ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 55% |
| persoană | 45% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 101.010 RON | 74.600 RON | 71.131 RON | 0 RON | 146.531 RON | 75.400 RON | 0 |
| 2024 | 196.340 RON | 106.428 RON | 6.962 RON | 435 RON | 116.353 RON | 109.826 RON | 1 |
| 2023 | 175.620 RON | 80.750 RON | 6.685 RON | 1.478 RON | 86.757 RON | 81.550 RON | 1 |
| 2022 | 165.400 RON | 81.990 RON | 8.188 RON | 2.522 RON | 87.661 RON | 82.790 RON | 2 |
| 2021 | 150.180 RON | 76.600 RON | 5.772 RON | — | 150.142 RON | 144.370 RON | 2 |
| 2020 | 145.160 RON | 94.331 RON | 11.315 RON | — | 106.453 RON | 95.138 RON | 1 |
| 2019 | 114.195 RON | 59.038 RON | 5.477 RON | — | 144.610 RON | 139.133 RON | 1 |
| 2018 | 153.850 RON | 45.146 RON | 5.480 RON | 2.116 RON | 83.459 RON | 80.095 RON | — |
| 2017 | 112.083 RON | 32.713 RON | 11.764 RON | 1.808 RON | 94.415 RON | 84.949 RON | 3 |
| 2016 | 116.355 RON | 41.952 RON | 17.999 RON | 8.485 RON | 77.060 RON | 68.036 RON | 3 |
| 2015 | 119.888 RON | 35.653 RON | 8.014 RON | 6.631 RON | 216.977 RON | 216.084 RON | 3 |
| 2014 | 143.897 RON | 56.100 RON | 5.497 RON | 4.191 RON | 181.248 RON | 180.432 RON | 4 |
| 2013 | 144.109 RON | 74.860 RON | 5.944 RON | 260 RON | 129.526 RON | 124.332 RON | 2 |
| 2012 | 100.267 RON | 24.824 RON | 4.673 RON | 260 RON | 53.395 RON | 49.472 RON | 3 |
| 2011 | 90.838 RON | 5.558 RON | 8.048 RON | 2.477 RON | 29.729 RON | 24.648 RON | 3 |
| 2010 | 90.791 RON | 4.044 RON | 10.433 RON | 12.271 RON | 16.403 RON | 19.089 RON | 2 |
| 2009 | 100.325 RON | 14.245 RON | 20.832 RON | 18.526 RON | 15.673 RON | 15.045 RON | 6 |
| 2008 | 117.729 RON | 48.061 RON | 25.240 RON | 26.760 RON | 44.594 RON | 48.861 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 101.010 RON | 196.340 RON | 175.620 RON | 165.400 RON | 150.180 RON | 145.160 RON | 114.195 RON | 153.850 RON | 112.083 RON | 116.355 RON | 119.888 RON | 143.897 RON | 144.109 RON | 100.267 RON | 90.838 RON | 90.791 RON | 100.325 RON | 117.729 RON |
| Venituri totale | 102.272 RON | 197.905 RON | 175.818 RON | 165.400 RON | 150.180 RON | 145.160 RON | 114.199 RON | 153.853 RON | 112.091 RON | 116.366 RON | 119.903 RON | 143.927 RON | 144.119 RON | 100.271 RON | 90.841 RON | 90.807 RON | 102.276 RON | 118.117 RON |
| Cheltuieli totale | 13.754 RON | 89.795 RON | 93.345 RON | 81.788 RON | 72.257 RON | 49.378 RON | 54.019 RON | 107.168 RON | 78.257 RON | 73.250 RON | 80.653 RON | 83.510 RON | 64.935 RON | 72.438 RON | 82.558 RON | 83.538 RON | 84.432 RON | 67.103 RON |
| Profit brut | 88.518 RON | 108.110 RON | 82.473 RON | 83.612 RON | 77.923 RON | 95.782 RON | 60.180 RON | 46.685 RON | 33.834 RON | 43.116 RON | 39.250 RON | 60.417 RON | 79.184 RON | 27.833 RON | 8.283 RON | 7.269 RON | 17.844 RON | 51.014 RON |
| Profit net | 74.600 RON | 106.428 RON | 80.750 RON | 81.990 RON | 76.600 RON | 94.331 RON | 59.038 RON | 45.146 RON | 32.713 RON | 41.952 RON | 35.653 RON | 56.100 RON | 74.860 RON | 24.824 RON | 5.558 RON | 4.044 RON | 14.245 RON | 48.061 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 435 RON | 1.478 RON | 2.522 RON | — | — | — | 2.116 RON | 1.808 RON | 8.485 RON | 6.631 RON | 4.191 RON | 260 RON | 260 RON | 2.477 RON | 12.271 RON | 18.526 RON | 26.760 RON |
| Active circulante | 146.531 RON | 116.353 RON | 86.757 RON | 87.661 RON | 150.142 RON | 106.453 RON | 144.610 RON | 83.459 RON | 94.415 RON | 77.060 RON | 216.977 RON | 181.248 RON | 129.526 RON | 53.395 RON | 29.729 RON | 16.403 RON | 15.673 RON | 44.594 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | 840 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 65.372 RON | 17.380 RON | 10.150 RON | 21.253 RON | 4.050 RON | 10.900 RON | 7.392 RON | 9.242 RON | 13.630 RON | 6.041 RON | 8.759 RON | 2.972 RON | 1.049 RON | 1.512 RON | 2.831 RON | 2.074 RON | 502 RON | 8.388 RON |
| Casa si conturi la banci | 81.159 RON | 48.792 RON | 31.607 RON | 66.408 RON | 146.092 RON | 95.553 RON | 136.378 RON | 74.217 RON | 80.785 RON | 71.019 RON | 208.218 RON | 178.276 RON | 128.477 RON | 51.883 RON | 26.898 RON | 14.329 RON | 15.171 RON | 36.206 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | 795 RON | — | — | — | — | 490 RON | 490 RON | 490 RON | 490 RON | 490 RON | 490 RON | 490 RON | 848 RON | 1.678 RON | 2.747 RON |
| Datorii totale | 71.131 RON | 6.962 RON | 6.685 RON | 8.188 RON | 5.772 RON | 11.315 RON | 5.477 RON | 5.480 RON | 11.764 RON | 17.999 RON | 8.014 RON | 5.497 RON | 5.944 RON | 4.673 RON | 8.048 RON | 10.433 RON | 20.832 RON | 25.240 RON |
| Capitaluri proprii | 75.400 RON | 109.826 RON | 81.550 RON | 82.790 RON | 144.370 RON | 95.138 RON | 139.133 RON | 80.095 RON | 84.949 RON | 68.036 RON | 216.084 RON | 180.432 RON | 124.332 RON | 49.472 RON | 24.648 RON | 19.089 RON | 15.045 RON | 48.861 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 3 | 3 | 2 | 6 | 4 |
29 de contracte atribuite, in valoare de 242.043 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 63.502 lei.
Achizitii directe
2 contracte
63.500 lei
Licitatii publice
25 de contracte
122.790 lei
Achizitii offline
2 contracte
55.753 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 18:47).