ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 70% |
| persoană | 30% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 284.722 RON | 217.694 RON | 159.730 RON | 16.875 RON | 372.046 RON | 231.036 RON | 0 |
| 2024 | 265.013 RON | 199.702 RON | 174.217 RON | 20.983 RON | 364.889 RON | 213.044 RON | 1 |
| 2023 | 211.028 RON | 73.845 RON | 61.669 RON | 25.090 RON | 122.941 RON | 87.187 RON | 2 |
| 2022 | 181.431 RON | 98.662 RON | 36.152 RON | 1.811 RON | 145.643 RON | 112.004 RON | 1 |
| 2021 | 415.748 RON | 169.274 RON | 107.705 RON | 1.811 RON | 288.164 RON | 182.613 RON | 1 |
| 2020 | 940.858 RON | 693.238 RON | 208.400 RON | 2.282 RON | 934.084 RON | 706.577 RON | 3 |
| 2019 | 727.412 RON | 561.796 RON | 222.361 RON | 5.109 RON | 769.090 RON | 575.135 RON | 4 |
| 2018 | 760.707 RON | 496.898 RON | 116.993 RON | 7.937 RON | 575.931 RON | 510.237 RON | 4 |
| 2017 | 549.630 RON | 273.392 RON | 112.672 RON | 15.831 RON | 419.064 RON | 323.426 RON | 4 |
| 2016 | 552.347 RON | 128.239 RON | 64.162 RON | 34.829 RON | 205.430 RON | 178.273 RON | 4 |
| 2015 | 707.736 RON | 333.144 RON | 166.690 RON | 49.685 RON | 502.735 RON | 387.793 RON | — |
| 2014 | 381.497 RON | 65.474 RON | 75.432 RON | 67.221 RON | 272.911 RON | 266.065 RON | 6 |
| 2013 | 736.967 RON | 338.860 RON | 123.904 RON | 84.756 RON | 426.690 RON | 388.894 RON | 5 |
| 2012 | 277.542 RON | 157.305 RON | 17.760 RON | 0 RON | 216.957 RON | 199.581 RON | 2 |
| 2011 | 235.607 RON | 164.344 RON | 21.307 RON | 612 RON | 227.315 RON | 206.620 RON | 1 |
| 2009 | 401.943 RON | 146.562 RON | 22.261 RON | 612 RON | 210.487 RON | 188.838 RON | 3 |
| 2008 | 360.449 RON | 137.539 RON | 44.242 RON | 1.775 RON | 306.747 RON | 264.726 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 284.722 RON | 265.013 RON | 211.028 RON | 181.431 RON | 415.748 RON | 940.858 RON | 727.412 RON | 760.707 RON | 549.630 RON | 552.347 RON | 707.736 RON | 381.497 RON | 736.967 RON | 277.542 RON | 235.607 RON | 401.943 RON | 360.449 RON |
| Venituri totale | 289.412 RON | 265.042 RON | 211.552 RON | 187.872 RON | 416.694 RON | 963.669 RON | 736.006 RON | 779.492 RON | 567.625 RON | 563.060 RON | 713.299 RON | 383.366 RON | 741.892 RON | 282.756 RON | 236.119 RON | 406.289 RON | 361.086 RON |
| Cheltuieli totale | 68.882 RON | 62.786 RON | 135.597 RON | 85.427 RON | 241.733 RON | 261.553 RON | 166.853 RON | 274.807 RON | 288.295 RON | 410.395 RON | 316.646 RON | 305.421 RON | 340.001 RON | 114.552 RON | 64.478 RON | 246.596 RON | 214.520 RON |
| Profit brut | 220.530 RON | 202.256 RON | 75.955 RON | 102.445 RON | 174.961 RON | 702.116 RON | 569.153 RON | 504.685 RON | 279.330 RON | 152.665 RON | 396.653 RON | 77.945 RON | 401.891 RON | 168.204 RON | 171.641 RON | 159.693 RON | 146.566 RON |
| Profit net | 217.694 RON | 199.702 RON | 73.845 RON | 98.662 RON | 169.274 RON | 693.238 RON | 561.796 RON | 496.898 RON | 273.392 RON | 128.239 RON | 333.144 RON | 65.474 RON | 338.860 RON | 157.305 RON | 164.344 RON | 146.562 RON | 137.539 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 16.875 RON | 20.983 RON | 25.090 RON | 1.811 RON | 1.811 RON | 2.282 RON | 5.109 RON | 7.937 RON | 15.831 RON | 34.829 RON | 49.685 RON | 67.221 RON | 84.756 RON | 0 RON | 612 RON | 612 RON | 1.775 RON |
| Active circulante | 372.046 RON | 364.889 RON | 122.941 RON | 145.643 RON | 288.164 RON | 934.084 RON | 769.090 RON | 575.931 RON | 419.064 RON | 205.430 RON | 502.735 RON | 272.911 RON | 426.690 RON | 216.957 RON | 227.315 RON | 210.487 RON | 306.747 RON |
| Creante | 207.175 RON | 237.635 RON | 102.642 RON | 72.234 RON | 33.977 RON | 130.143 RON | 135.259 RON | 145.088 RON | 103.267 RON | 134.180 RON | 153.154 RON | 130.836 RON | 186.941 RON | 90.985 RON | 102.611 RON | 202.474 RON | 285.620 RON |
| Casa si conturi la banci | 64.871 RON | 127.254 RON | 20.299 RON | 73.409 RON | 254.187 RON | 803.941 RON | 633.831 RON | 430.843 RON | 315.797 RON | 71.250 RON | 349.581 RON | 142.075 RON | 239.749 RON | 125.972 RON | 124.704 RON | 8.013 RON | 21.127 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.845 RON | 1.389 RON | 825 RON | 702 RON | 343 RON | 1.969 RON | 23.297 RON | 43.362 RON | 1.203 RON | 2.176 RON | 2.063 RON | 1.365 RON | 1.352 RON | 384 RON | — | — | 446 RON |
| Datorii totale | 159.730 RON | 174.217 RON | 61.669 RON | 36.152 RON | 107.705 RON | 208.400 RON | 222.361 RON | 116.993 RON | 112.672 RON | 64.162 RON | 166.690 RON | 75.432 RON | 123.904 RON | 17.760 RON | 21.307 RON | 22.261 RON | 44.242 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.358 RON | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 231.036 RON | 213.044 RON | 87.187 RON | 112.004 RON | 182.613 RON | 706.577 RON | 575.135 RON | 510.237 RON | 323.426 RON | 178.273 RON | 387.793 RON | 266.065 RON | 388.894 RON | 199.581 RON | 206.620 RON | 188.838 RON | 264.726 RON |
| Capital subscris varsat | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 41.695 RON | 41.695 RON | — | 41.695 RON | 41.695 RON | 41.695 RON | 41.695 RON | 41.695 RON | 41.695 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | — | 6 | 5 | 2 | 1 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
10 contracte atribuite, in valoare de 494.100 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 316.107 lei.
Achizitii directe
7 contracte
316.100 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
178.000 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 00:30).