ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
comuna Galaţii Bistriţei - fermă pomicola
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 365.762 RON | 69.141 RON | 874.595 RON | 334.589 RON | 218.929 RON | -321.077 RON | 1 |
| 2018 | 258.687 RON | -94.278 RON | 987.308 RON | 380.847 RON | 216.241 RON | -390.220 RON | 2 |
| 2017 | 460.688 RON | 148.790 RON | 929.392 RON | 200.238 RON | 247.413 RON | -481.741 RON | 2 |
| 2016 | 173.595 RON | -196.137 RON | 1.121.044 RON | 219.969 RON | 231.461 RON | -630.225 RON | 2 |
| 2015 | 374.844 RON | 35.308 RON | 1.036.011 RON | 276.761 RON | 285.773 RON | -434.088 RON | 2 |
| 2014 | 232.568 RON | -68.650 RON | 1.015.906 RON | 322.410 RON | 219.821 RON | -473.675 RON | 2 |
| 2013 | 274.694 RON | -53.729 RON | 1.069.700 RON | 397.784 RON | 266.891 RON | -405.025 RON | 2 |
| 2012 | 355.169 RON | -135.097 RON | 1.080.820 RON | 450.307 RON | 279.217 RON | -351.296 RON | 2 |
| 2011 | 237.577 RON | -165.433 RON | 1.096.713 RON | 485.225 RON | 288.431 RON | -283.668 RON | 2 |
| 2010 | 404.198 RON | -147.779 RON | 631.901 RON | 346.257 RON | 131.221 RON | -118.234 RON | 2 |
| 2009 | 677.762 RON | 29.342 RON | 357.011 RON | 134.093 RON | 125.922 RON | 29.545 RON | 3 |
| 2008 | 359.622 RON | 5.606 RON | 339.924 RON | 87.470 RON | 215.894 RON | 204 RON | 4 |
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 365.762 RON | 258.687 RON | 460.688 RON | 173.595 RON | 374.844 RON | 232.568 RON | 274.694 RON | 355.169 RON | 237.577 RON | 404.198 RON | 677.762 RON | 359.622 RON |
| Venituri totale | 452.068 RON | 316.073 RON | 471.060 RON | 174.006 RON | 377.559 RON | 262.847 RON | 275.671 RON | 394.624 RON | 489.412 RON | 434.069 RON | 730.335 RON | 380.373 RON |
| Cheltuieli totale | 379.135 RON | 407.764 RON | 317.831 RON | 369.054 RON | 332.066 RON | 331.497 RON | 329.400 RON | 529.721 RON | 654.845 RON | 576.973 RON | 696.660 RON | 374.767 RON |
| Profit brut | 72.933 RON | 0 RON | 153.229 RON | 0 RON | 45.493 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 33.675 RON | 5.606 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 91.691 RON | 0 RON | 195.048 RON | — | 68.650 RON | 53.729 RON | 135.097 RON | 165.433 RON | 142.904 RON | — | — |
| Profit net | 69.141 RON | 0 RON | 148.790 RON | 0 RON | 35.308 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 29.342 RON | 5.606 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 94.278 RON | 0 RON | 196.137 RON | 0 RON | 68.650 RON | 53.729 RON | 135.097 RON | 165.433 RON | 147.779 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 334.589 RON | 380.847 RON | 200.238 RON | 219.969 RON | 276.761 RON | 322.410 RON | 397.784 RON | 450.307 RON | 485.225 RON | 346.257 RON | 134.093 RON | 87.470 RON |
| Active circulante | 218.929 RON | 216.241 RON | 247.413 RON | 231.461 RON | 285.773 RON | 219.821 RON | 266.891 RON | 279.217 RON | 288.431 RON | 131.221 RON | 125.922 RON | 215.894 RON |
| Stocuri | 13.438 RON | 15.267 RON | 26.738 RON | 25.505 RON | 7.711 RON | 11.487 RON | 25.725 RON | 18.142 RON | 77.546 RON | 74.400 RON | 14.854 RON | 62.506 RON |
| Creante | 149.463 RON | 164.747 RON | 206.612 RON | 168.365 RON | 260.627 RON | 182.181 RON | 207.487 RON | 228.827 RON | 186.102 RON | 50.369 RON | 103.760 RON | 149.158 RON |
| Casa si conturi la banci | 56.028 RON | 36.227 RON | 14.063 RON | 37.591 RON | 17.435 RON | 26.153 RON | 33.679 RON | 32.248 RON | 24.783 RON | 6.452 RON | 7.308 RON | 4.230 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 0 RON | 39.389 RON | 39.389 RON | — | — | — | 39.389 RON | 36.189 RON | 126.541 RON | 36.764 RON |
| Datorii totale | 874.595 RON | 987.308 RON | 929.392 RON | 1.121.044 RON | 1.036.011 RON | 1.015.906 RON | 1.069.700 RON | 1.080.820 RON | 1.096.713 RON | 631.901 RON | 357.011 RON | 339.924 RON |
| Capitaluri proprii | -321.077 RON | -390.220 RON | -481.741 RON | -630.225 RON | -434.088 RON | -473.675 RON | -405.025 RON | -351.296 RON | -283.668 RON | -118.234 RON | 29.545 RON | 204 RON |
| Capital subscris varsat | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | — | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.