ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
satul Bascov, camera P06
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 6 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.219.867 RON | 11.194 RON | 867.604 RON | 291.514 RON | 670.393 RON | 95.911 RON | 3 |
| 2024 | 1.137.763 RON | 6.002 RON | 1.074.141 RON | 340.168 RON | 818.690 RON | 84.717 RON | 2 |
| 2023 | 1.570.809 RON | 73.948 RON | 1.272.745 RON | 379.176 RON | 896.783 RON | 78.714 RON | 2 |
| 2022 | 1.405.128 RON | 3.026 RON | 1.199.781 RON | 150.933 RON | 952.914 RON | 4.066 RON | 2 |
| 2021 | 1.187.703 RON | 6.854 RON | 860.046 RON | 192.248 RON | 836.929 RON | 279.131 RON | 2 |
| 2020 | 1.298.468 RON | 209.314 RON | 868.355 RON | 97.135 RON | 928.776 RON | 272.556 RON | 2 |
| 2019 | 1.210.929 RON | 181.397 RON | 730.215 RON | 39.036 RON | 754.421 RON | 63.242 RON | 1 |
| 2018 | 1.365.007 RON | 103.972 RON | 908.408 RON | 58.886 RON | 730.664 RON | -118.155 RON | 1 |
| 2017 | 1.163.857 RON | 122.479 RON | 1.259.324 RON | 116.557 RON | 920.640 RON | -222.127 RON | 1 |
| 2016 | 1.221.398 RON | 234.629 RON | 1.265.189 RON | 75.242 RON | 845.341 RON | -344.606 RON | 1 |
| 2015 | 806.258 RON | -68.218 RON | 1.183.489 RON | 112.500 RON | 491.054 RON | -579.935 RON | 2 |
| 2014 | 329.627 RON | 830 RON | 986.598 RON | 150.000 RON | 324.881 RON | -511.717 RON | — |
| 2013 | 254.186 RON | 33.118 RON | 800.519 RON | — | 287.972 RON | -512.547 RON | — |
| 2012 | 210.284 RON | 113.805 RON | 816.483 RON | — | 270.717 RON | -545.766 RON | — |
| 2011 | 178.898 RON | 246.008 RON | 1.018.745 RON | — | 359.175 RON | -659.570 RON | — |
| 2008 | 2.129.948 RON | 6.215 RON | 1.497.949 RON | 28.282 RON | 1.529.661 RON | 137.457 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.219.867 RON | 1.137.763 RON | 1.570.809 RON | 1.405.128 RON | 1.187.703 RON | 1.298.468 RON | 1.210.929 RON | 1.365.007 RON | 1.163.857 RON | 1.221.398 RON | 806.258 RON | 329.627 RON | 254.186 RON | 210.284 RON | 178.898 RON | 2.129.948 RON |
| Venituri totale | 1.238.106 RON | 1.147.733 RON | 1.623.169 RON | 1.409.983 RON | 1.386.166 RON | 1.486.661 RON | 1.215.942 RON | 1.366.241 RON | 1.163.996 RON | 1.227.320 RON | 817.286 RON | 327.338 RON | 255.288 RON | 259.093 RON | 369.365 RON | 2.132.744 RON |
| Cheltuieli totale | 1.215.936 RON | 1.116.005 RON | 1.535.317 RON | 1.393.483 RON | 1.368.670 RON | 1.264.783 RON | 1.022.435 RON | 1.248.611 RON | 1.030.559 RON | 992.691 RON | 885.504 RON | 326.508 RON | 222.170 RON | 145.288 RON | 123.357 RON | 2.120.575 RON |
| Profit brut | 22.170 RON | 31.728 RON | 87.852 RON | 16.500 RON | 17.496 RON | 221.878 RON | 193.507 RON | 117.630 RON | 133.437 RON | 234.629 RON | 0 RON | 830 RON | 33.118 RON | 113.805 RON | 246.008 RON | 12.169 RON |
| Profit net | 11.194 RON | 6.002 RON | 73.948 RON | 3.026 RON | 6.854 RON | 209.314 RON | 181.397 RON | 103.972 RON | 122.479 RON | 234.629 RON | 0 RON | 830 RON | 33.118 RON | 113.805 RON | 246.008 RON | 6.215 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 68.218 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 291.514 RON | 340.168 RON | 379.176 RON | 150.933 RON | 192.248 RON | 97.135 RON | 39.036 RON | 58.886 RON | 116.557 RON | 75.242 RON | 112.500 RON | 150.000 RON | — | — | — | 28.282 RON |
| Active circulante | 670.393 RON | 818.690 RON | 896.783 RON | 952.914 RON | 836.929 RON | 928.776 RON | 754.421 RON | 730.664 RON | 920.640 RON | 845.341 RON | 491.054 RON | 324.881 RON | 287.972 RON | 270.717 RON | 359.175 RON | 1.529.661 RON |
| Stocuri | 159.949 RON | 269.811 RON | 346.478 RON | 426.445 RON | 348.239 RON | 405.433 RON | 134.761 RON | 160.181 RON | 281.724 RON | 201.056 RON | 86.359 RON | 24.416 RON | 22.356 RON | 22.714 RON | 53 RON | 387.002 RON |
| Creante | 504.688 RON | 546.751 RON | 528.829 RON | 518.043 RON | 475.163 RON | 494.346 RON | 595.448 RON | 562.004 RON | 565.742 RON | 568.307 RON | 391.071 RON | 275.159 RON | 242.934 RON | 246.906 RON | 358.472 RON | 1.029.210 RON |
| Casa si conturi la banci | 5.756 RON | 2.128 RON | 21.476 RON | 8.426 RON | 13.527 RON | 28.997 RON | 24.212 RON | 8.479 RON | 73.174 RON | 75.978 RON | 13.624 RON | 25.306 RON | 22.682 RON | 1.097 RON | 650 RON | 113.449 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.608 RON | — | 75.500 RON | 100.000 RON | 110.000 RON | 115.000 RON | — | 703 RON | — | — | — | — | — | — | — | 77.463 RON |
| Datorii totale | 867.604 RON | 1.074.141 RON | 1.272.745 RON | 1.199.781 RON | 860.046 RON | 868.355 RON | 730.215 RON | 908.408 RON | 1.259.324 RON | 1.265.189 RON | 1.183.489 RON | 986.598 RON | 800.519 RON | 816.483 RON | 1.018.745 RON | 1.497.949 RON |
| Capitaluri proprii | 95.911 RON | 84.717 RON | 78.714 RON | 4.066 RON | 279.131 RON | 272.556 RON | 63.242 RON | -118.155 RON | -222.127 RON | -344.606 RON | -579.935 RON | -511.717 RON | -512.547 RON | -545.766 RON | -659.570 RON | 137.457 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 300 RON | 300 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | — | — | — | — | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
24 de contracte atribuite, in valoare de 397 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 421 lei.
Achizitii directe
24 de contracte
397 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 07:02).