Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 36.265 RON | -19.199 RON | 986.973 RON | 5.084 RON | 62.761 RON | -819.237 RON | 4 |
| 2011 | 47.139 RON | -37.248 RON | 964.261 RON | 5.084 RON | 59.048 RON |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 36.265 RON | 47.139 RON | 77.942 RON |
| -800.238 RON |
| 4 |
| 2010 | 77.942 RON | -433.103 RON | 1.005.340 RON | 5.084 RON | 137.375 RON | -762.990 RON | 6 |
| 2009 | 57.340 RON | -222.232 RON | 887.886 RON | 393.930 RON | 90.703 RON | -329.887 RON | 4 |
| 2008 | 307.030 RON | -254.345 RON | 767.085 RON | 267.340 RON | 392.090 RON | -107.655 RON | 25 |
| 57.340 RON |
| 307.030 RON |
| Venituri totale | 43.472 RON | 56.947 RON | 147.632 RON | 60.371 RON | 706.940 RON |
| Cheltuieli totale | 62.671 RON | 94.195 RON | 577.510 RON | 276.870 RON | 961.285 RON |
| Pierdere bruta | 19.199 RON | 37.248 RON | 429.878 RON | 216.499 RON | 254.345 RON |
| Pierdere neta | 19.199 RON | 37.248 RON | 433.103 RON | 222.232 RON | 254.345 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 5.084 RON | 5.084 RON | 5.084 RON | 393.930 RON | 267.340 RON |
| Active circulante | 62.761 RON | 59.048 RON | 137.375 RON | 90.703 RON | 392.090 RON |
| Stocuri | 8.203 RON | 6.565 RON | 7.775 RON | 19.275 RON | 25.563 RON |
| Creante | 54.515 RON | 52.440 RON | 127.037 RON | 62.690 RON | 145.192 RON |
| Casa si conturi la banci | 43 RON | 43 RON | 2.563 RON | 8.738 RON | 221.335 RON |
| Cheltuieli in avans | 99.891 RON | 99.891 RON | 99.891 RON | 73.366 RON | — |
| Datorii totale | 986.973 RON | 964.261 RON | 1.005.340 RON | 887.886 RON | 767.085 RON |
| Capitaluri proprii | -819.237 RON | -800.238 RON | -762.990 RON | -329.887 RON | -107.655 RON |
| Capital subscris varsat | 150.200 RON | 150.200 RON | 150.200 RON | 150.200 RON | 150.200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 6 | 4 | 25 |
intersecţia str. V. Lupu şi Bld. Chimiei
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 99,6% |
| persoană |
| persoană | 0,2% |
| firmăadministrator | — |
| 3 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.