| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.717.886 RON | 777.753 RON | 88.823 RON | 292.025 RON | 568.755 RON | 777.993 RON | 6 |
| 2024 | 1.615.003 RON | 855.235 RON | 161.794 RON | 120.676 RON | 1.030.473 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 989.993 RON |
| 6 |
| 2023 | 1.965.642 RON | 1.260.739 RON | 45.706 RON | 119.342 RON | 1.518.394 RON | 1.732.585 RON | 8 |
| 2022 | 2.101.307 RON | 1.600.262 RON | 287.214 RON | 33.662 RON | 1.854.028 RON | 1.600.502 RON | 8 |
| 2021 | 1.982.966 RON | 1.387.275 RON | 69.673 RON | 64.089 RON | 1.393.039 RON | 1.387.515 RON | 9 |
| 2020 | 1.327.604 RON | 791.796 RON | 84.682 RON | 117.431 RON | 759.185 RON | 792.036 RON | 10 |
| 2019 | 1.863.464 RON | 1.136.342 RON | 135.035 RON | 203.386 RON | 1.068.089 RON | 1.136.583 RON | 14 |
| 2018 | 1.761.065 RON | 1.038.699 RON | 81.506 RON | 268.648 RON | 850.655 RON | 1.038.939 RON | 14 |
| 2017 | 1.421.361 RON | 730.504 RON | 82.705 RON | 285.525 RON | 527.042 RON | 730.744 RON | 14 |
| 2016 | 1.562.136 RON | 657.304 RON | 206.429 RON | 346.366 RON | 515.575 RON | 657.544 RON | 15 |
| 2015 | 1.580.376 RON | 776.295 RON | 169.210 RON | 345.062 RON | 2.588.665 RON | 2.766.898 RON | 12 |
| 2014 | 1.226.646 RON | 384.384 RON | 78.130 RON | 384.551 RON | 1.684.182 RON | 1.990.603 RON | 10 |
| 2013 | 1.771.576 RON | 709.214 RON | 113.739 RON | 388.655 RON | 1.331.303 RON | 1.606.219 RON | 9 |
| 2012 | 1.401.716 RON | 584.768 RON | 291.116 RON | 350.568 RON | 837.553 RON | 897.005 RON | 6 |
| 2011 | 835.505 RON | 210.866 RON | 67.741 RON | 305.019 RON | 294.960 RON | 532.238 RON | 6 |
| 2010 | 710.025 RON | 173.432 RON | 91.440 RON | 160.248 RON | 252.221 RON | 321.372 RON | 7 |
| 2009 | 298.258 RON | 85.753 RON | 50.618 RON | 105.700 RON | 92.858 RON | 147.940 RON | 4 |
| 2008 | 255.329 RON | 46.605 RON | 125.156 RON | 77.914 RON | 109.429 RON | 62.187 RON | 4 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.717.886 RON | 1.615.003 RON | 1.965.642 RON | 2.101.307 RON | 1.982.966 RON | 1.327.604 RON | 1.863.464 RON | 1.761.065 RON | 1.421.361 RON | 1.562.136 RON | 1.580.376 RON | 1.226.646 RON | 1.771.576 RON | 1.401.716 RON | 835.505 RON | 710.025 RON | 298.258 RON | 255.329 RON |
| Venituri totale | 1.772.783 RON | 1.692.150 RON | 1.986.919 RON | 2.125.875 RON | 1.982.966 RON | 1.402.934 RON | 1.871.884 RON | 1.761.083 RON | 1.432.821 RON | 1.663.464 RON | 1.629.346 RON | 1.257.866 RON | 1.800.788 RON | 1.426.075 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 846.881 RON | 786.150 RON | 708.863 RON | 508.010 RON | 575.968 RON | 598.580 RON | 716.823 RON | 704.773 RON | 688.178 RON | 887.051 RON | 708.565 RON | 801.628 RON | 962.658 RON | 734.909 RON | ||||
| Profit brut | 925.902 RON | 906.000 RON | 1.278.056 RON | 1.617.865 RON | 1.406.998 RON | 804.354 RON | 1.155.061 RON | 1.056.310 RON | 744.643 RON | 776.413 RON | 920.781 RON | 456.238 RON | 838.130 RON | 691.166 RON | ||||
| Profit net | 777.753 RON | 855.235 RON | 1.260.739 RON | 1.600.262 RON | 1.387.275 RON | 791.796 RON | 1.136.342 RON | 1.038.699 RON | 730.504 RON | 657.304 RON | 776.295 RON | 384.384 RON | 709.214 RON | 584.768 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 292.025 RON | 120.676 RON | 119.342 RON | 33.662 RON | 64.089 RON | 117.431 RON | 203.386 RON | 268.648 RON | 285.525 RON | 346.366 RON | 345.062 RON | 384.551 RON | 388.655 RON | 350.568 RON | ||||
| Active circulante | 568.755 RON | 1.030.473 RON | 1.518.394 RON | 1.854.028 RON | 1.393.039 RON | 759.185 RON | 1.068.089 RON | 850.655 RON | 527.042 RON | 515.575 RON | 2.588.665 RON | 1.684.182 RON | 1.331.303 RON | 837.553 RON | ||||
| Stocuri | 37.475 RON | 10.656 RON | 16.631 RON | 26.917 RON | 16.982 RON | 8.741 RON | 8.831 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.192 RON | ||||
| Creante | 55.538 RON | 142.714 RON | 209.388 RON | 1.210.383 RON | 57.944 RON | 37.775 RON | 145.637 RON | 168.822 RON | 166.901 RON | 208.107 RON | 176.886 RON | 114.238 RON | 184.929 RON | 106.114 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 135.742 RON | 877.103 RON | 1.292.375 RON | 616.728 RON | 1.318.113 RON | 712.669 RON | 913.621 RON | 681.833 RON | 360.141 RON | 307.468 RON | 2.411.779 RON | 1.569.944 RON | 1.146.374 RON | 730.247 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 6.036 RON | 638 RON | 140.555 RON | 26 RON | 60 RON | 102 RON | 143 RON | 1.142 RON | 882 RON | 2.032 RON | 2.381 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Datorii totale | 88.823 RON | 161.794 RON | 45.706 RON | 287.214 RON | 69.673 RON | 84.682 RON | 135.035 RON | 81.506 RON | 82.705 RON | 206.429 RON | 169.210 RON | 78.130 RON | 113.739 RON | 291.116 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 777.993 RON | 989.993 RON | 1.732.585 RON | 1.600.502 RON | 1.387.515 RON | 792.036 RON | 1.136.583 RON | 1.038.939 RON | 730.744 RON | 657.544 RON | 2.766.898 RON | 1.990.603 RON | 1.606.219 RON | 897.005 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 6 | 6 | 8 | 8 | 9 | 10 | 14 | 14 | 14 | 15 | 12 | 10 | 9 | 6 | 6 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 847.574 RON |
| 724.485 RON |
| 304.015 RON |
| 255.711 RON |
| 596.543 RON |
| 518.018 RON |
| 209.142 RON |
| 202.713 RON |
| 251.031 RON |
| 206.467 RON |
| 94.873 RON |
| 52.998 RON |
| 210.866 RON |
| 173.432 RON |
| 85.753 RON |
| 46.605 RON |
| 305.019 RON |
| 160.248 RON |
| 105.700 RON |
| 77.914 RON |
| 294.960 RON |
| 252.221 RON |
| 92.858 RON |
| 109.429 RON |
| 5.773 RON |
| 4.034 RON |
| 5.299 RON |
| 4.724 RON |
| 49.588 RON |
| 22.672 RON |
| 35.117 RON |
| 6.246 RON |
| 239.599 RON |
| 225.515 RON |
| 52.442 RON |
| 98.459 RON |
| — |
| 343 RON |
| — |
| — |
| 67.741 RON |
| 91.440 RON |
| 50.618 RON |
| 125.156 RON |
| 532.238 RON |
| 321.372 RON |
| 147.940 RON |
| 62.187 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 7 |
| 4 |
| 4 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
sector 2, Lotul 4/1 şi Lotul 5/1
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.