ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -2.214 RON | 4.507 RON | 0 RON | 1.361 RON | -3.146 RON | 0 |
| 2024 | — | -5.817 RON | 3.591 RON | — | 2.659 RON | -932 RON | — |
| 2023 | — | 0 RON | 3.994 RON | — | 8.879 RON | 4.885 RON | — |
| 2022 | — | -353 RON | 3.994 RON | — | 8.879 RON | 4.885 RON | — |
| 2021 | — | -2.773 RON | 3.995 RON | — | 9.233 RON | 5.238 RON | — |
| 2020 | — | -3.877 RON | 3.995 RON | 1.364 RON | 10.642 RON | 8.011 RON | — |
| 2019 | — | -1.404 RON | 18.387 RON | 1.364 RON | 48.869 RON | 31.846 RON | — |
| 2018 | — | -6.037 RON | 17.757 RON | 1.364 RON | 49.643 RON | 33.250 RON | 1 |
| 2017 | 700 RON | -7.082 RON | 16.396 RON | 2.449 RON | 54.349 RON | 40.402 RON | 1 |
| 2016 | 22.447 RON | -1.139 RON | 14.049 RON | 3.630 RON | 57.903 RON | 47.484 RON | 1 |
| 2015 | 107.005 RON | 24.226 RON | 49.555 RON | 5.709 RON | 92.469 RON | 48.623 RON | — |
| 2014 | 7.082 RON | 3.461 RON | 9.058 RON | 1.038 RON | 32.417 RON | 24.397 RON | — |
| 2013 | 142.235 RON | 54.420 RON | 32.671 RON | 1.038 RON | 52.569 RON | 20.936 RON | — |
| 2012 | 48.609 RON | -13.588 RON | 59.351 RON | 1.304 RON | 24.563 RON | -33.484 RON | — |
| 2011 | 196.835 RON | -15.143 RON | 45.901 RON | 2.096 RON | 23.909 RON | -19.896 RON | 1 |
| 2010 | 192.388 RON | 25.037 RON | 33.944 RON | 2.887 RON | 26.275 RON | -4.754 RON | 1 |
| 2009 | 149.310 RON | 2.562 RON | 84.181 RON | 6.101 RON | 48.232 RON | -29.790 RON | 1 |
| 2008 | 369.606 RON | -19.820 RON | 92.595 RON | 26.669 RON | 33.461 RON | -32.352 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 700 RON | 22.447 RON | 107.005 RON | 7.082 RON | 142.235 RON | 48.609 RON | 196.835 RON | 192.388 RON | 149.310 RON | 369.606 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.807 RON | 0 RON | 0 RON | 700 RON | 22.486 RON | 107.194 RON | 7.102 RON | 142.259 RON | 48.654 RON | 197.123 RON | 193.124 RON | 156.517 RON | 370.974 RON |
| Cheltuieli totale | 2.214 RON | 5.817 RON | — | 353 RON | 2.773 RON | 10.480 RON | 1.404 RON | 6.037 RON | 7.761 RON | 22.950 RON | 79.752 RON | 3.428 RON | 80.567 RON | 62.242 RON | 211.460 RON | 160.881 RON | 149.622 RON | 390.794 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 27.442 RON | 3.674 RON | 61.692 RON | 0 RON | 0 RON | 32.243 RON | 6.895 RON | — |
| Pierdere bruta | 2.214 RON | 5.817 RON | 0 RON | 353 RON | 2.773 RON | 3.673 RON | 1.404 RON | 6.037 RON | 7.061 RON | 464 RON | — | 0 RON | 0 RON | 13.588 RON | 14.337 RON | — | — | 19.820 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 24.226 RON | 3.461 RON | 54.420 RON | 0 RON | 0 RON | 25.037 RON | 2.562 RON | — |
| Pierdere neta | 2.214 RON | 5.817 RON | 0 RON | 353 RON | 2.773 RON | 3.877 RON | 1.404 RON | 6.037 RON | 7.082 RON | 1.139 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.588 RON | 15.143 RON | — | — | 19.820 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | 1.364 RON | 1.364 RON | 1.364 RON | 2.449 RON | 3.630 RON | 5.709 RON | 1.038 RON | 1.038 RON | 1.304 RON | 2.096 RON | 2.887 RON | 6.101 RON | 26.669 RON |
| Active circulante | 1.361 RON | 2.659 RON | 8.879 RON | 8.879 RON | 9.233 RON | 10.642 RON | 48.869 RON | 49.643 RON | 54.349 RON | 57.903 RON | 92.469 RON | 32.417 RON | 52.569 RON | 24.563 RON | 23.909 RON | 26.275 RON | 48.232 RON | 33.461 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | 0 RON | 13.772 RON | 13.772 RON | 13.772 RON | 13.773 RON | 2.001 RON | 3.280 RON | 3.280 RON | 3.280 RON | 2.001 RON | 2.119 RON | 1.800 RON | 1.800 RON |
| Creante | 1.361 RON | 2.199 RON | 6.205 RON | 6.205 RON | 6.139 RON | 4.047 RON | 22.478 RON | 22.242 RON | 21.466 RON | 21.493 RON | 24.570 RON | 18.874 RON | 18.666 RON | 11.008 RON | 15.081 RON | 17.436 RON | 46.120 RON | 30.655 RON |
| Casa si conturi la banci | 0 RON | 460 RON | 2.674 RON | 2.674 RON | 3.094 RON | 6.595 RON | 12.619 RON | — | 19.111 RON | 22.637 RON | 65.898 RON | 10.263 RON | 30.623 RON | 10.275 RON | 6.827 RON | 6.720 RON | 312 RON | 1.006 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 28 RON | 58 RON | 113 RON |
| Datorii totale | 4.507 RON | 3.591 RON | 3.994 RON | 3.994 RON | 3.995 RON | 3.995 RON | 18.387 RON | 17.757 RON | 16.396 RON | 14.049 RON | 49.555 RON | 9.058 RON | 32.671 RON | 59.351 RON | 45.901 RON | 33.944 RON | 84.181 RON | 92.595 RON |
| Capitaluri proprii | -3.146 RON | -932 RON | 4.885 RON | 4.885 RON | 5.238 RON | 8.011 RON | 31.846 RON | 33.250 RON | 40.402 RON | 47.484 RON | 48.623 RON | 24.397 RON | 20.936 RON | -33.484 RON | -19.896 RON | -4.754 RON | -29.790 RON | -32.352 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
3 contracte atribuite, in valoare de 138.955 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 18.301 lei.
Achizitii directe
1 contract
18.300 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
120.655 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 14:12).