ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 99,6% |
| persoană | 0,4% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 0 RON | 160.109 RON | 0 RON | 841.518 RON | 681.409 RON | 0 |
| 2024 | — | 0 RON | 160.109 RON | — | 841.518 RON | 681.409 RON | — |
| 2022 | — | -9.665 RON | 160.109 RON | — | 841.518 RON | 681.409 RON | 1 |
| 2021 | 9.291 RON | -44.279 RON | 167.379 RON | — | 858.453 RON | 691.074 RON | 1 |
| 2020 | 167.715 RON | 1.415 RON | 175.088 RON | — | 910.441 RON | 735.353 RON | 1 |
| 2019 | 294.093 RON | 62.578 RON | 117.368 RON | — | 851.305 RON | 733.937 RON | — |
| 2018 | — | -7.340 RON | 52.646 RON | 25.987 RON | 735.367 RON | 708.708 RON | 1 |
| 2017 | 2.200 RON | -7.748 RON | 48.522 RON | 25.987 RON | 727.221 RON | 716.048 RON | 1 |
| 2016 | 13.994 RON | -6.118 RON | 48.877 RON | 25.987 RON | 735.324 RON | 723.796 RON | 1 |
| 2015 | 263 RON | 299 RON | 142.806 RON | 21.429 RON | 839.929 RON | 729.914 RON | 1 |
| 2014 | 280.220 RON | 5.674 RON | 268.816 RON | 10.430 RON | 976.638 RON | 729.614 RON | 1 |
| 2013 | 146.278 RON | 60 RON | 42.278 RON | 10.430 RON | 969.426 RON | 948.940 RON | 1 |
| 2012 | 449.372 RON | 73.177 RON | 366.510 RON | 10.430 RON | 1.304.961 RON | 948.881 RON | 1 |
| 2011 | 1.080.565 RON | 105.409 RON | 149.489 RON | 10.430 RON | 999.962 RON | 860.903 RON | 1 |
| 2010 | 827.876 RON | 160.251 RON | 265.736 RON | 10.430 RON | 1.010.801 RON | 755.495 RON | 1 |
| 2009 | 218.673 RON | 12.262 RON | 242.792 RON | 7.696 RON | 830.949 RON | 595.853 RON | 1 |
| 2008 | 674.015 RON | 120.378 RON | 281.044 RON | 34.807 RON | 824.884 RON | 578.647 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | 9.291 RON | 167.715 RON | 294.093 RON | — | 2.200 RON | 13.994 RON | 263 RON | 280.220 RON | 146.278 RON | 449.372 RON | 1.080.565 RON | 827.876 RON | 218.673 RON | 674.015 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.291 RON | 167.715 RON | 295.593 RON | 0 RON | 2.200 RON | 13.994 RON | 4.787 RON | 280.236 RON | 146.322 RON | 466.028 RON | 1.092.980 RON | 837.696 RON | 259.483 RON | 676.735 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | — | 9.665 RON | 53.291 RON | 161.261 RON | 224.147 RON | 7.340 RON | 9.882 RON | 19.692 RON | 4.431 RON | 273.481 RON | 146.250 RON | 378.912 RON | 970.493 RON | 643.285 RON | 241.488 RON | 532.974 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.454 RON | 71.446 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 356 RON | 6.755 RON | 72 RON | 87.116 RON | 122.487 RON | 194.411 RON | 17.995 RON | 143.761 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 9.665 RON | 44.000 RON | 0 RON | 0 RON | 7.340 RON | 7.682 RON | 5.698 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.415 RON | 62.578 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 299 RON | 5.674 RON | 60 RON | 73.177 RON | 105.409 RON | 160.251 RON | 12.262 RON | 120.378 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 9.665 RON | 44.279 RON | 0 RON | 0 RON | 7.340 RON | 7.748 RON | 6.118 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | 25.987 RON | 25.987 RON | 25.987 RON | 21.429 RON | 10.430 RON | 10.430 RON | 10.430 RON | 10.430 RON | 10.430 RON | 7.696 RON | 34.807 RON |
| Active circulante | 841.518 RON | 841.518 RON | 841.518 RON | 858.453 RON | 910.441 RON | 851.305 RON | 735.367 RON | 727.221 RON | 735.324 RON | 839.929 RON | 976.638 RON | 969.426 RON | 1.304.961 RON | 999.962 RON | 1.010.801 RON | 830.949 RON | 824.884 RON |
| Stocuri | 92.301 RON | 92.301 RON | 92.301 RON | 92.301 RON | 92.301 RON | 71.712 RON | 44.254 RON | 44.254 RON | 45.675 RON | 45.676 RON | 45.540 RON | 44.818 RON | 44.603 RON | 44.886 RON | 57.773 RON | 156.791 RON | 98.377 RON |
| Creante | 657.157 RON | 657.157 RON | 657.157 RON | 660.763 RON | 701.023 RON | 646.084 RON | 672.068 RON | 660.964 RON | 541.707 RON | 584.333 RON | 782.954 RON | 677.036 RON | 547.651 RON | 653.257 RON | 348.290 RON | 175.426 RON | 425.678 RON |
| Casa si conturi la banci | 92.060 RON | 92.060 RON | 92.060 RON | 105.389 RON | 117.117 RON | 133.509 RON | 19.045 RON | 22.003 RON | 147.942 RON | 209.920 RON | 148.144 RON | 247.572 RON | 712.707 RON | 301.819 RON | 604.738 RON | 498.732 RON | 300.829 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 11.362 RON | 11.362 RON | 11.362 RON | 11.362 RON | 11.362 RON | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 160.109 RON | 160.109 RON | 160.109 RON | 167.379 RON | 175.088 RON | 117.368 RON | 52.646 RON | 48.522 RON | 48.877 RON | 142.806 RON | 268.816 RON | 42.278 RON | 366.510 RON | 149.489 RON | 265.736 RON | 242.792 RON | 281.044 RON |
| Capitaluri proprii | 681.409 RON | 681.409 RON | 681.409 RON | 691.074 RON | 735.353 RON | 733.937 RON | 708.708 RON | 716.048 RON | 723.796 RON | 729.914 RON | 729.614 RON | 948.940 RON | 948.881 RON | 860.903 RON | 755.495 RON | 595.853 RON | 578.647 RON |
| Capital subscris varsat | 15.000 RON | 15.000 RON | 15.000 RON | 15.000 RON | 15.000 RON | 15.000 RON | 15.000 RON | 15.000 RON | 15.000 RON | 15.000 RON | 15.000 RON | 15.000 RON | 15.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
95 de contracte atribuite, in valoare de 336.181 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 55.072 lei.
Achizitii directe
2 contracte
55.070 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
93 de contracte
281.111 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 15:59).