ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
com. Crevedia, satul Cocani
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 280.281 RON | 30.244 RON | 860.174 RON | 100.883 RON | 697.883 RON | 63.466 RON | 1 |
| 2024 | 315.623 RON | 3.930 RON | 827.795 RON | 105.132 RON | 624.542 RON | 33.221 RON | 1 |
| 2023 | 451.992 RON | 6.511 RON | 899.903 RON | 139.781 RON | 656.325 RON | 29.291 RON | 1 |
| 2022 | 344.542 RON | 57.644 RON | 953.114 RON | 119.137 RON | 723.843 RON | 22.780 RON | 1 |
| 2021 | 310.006 RON | -44.730 RON | 1.034.141 RON | 182.612 RON | 684.809 RON | -34.864 RON | — |
| 2020 | 300.066 RON | -91.019 RON | 1.047.708 RON | 336.591 RON | 595.281 RON | 9.867 RON | 2 |
| 2019 | 435.673 RON | -56.231 RON | 1.011.174 RON | 346.659 RON | 638.240 RON | 100.886 RON | 2 |
| 2018 | 509.290 RON | -1.837 RON | 1.024.321 RON | 318.596 RON | 743.118 RON | 157.117 RON | — |
| 2017 | 444.170 RON | 14.909 RON | 955.050 RON | 265.641 RON | 722.472 RON | 158.954 RON | 2 |
| 2016 | 374.453 RON | 74.909 RON | 903.334 RON | 265.641 RON | 655.847 RON | 144.045 RON | 2 |
| 2015 | 269.194 RON | 6.669 RON | 892.194 RON | 265.641 RON | 569.798 RON | 69.136 RON | 2 |
| 2014 | 292.999 RON | 8.492 RON | 895.244 RON | 265.641 RON | 566.179 RON | 62.467 RON | 1 |
| 2013 | 470.927 RON | 8.364 RON | 858.580 RON | 262.702 RON | 504.017 RON | 53.975 RON | 3 |
| 2012 | 514.612 RON | 2.087 RON | 892.594 RON | 262.702 RON | 529.666 RON | 45.610 RON | 3 |
| 2011 | 567.212 RON | 8.912 RON | 842.497 RON | 240.155 RON | 500.029 RON | 43.523 RON | 2 |
| 2010 | 590.570 RON | 10.034 RON | 757.405 RON | 224.546 RON | 431.665 RON | 44.642 RON | 4 |
| 2009 | 539.129 RON | 13.147 RON | 706.621 RON | 212.395 RON | 396.145 RON | 47.755 RON | 5 |
| 2008 | 548.303 RON | 16.990 RON | 591.704 RON | 195.521 RON | 284.955 RON | 34.608 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 280.281 RON | 315.623 RON | 451.992 RON | 344.542 RON | 310.006 RON | 300.066 RON | 435.673 RON | 509.290 RON | 444.170 RON | 374.453 RON | 269.194 RON | 292.999 RON | 470.927 RON | 514.612 RON | 567.212 RON | 590.570 RON | 539.129 RON | 548.303 RON |
| Venituri totale | 281.377 RON | 346.241 RON | 452.042 RON | 462.738 RON | 437.814 RON | 311.654 RON | 443.098 RON | 525.584 RON | 444.174 RON | 374.472 RON | 270.785 RON | 308.016 RON | 472.557 RON | 515.544 RON | 567.590 RON | 601.353 RON | 547.801 RON | 587.415 RON |
| Cheltuieli totale | 244.606 RON | 336.207 RON | 441.011 RON | 400.467 RON | 478.167 RON | 399.666 RON | 494.885 RON | 522.163 RON | 424.824 RON | 295.818 RON | 262.846 RON | 297.907 RON | 462.600 RON | 513.059 RON | 556.980 RON | 585.361 RON | 532.082 RON | 567.189 RON |
| Profit brut | 36.771 RON | 10.034 RON | 11.031 RON | 62.271 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.421 RON | 19.350 RON | 78.654 RON | 7.939 RON | 10.109 RON | 9.957 RON | 2.485 RON | 10.610 RON | 15.992 RON | 15.719 RON | 20.226 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 40.353 RON | 88.012 RON | 51.787 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 30.244 RON | 3.930 RON | 6.511 RON | 57.644 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.909 RON | 74.909 RON | 6.669 RON | 8.492 RON | 8.364 RON | 2.087 RON | 8.912 RON | 10.034 RON | 13.147 RON | 16.990 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 44.730 RON | 91.019 RON | 56.231 RON | 1.837 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 100.883 RON | 105.132 RON | 139.781 RON | 119.137 RON | 182.612 RON | 336.591 RON | 346.659 RON | 318.596 RON | 265.641 RON | 265.641 RON | 265.641 RON | 265.641 RON | 262.702 RON | 262.702 RON | 240.155 RON | 224.546 RON | 212.395 RON | 195.521 RON |
| Active circulante | 697.883 RON | 624.542 RON | 656.325 RON | 723.843 RON | 684.809 RON | 595.281 RON | 638.240 RON | 743.118 RON | 722.472 RON | 655.847 RON | 569.798 RON | 566.179 RON | 504.017 RON | 529.666 RON | 500.029 RON | 431.665 RON | 396.145 RON | 284.955 RON |
| Stocuri | 670.285 RON | 596.259 RON | 565.941 RON | 643.349 RON | 625.014 RON | 561.036 RON | 637.124 RON | 712.483 RON | 701.251 RON | 627.319 RON | 540.789 RON | 470.733 RON | 443.817 RON | 463.919 RON | 452.713 RON | 407.580 RON | 355.646 RON | 208.006 RON |
| Creante | 24.974 RON | 20.106 RON | 63.021 RON | 37.800 RON | 50.728 RON | 41.232 RON | 31.373 RON | 13.808 RON | 18.099 RON | 3.328 RON | 2.781 RON | 73.162 RON | 33.628 RON | 53.498 RON | 6.172 RON | 10.760 RON | 19.510 RON | 53.358 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.624 RON | 8.177 RON | 27.363 RON | 42.694 RON | 9.067 RON | -6.987 RON | -30.257 RON | 16.827 RON | 3.122 RON | 25.200 RON | 26.228 RON | 22.284 RON | 26.572 RON | 12.249 RON | 41.144 RON | 13.325 RON | 20.989 RON | 23.591 RON |
| Cheltuieli in avans | 124.874 RON | 131.342 RON | 133.088 RON | 132.914 RON | 131.856 RON | 125.703 RON | 127.161 RON | 126.224 RON | 125.891 RON | 125.891 RON | 125.891 RON | 125.891 RON | 145.836 RON | 145.836 RON | 145.836 RON | 145.836 RON | 145.836 RON | 145.836 RON |
| Datorii totale | 860.174 RON | 827.795 RON | 899.903 RON | 953.114 RON | 1.034.141 RON | 1.047.708 RON | 1.011.174 RON | 1.024.321 RON | 955.050 RON | 903.334 RON | 892.194 RON | 895.244 RON | 858.580 RON | 892.594 RON | 842.497 RON | 757.405 RON | 706.621 RON | 591.704 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 6.500 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 63.466 RON | 33.221 RON | 29.291 RON | 22.780 RON | -34.864 RON | 9.867 RON | 100.886 RON | 157.117 RON | 158.954 RON | 144.045 RON | 69.136 RON | 62.467 RON | 53.975 RON | 45.610 RON | 43.523 RON | 44.642 RON | 47.755 RON | 34.608 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | — | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 2 | 2 | — | 2 | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 | 2 | 4 | 5 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 1.700 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
1.700 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 20:57).