.735 RON | 53.069 RON | 159.110 RON | 114.238 RON | 325.882 RON | 195.112 RON | 491.500 RON |
| Stocuri | 32.605 RON | 32.605 RON | 172.484 RON | 230.400 RON | 360.171 RON | 170.965 RON | 200.947 RON | 220.001 RON | 335.605 RON | 432.064 RON | 94.691 RON | 48.678 RON | 15.039 RON | 54.212 RON | 70.236 RON | 264.971 RON | 127.553 RON | 155.300 RON |
| Creante | 307.495 RON | 91.962 RON | 52.600 RON | 205.200 RON | 17.795 RON | 26.564 RON | 7.057 RON | 21.219 RON | 121.605 RON | 141.553 RON | 102.610 RON | 93.118 RON | 29.823 RON | 45.201 RON | 32.302 RON | 52.301 RON | 61.870 RON | 336.200 RON |
| Casa si conturi la banci | 24 RON | 12.305 RON | 200 RON | 5.620 RON | — | 990 RON | 35 RON | 221 RON | 4.651 RON | 2.871 RON | 6.593 RON | 9.939 RON | 8.207 RON | 59.697 RON | 11.700 RON | 8.610 RON | 5.689 RON | — |
| Cheltuieli in avans | — | 60.547 RON | 60.547 RON | — | — | — | — | — | 141.456 RON | 321.531 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 7.201 RON | 0 RON | 0 RON | 161.166 RON | 361.927 RON | 216.353 RON | 213.054 RON | 207.346 RON | 721.042 RON | 777.718 RON | 398.510 RON | 666.336 RON | 678.802 RON | 846.929 RON | 1.141.556 RON | 1.156.740 RON | 1.065.931 RON | 715.955 RON |
| Capitaluri proprii | 332.923 RON | 332.740 RON | 352.868 RON | 362.139 RON | 356.830 RON | 341.737 RON | 359.576 RON | 398.686 RON | 403.867 RON | 540.362 RON | 523.316 RON | 534.289 RON | 530.016 RON | 611.864 RON | 338.497 RON | 256.141 RON | 249.246 RON | 240.847 RON |
| Capital subscris varsat | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 0 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 8 | 8 | 8 | 6 | 8 | — | 11 | 15 | 16 |
253 de contracte atribuite, in valoare de 261.673 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 145.874 lei.
Achizitii directe
234 de contracte
145.640 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
19 contracte
116.033 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 11:29).