ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
loc. Chișineu-Criș
loc. Socodor
comuna Sintea Mare, sat.Adea
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 497.742 RON | 281.826 RON | 13.457 RON | 257.972 RON | 294.614 RON | 282.066 RON | 2 |
| 2024 | 496.370 RON | 284.991 RON | 14.370 RON | 3.749 RON | 295.852 RON | 285.231 RON | 2 |
| 2023 | 433.167 RON | 264.562 RON | 35.756 RON | 0 RON | 300.558 RON | 264.802 RON | 3 |
| 2022 | 394.247 RON | 231.754 RON | 32.918 RON | 0 RON | 264.912 RON | 231.994 RON | 3 |
| 2021 | 499.181 RON | 364.140 RON | 22.186 RON | 377 RON | 386.189 RON | 364.380 RON | 2 |
| 2020 | 272.591 RON | 128.520 RON | 18.676 RON | 1.021 RON | 146.415 RON | 128.760 RON | 2 |
| 2019 | 258.657 RON | 118.904 RON | 11.480 RON | 1.663 RON | 128.961 RON | 119.144 RON | 3 |
| 2018 | 218.401 RON | 97.275 RON | 7.927 RON | 2.307 RON | 103.135 RON | 97.515 RON | 3 |
| 2017 | 197.519 RON | 83.092 RON | 8.971 RON | — | 92.303 RON | 83.332 RON | 5 |
| 2016 | 197.136 RON | 94.838 RON | 5.780 RON | — | 100.858 RON | 95.078 RON | 5 |
| 2015 | 208.860 RON | 89.240 RON | 30.434 RON | 616 RON | 119.298 RON | 89.480 RON | 6 |
| 2014 | 218.421 RON | 103.815 RON | 8.251 RON | 1.848 RON | 110.458 RON | 104.055 RON | 6 |
| 2013 | 199.768 RON | 88.742 RON | 12.368 RON | 3.080 RON | 98.270 RON | 88.982 RON | 6 |
| 2012 | 179.178 RON | 66.439 RON | 29.349 RON | 4.311 RON | 91.717 RON | 66.679 RON | 6 |
| 2011 | 168.990 RON | 80.744 RON | 25.029 RON | 5.543 RON | 100.470 RON | 80.984 RON | 6 |
| 2010 | 148.639 RON | 48.508 RON | 26.969 RON | 6.775 RON | 68.942 RON | 48.748 RON | 6 |
| 2009 | 167.576 RON | 85.523 RON | 30.719 RON | 1.389 RON | 115.093 RON | 85.763 RON | 8 |
| 2008 | 199.011 RON | 68.834 RON | 20.965 RON | 4.722 RON | 84.639 RON | 69.074 RON | 8 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 497.742 RON | 496.370 RON | 433.167 RON | 394.247 RON | 499.181 RON | 272.591 RON | 258.657 RON | 218.401 RON | 197.519 RON | 197.136 RON | 208.860 RON | 218.421 RON | 199.768 RON | 179.178 RON | 168.990 RON | 148.639 RON | 167.576 RON | 199.011 RON |
| Venituri totale | 517.069 RON | 496.451 RON | 433.206 RON | 394.529 RON | 499.481 RON | 274.242 RON | 258.914 RON | 218.507 RON | 197.639 RON | 197.279 RON | 208.916 RON | 218.454 RON | 199.808 RON | 179.389 RON | 169.074 RON | 150.152 RON | 201.286 RON | 199.301 RON |
| Cheltuieli totale | 220.606 RON | 196.865 RON | 164.399 RON | 158.909 RON | 130.545 RON | 143.898 RON | 137.421 RON | 119.047 RON | 112.571 RON | 100.468 RON | 113.409 RON | 108.085 RON | 105.072 RON | 107.568 RON | 83.258 RON | 92.249 RON | 110.653 RON | 125.484 RON |
| Profit brut | 296.463 RON | 299.586 RON | 268.807 RON | 235.620 RON | 368.936 RON | 130.344 RON | 121.493 RON | 99.460 RON | 85.068 RON | 96.811 RON | 95.507 RON | 110.369 RON | 94.736 RON | 71.821 RON | 85.816 RON | 57.903 RON | 90.633 RON | 73.817 RON |
| Profit net | 281.826 RON | 284.991 RON | 264.562 RON | 231.754 RON | 364.140 RON | 128.520 RON | 118.904 RON | 97.275 RON | 83.092 RON | 94.838 RON | 89.240 RON | 103.815 RON | 88.742 RON | 66.439 RON | 80.744 RON | 48.508 RON | 85.523 RON | 68.834 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 257.972 RON | 3.749 RON | 0 RON | 0 RON | 377 RON | 1.021 RON | 1.663 RON | 2.307 RON | — | — | 616 RON | 1.848 RON | 3.080 RON | 4.311 RON | 5.543 RON | 6.775 RON | 1.389 RON | 4.722 RON |
| Active circulante | 294.614 RON | 295.852 RON | 300.558 RON | 264.912 RON | 386.189 RON | 146.415 RON | 128.961 RON | 103.135 RON | 92.303 RON | 100.858 RON | 119.298 RON | 110.458 RON | 98.270 RON | 91.717 RON | 100.470 RON | 68.942 RON | 115.093 RON | 84.639 RON |
| Creante | 204.705 RON | 7.634 RON | 66.847 RON | 28.571 RON | 25.849 RON | 22.732 RON | 19.236 RON | 18.299 RON | 13.087 RON | 7.627 RON | 14.067 RON | 20.110 RON | 21.687 RON | 20.746 RON | 20.642 RON | 13.159 RON | 20.915 RON | 2.943 RON |
| Casa si conturi la banci | 89.909 RON | 288.218 RON | 233.711 RON | 236.341 RON | 360.340 RON | 123.683 RON | 109.725 RON | 84.836 RON | 79.216 RON | 93.231 RON | 105.231 RON | 90.348 RON | 76.583 RON | 70.971 RON | 79.828 RON | 55.783 RON | 94.178 RON | 81.696 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 678 RON |
| Datorii totale | 13.457 RON | 14.370 RON | 35.756 RON | 32.918 RON | 22.186 RON | 18.676 RON | 11.480 RON | 7.927 RON | 8.971 RON | 5.780 RON | 30.434 RON | 8.251 RON | 12.368 RON | 29.349 RON | 25.029 RON | 26.969 RON | 30.719 RON | 20.965 RON |
| Venituri in avans | 257.063 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 282.066 RON | 285.231 RON | 264.802 RON | 231.994 RON | 364.380 RON | 128.760 RON | 119.144 RON | 97.515 RON | 83.332 RON | 95.078 RON | 89.480 RON | 104.055 RON | 88.982 RON | 66.679 RON | 80.984 RON | 48.748 RON | 85.763 RON | 69.074 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 8 | 8 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 10 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 12 lei.
Achizitii directe
2 contracte
10 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 07:27).