ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 397.351 RON | 7.390 RON | 65.559 RON | 497.289 RON | 180.079 RON | 672.709 RON | 4 |
| 2023 | 518.279 RON | 54.250 RON | 103.281 RON | 519.195 RON | 244.253 RON | 665.319 RON | 3 |
| 2022 | 537.263 RON | 81.610 RON | 158.456 RON | 535.742 RON | 226.455 RON | 611.069 RON | 4 |
| 2021 | 415.773 RON | 110.700 RON | 198.062 RON | 511.980 RON | 203.127 RON | 529.459 RON | 4 |
| 2020 | 258.380 RON | 2.800 RON | 275.493 RON | 556.579 RON | 118.959 RON | 418.759 RON | 4 |
| 2019 | 362.071 RON | 52.171 RON | 50.098 RON | 243.614 RON | 222.443 RON | 415.959 RON | 4 |
| 2018 | 307.181 RON | 83.676 RON | 27.780 RON | 229.190 RON | 162.378 RON | 363.788 RON | 3 |
| 2017 | 56.676 RON | -33.224 RON | 10.322 RON | 238.004 RON | 176.738 RON | 422.420 RON | 2 |
| 2016 | 76.883 RON | -7.408 RON | 259 RON | 274.876 RON | 163.027 RON | 455.644 RON | 3 |
| 2015 | 287.228 RON | 21.956 RON | 38.308 RON | 276.403 RON | 206.957 RON | 463.052 RON | 6 |
| 2014 | 385.492 RON | 7.667 RON | 18.046 RON | 324.686 RON | 134.456 RON | 441.096 RON | 4 |
| 2013 | 242.663 RON | 34.026 RON | 29.466 RON | 349.101 RON | 113.784 RON | 433.419 RON | 4 |
| 2012 | 338.607 RON | 22.050 RON | 59.328 RON | 380.143 RON | 78.587 RON | 399.402 RON | 5 |
| 2011 | 278.916 RON | 30.234 RON | 66.497 RON | 373.322 RON | 70.527 RON | 377.352 RON | 6 |
| 2010 | 251.116 RON | 5.719 RON | 101.536 RON | 363.342 RON | 64.509 RON | 347.118 RON | 6 |
| 2009 | 223.355 RON | 5.718 RON | 112.145 RON | 364.519 RON | 89.025 RON | 341.399 RON | 5 |
| 2008 | 345.943 RON | 83.834 RON | 115.704 RON | 300.128 RON | 151.257 RON | 335.681 RON | 5 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 397.351 RON | 518.279 RON | 537.263 RON | 415.773 RON | 258.380 RON | 362.071 RON | 307.181 RON | 56.676 RON | 76.883 RON | 287.228 RON | 385.492 RON | 242.663 RON | 338.607 RON | 278.916 RON | 251.116 RON | 223.355 RON | 345.943 RON |
| Venituri totale | 397.351 RON | 518.279 RON | 537.263 RON | 424.176 RON | 290.595 RON | 362.071 RON | 307.181 RON | 58.676 RON | 76.883 RON | 287.228 RON | 385.492 RON | 242.663 RON | 341.957 RON | 278.996 RON | 258.241 RON | 225.878 RON | 345.943 RON |
| Cheltuieli totale | 378.040 RON | 458.846 RON | 450.280 RON | 309.234 RON | 284.889 RON | 306.279 RON | 220.433 RON | 91.313 RON | 83.168 RON | 261.090 RON | 372.860 RON | 201.299 RON | 309.647 RON | 240.392 RON | 247.647 RON | 212.331 RON | 253.009 RON |
| Profit brut | 19.311 RON | 59.433 RON | 86.983 RON | 114.942 RON | 5.706 RON | 55.792 RON | 86.748 RON | 0 RON | 0 RON | 26.138 RON | 12.632 RON | 41.364 RON | 32.310 RON | 38.604 RON | 10.594 RON | 13.547 RON | 92.934 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 32.637 RON | 6.285 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 7.390 RON | 54.250 RON | 81.610 RON | 110.700 RON | 2.800 RON | 52.171 RON | 83.676 RON | 0 RON | 0 RON | 21.956 RON | 7.667 RON | 34.026 RON | 22.050 RON | 30.234 RON | 5.719 RON | 5.718 RON | 83.834 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 33.224 RON | 7.408 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 497.289 RON | 519.195 RON | 535.742 RON | 511.980 RON | 556.579 RON | 243.614 RON | 229.190 RON | 238.004 RON | 274.876 RON | 276.403 RON | 324.686 RON | 349.101 RON | 380.143 RON | 373.322 RON | 363.342 RON | 364.519 RON | 300.128 RON |
| Active circulante | 180.079 RON | 244.253 RON | 226.455 RON | 203.127 RON | 118.959 RON | 222.443 RON | 162.378 RON | 176.738 RON | 163.027 RON | 206.957 RON | 134.456 RON | 113.784 RON | 78.587 RON | 70.527 RON | 64.509 RON | 89.025 RON | 151.257 RON |
| Stocuri | 66.622 RON | — | — | 0 RON | 32.386 RON | — | — | — | — | — | — | — | 1.015 RON | 552 RON | 5.201 RON | 5.523 RON | 7.463 RON |
| Creante | 79.133 RON | 105.460 RON | 164.763 RON | 73.455 RON | 57.001 RON | 84.708 RON | 81.583 RON | 34.631 RON | 63.492 RON | 97.515 RON | 74.127 RON | 17.910 RON | 35.628 RON | 14.396 RON | 27.879 RON | 19.163 RON | 2.378 RON |
| Casa si conturi la banci | 34.324 RON | 138.793 RON | 61.692 RON | 129.672 RON | 29.572 RON | 137.735 RON | 80.795 RON | 142.107 RON | 99.535 RON | 109.442 RON | 60.329 RON | 95.874 RON | 41.944 RON | 55.579 RON | 31.429 RON | 40.491 RON | 79.277 RON |
| Cheltuieli in avans | 60.900 RON | 5.152 RON | 7.328 RON | 12.414 RON | 18.714 RON | — | — | 18.000 RON | 18.000 RON | 18.000 RON | — | — | — | — | 20.803 RON | — | — |
| Datorii totale | 65.559 RON | 103.281 RON | 158.456 RON | 198.062 RON | 275.493 RON | 50.098 RON | 27.780 RON | 10.322 RON | 259 RON | 38.308 RON | 18.046 RON | 29.466 RON | 59.328 RON | 66.497 RON | 101.536 RON | 112.145 RON | 115.704 RON |
| Capitaluri proprii | 672.709 RON | 665.319 RON | 611.069 RON | 529.459 RON | 418.759 RON | 415.959 RON | 363.788 RON | 422.420 RON | 455.644 RON | 463.052 RON | 441.096 RON | 433.419 RON | 399.402 RON | 377.352 RON | 347.118 RON | 341.399 RON | 335.681 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 3 | 6 | 4 | 4 | 5 | 6 | 6 | 5 | 5 |
31 de contracte atribuite, in valoare de 2.605.757 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 129.382 lei.
Achizitii directe
7 contracte
129.375 lei
Licitatii publice
24 de contracte
2.476.382 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 00:41).