| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 RON | -909 RON | 53.671 RON | — | 338.305 RON | 284.634 RON | — |
| 2023 | — | -356.553 RON | 53.527 RON | — | 338.305 RON |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|
| 284.778 RON |
| — |
| 2018 | 14.600 RON | 12.360 RON | 24.355 RON | — | 665.686 RON | 641.331 RON | — |
| 2017 | 102.780 RON | 87.027 RON | 24.223 RON | — | 653.194 RON | 628.971 RON | 1 |
| 2016 | 39.180 RON | 12.733 RON | 17.991 RON | — | 559.935 RON | 541.944 RON | 1 |
| 2015 | 29.446 RON | 17.536 RON | 14.527 RON | — | 543.739 RON | 529.212 RON | 1 |
| 2014 | 3.000 RON | -8.291 RON | 10.703 RON | — | 523.667 RON | 512.964 RON | 1 |
| 2013 | 2.188 RON | -2.950 RON | 10.563 RON | — | 531.818 RON | 521.255 RON | 1 |
| 2012 | 0 RON | -7.786 RON | 8.494 RON | — | 532.698 RON | 524.204 RON | — |
| 2011 | 6.396 RON | -23.114 RON | 8.231 RON | 2.276 RON | 540.221 RON | 534.266 RON | 1 |
| 2010 | 10.865 RON | -49.155 RON | 5.104 RON | 23.358 RON | 539.126 RON | 557.380 RON | 1 |
| 2009 | 166.780 RON | 72.265 RON | 70.629 RON | 47.929 RON | 629.235 RON | 606.535 RON | 1 |
| 2008 | 378.394 RON | 201.509 RON | 7.677 RON | 13.454 RON | 528.493 RON | 534.270 RON | 4 |
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | 14.600 RON | 102.780 RON | 39.180 RON | 29.446 RON | 3.000 RON | 2.188 RON | 0 RON | 6.396 RON | 10.865 RON | 166.780 RON | 378.394 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 14.600 RON | 102.780 RON | 44.180 RON | 29.446 RON | 3.000 RON | 2.188 RON | 0 RON | 6.396 RON | 10.865 RON | 166.780 RON | 378.394 RON |
| Cheltuieli totale | 909 RON | 356.553 RON | 1.802 RON | 12.670 RON | 30.122 RON | 11.026 RON | 11.201 RON | 5.072 RON | 7.786 RON | 29.510 RON | 56.795 RON | 87.489 RON | 167.425 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 12.798 RON | 90.110 RON | 14.058 RON | 18.420 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 79.291 RON | 210.969 RON |
| Pierdere bruta | 909 RON | 356.553 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 8.201 RON | 2.884 RON | 7.786 RON | 23.114 RON | 45.930 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 12.360 RON | 87.027 RON | 12.733 RON | 17.536 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 72.265 RON | 201.509 RON |
| Pierdere neta | 909 RON | 356.553 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.291 RON | 2.950 RON | 7.786 RON | 23.114 RON | 49.155 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.276 RON | 23.358 RON | 47.929 RON | 13.454 RON |
| Active circulante | 338.305 RON | 338.305 RON | 665.686 RON | 653.194 RON | 559.935 RON | 543.739 RON | 523.667 RON | 531.818 RON | 532.698 RON | 540.221 RON | 539.126 RON | 629.235 RON | 528.493 RON |
| Creante | 338.305 RON | 338.305 RON | 373.681 RON | 371.881 RON | 344.891 RON | 309.891 RON | 309.891 RON | 309.891 RON | 309.891 RON | 310.141 RON | 311.025 RON | 337.584 RON | 258.230 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | 80.765 RON | 70.073 RON | 3.804 RON | 22.608 RON | 2.536 RON | 10.687 RON | 11.567 RON | 18.840 RON | 228.101 RON | 10.410 RON | 27.852 RON |
| Datorii totale | 53.671 RON | 53.527 RON | 24.355 RON | 24.223 RON | 17.991 RON | 14.527 RON | 10.703 RON | 10.563 RON | 8.494 RON | 8.231 RON | 5.104 RON | 70.629 RON | 7.677 RON |
| Capitaluri proprii | 284.634 RON | 284.778 RON | 641.331 RON | 628.971 RON | 541.944 RON | 529.212 RON | 512.964 RON | 521.255 RON | 524.204 RON | 534.266 RON | 557.380 RON | 606.535 RON | 534.270 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanănu mai e administrator | 100% |
| persoanăadministrator |
| — |
| firmăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.