ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Telefon:
Afisate primele 10 din 17.
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 51% |
| persoanăadministrator | 49% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 569.889 RON | -4.310 RON | 27.119 RON | 19.429 RON | 107.212 RON | 99.522 RON | 3 |
| 2024 | 515.596 RON | 23.207 RON | 22.929 RON | 27.985 RON | 98.776 RON | 103.832 RON | 3 |
| 2023 | 442.005 RON | 49.722 RON | 38.418 RON | 30.363 RON | 88.680 RON | 80.625 RON | 3 |
| 2022 | 359.402 RON | 42.417 RON | 16.915 RON | 13.208 RON | 174.509 RON | 170.802 RON | 3 |
| 2021 | 331.540 RON | 52.998 RON | 12.540 RON | 17.737 RON | 123.188 RON | 128.385 RON | 3 |
| 2020 | 349.528 RON | 99.616 RON | 14.573 RON | — | 148.065 RON | 133.492 RON | 3 |
| 2019 | 282.048 RON | 51.521 RON | 50.498 RON | — | 84.374 RON | 33.876 RON | 3 |
| 2018 | 276.377 RON | 57.245 RON | 74.120 RON | — | 56.475 RON | -17.645 RON | 3 |
| 2017 | 230.532 RON | 40.098 RON | 116.895 RON | — | 42.004 RON | -74.891 RON | 3 |
| 2016 | 214.588 RON | 10.110 RON | 137.890 RON | — | 22.901 RON | -114.989 RON | 3 |
| 2015 | 194.865 RON | -18.256 RON | 143.495 RON | — | 18.396 RON | -125.099 RON | 3 |
| 2014 | 184.814 RON | -23.033 RON | 130.425 RON | — | 23.582 RON | -106.843 RON | 3 |
| 2013 | 169.956 RON | -25.561 RON | 102.305 RON | — | 18.496 RON | -83.809 RON | 3 |
| 2012 | 194.936 RON | -16.437 RON | 99.328 RON | — | 41.080 RON | -58.248 RON | 3 |
| 2011 | 166.541 RON | -12.688 RON | 110.332 RON | 0 RON | 68.521 RON | -41.811 RON | 3 |
| 2010 | 183.891 RON | -26.277 RON | 92.645 RON | — | 63.523 RON | -29.122 RON | 2 |
| 2009 | 246.256 RON | -14.432 RON | 81.342 RON | 13.347 RON | 65.150 RON | -2.845 RON | 2 |
| 2008 | 179.718 RON | -23.813 RON | 60.995 RON | 27.891 RON | 44.224 RON | 11.587 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 569.889 RON | 515.596 RON | 442.005 RON | 359.402 RON | 331.540 RON | 349.528 RON | 282.048 RON | 276.377 RON | 230.532 RON | 214.588 RON | 194.865 RON | 184.814 RON | 169.956 RON | 194.936 RON | 166.541 RON | 183.891 RON | 246.256 RON | 179.718 RON |
| Venituri totale | 571.949 RON | 524.132 RON | 443.774 RON | 359.598 RON | 332.151 RON | 378.956 RON | 283.715 RON | 278.067 RON | 230.838 RON | 216.811 RON | 195.350 RON | 187.934 RON | 172.826 RON | 199.113 RON | 166.547 RON | 184.347 RON | 247.659 RON | 181.083 RON |
| Cheltuieli totale | 564.995 RON | 490.711 RON | 389.614 RON | 313.585 RON | 275.870 RON | 275.642 RON | 229.358 RON | 218.057 RON | 188.432 RON | 204.536 RON | 207.746 RON | 205.310 RON | 194.050 RON | 215.550 RON | 179.235 RON | 205.749 RON | 259.224 RON | 204.896 RON |
| Profit brut | 6.954 RON | 33.421 RON | 54.160 RON | 46.013 RON | 56.281 RON | 103.314 RON | 54.357 RON | 60.010 RON | 42.406 RON | 12.275 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 17.376 RON | 21.224 RON | 16.437 RON | 12.688 RON | 21.402 RON | 11.565 RON | 23.813 RON |
| Profit net | 0 RON | 23.207 RON | 49.722 RON | 42.417 RON | 52.998 RON | 99.616 RON | 51.521 RON | 57.245 RON | 40.098 RON | 10.110 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 4.310 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 18.256 RON | 23.033 RON | 25.561 RON | 16.437 RON | 12.688 RON | 26.277 RON | 14.432 RON | 23.813 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 19.429 RON | 27.985 RON | 30.363 RON | 13.208 RON | 17.737 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | 13.347 RON | 27.891 RON |
| Active circulante | 107.212 RON | 98.776 RON | 88.680 RON | 174.509 RON | 123.188 RON | 148.065 RON | 84.374 RON | 56.475 RON | 42.004 RON | 22.901 RON | 18.396 RON | 23.582 RON | 18.496 RON | 41.080 RON | 68.521 RON | 63.523 RON | 65.150 RON | 44.224 RON |
| Stocuri | 77.449 RON | 50.091 RON | 53.708 RON | 70.864 RON | 43.092 RON | 32.299 RON | 37.310 RON | 23.814 RON | 20.341 RON | 15.553 RON | 15.285 RON | 19.347 RON | 15.461 RON | 35.454 RON | 52.900 RON | 53.572 RON | 56.907 RON | 41.020 RON |
| Creante | 3.623 RON | — | 11.274 RON | 4.707 RON | 4.707 RON | 2.485 RON | 55 RON | 498 RON | 2.055 RON | 2.184 RON | 2.600 RON | 3.414 RON | 2.433 RON | 2.000 RON | 4.509 RON | 4.480 RON | 4.380 RON | 2.448 RON |
| Casa si conturi la banci | 26.140 RON | 48.685 RON | 23.698 RON | 98.938 RON | 75.389 RON | 113.281 RON | 47.009 RON | 32.163 RON | 19.608 RON | 5.164 RON | 511 RON | 821 RON | 602 RON | 3.626 RON | 11.112 RON | 5.471 RON | 3.863 RON | 756 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | — | 467 RON |
| Datorii totale | 27.119 RON | 22.929 RON | 38.418 RON | 16.915 RON | 12.540 RON | 14.573 RON | 50.498 RON | 74.120 RON | 116.895 RON | 137.890 RON | 143.495 RON | 130.425 RON | 102.305 RON | 99.328 RON | 110.332 RON | 92.645 RON | 81.342 RON | 60.995 RON |
| Capitaluri proprii | 99.522 RON | 103.832 RON | 80.625 RON | 170.802 RON | 128.385 RON | 133.492 RON | 33.876 RON | -17.645 RON | -74.891 RON | -114.989 RON | -125.099 RON | -106.843 RON | -83.809 RON | -58.248 RON | -41.811 RON | -29.122 RON | -2.845 RON | 11.587 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
10 contracte atribuite, in valoare de 2.548 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
10 contracte
2.548 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 08:45).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.