ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
teren arabil extravilan, conf. C.F.4391/N și nr. cad. 373
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 138.076 RON | 18.600 RON | 606.008 RON | 29.039 RON | 41.629 RON | -535.340 RON | 1 |
| 2024 | 128.485 RON | 3.619 RON | 676.503 RON | 47.148 RON | 75.415 RON | -553.940 RON | 1 |
| 2023 | 118.522 RON | -57.535 RON | 682.425 RON | 47.410 RON | 77.456 RON | -557.559 RON | 3 |
| 2022 | 125.697 RON | -124.108 RON | 639.086 RON | 51.612 RON | 87.761 RON | -500.024 RON | 3 |
| 2021 | 152.196 RON | -25.096 RON | 578.856 RON | 42.158 RON | 94.286 RON | -442.723 RON | 3 |
| 2020 | 167.996 RON | -943 RON | 569.856 RON | 42.158 RON | 110.381 RON | -417.628 RON | 3 |
| 2019 | 144.977 RON | -24.433 RON | 532.688 RON | 45.165 RON | 71.149 RON | -416.685 RON | 3 |
| 2018 | 124.078 RON | -7.618 RON | 513.455 RON | 52.382 RON | 69.132 RON | -392.252 RON | 3 |
| 2017 | 126.474 RON | -38.957 RON | 506.562 RON | 59.598 RON | 62.641 RON | -384.634 RON | 3 |
| 2016 | 124.184 RON | -49.199 RON | 449.859 RON | 66.815 RON | 37.678 RON | -345.677 RON | 3 |
| 2015 | 123.973 RON | -47.266 RON | 396.622 RON | 42.159 RON | 58.296 RON | -296.478 RON | 3 |
| 2014 | 172.899 RON | -26.740 RON | 334.840 RON | 42.209 RON | 43.731 RON | -249.211 RON | 3 |
| 2013 | 161.048 RON | -65.183 RON | 312.201 RON | 50.135 RON | 39.905 RON | -222.472 RON | 4 |
| 2012 | 180.054 RON | -66.912 RON | 277.732 RON | 82.823 RON | 37.931 RON | -157.289 RON | 4 |
| 2011 | 219.069 RON | 3.810 RON | 313.481 RON | 120.470 RON | 98.853 RON | -90.377 RON | 4 |
| 2010 | 136.884 RON | -83.679 RON | 269.626 RON | 116.632 RON | 59.118 RON | -94.187 RON | 5 |
| 2009 | 164.100 RON | -58.267 RON | 223.493 RON | 145.503 RON | 67.792 RON | -10.509 RON | 6 |
| 2008 | 263.240 RON | -18.039 RON | 208.131 RON | 164.919 RON | 91.064 RON | 47.758 RON | 6 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 138.076 RON | 128.485 RON | 118.522 RON | 125.697 RON | 152.196 RON | 167.996 RON | 144.977 RON | 124.078 RON | 126.474 RON | 124.184 RON | 123.973 RON | 172.899 RON | 161.048 RON | 180.054 RON | 219.069 RON | 136.884 RON | 164.100 RON | 263.240 RON |
| Venituri totale | 178.322 RON | 128.485 RON | 116.097 RON | 125.697 RON | 164.307 RON | 167.996 RON | 144.977 RON | 160.989 RON | 132.294 RON | 124.184 RON | 123.973 RON | 213.900 RON | 172.729 RON | 206.024 RON | 224.758 RON | 149.512 RON | 194.048 RON | 271.607 RON |
| Cheltuieli totale | 152.003 RON | 122.082 RON | 172.349 RON | 248.548 RON | 187.881 RON | 167.258 RON | 167.958 RON | 166.997 RON | 169.927 RON | 172.141 RON | 167.520 RON | 234.223 RON | 233.054 RON | 272.936 RON | 220.948 RON | 229.966 RON | 247.982 RON | 289.646 RON |
| Profit brut | 26.319 RON | 6.403 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 738 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.810 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 56.252 RON | 122.851 RON | 23.574 RON | 0 RON | 22.981 RON | 6.008 RON | 37.633 RON | 47.957 RON | — | 20.323 RON | 60.325 RON | 66.912 RON | 0 RON | 80.454 RON | 53.934 RON | 18.039 RON |
| Profit net | 18.600 RON | 3.619 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.810 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 57.535 RON | 124.108 RON | 25.096 RON | 943 RON | 24.433 RON | 7.618 RON | 38.957 RON | 49.199 RON | 47.266 RON | 26.740 RON | 65.183 RON | 66.912 RON | 0 RON | 83.679 RON | 58.267 RON | 18.039 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 29.039 RON | 47.148 RON | 47.410 RON | 51.612 RON | 42.158 RON | 42.158 RON | 45.165 RON | 52.382 RON | 59.598 RON | 66.815 RON | 42.159 RON | 42.209 RON | 50.135 RON | 82.823 RON | 120.470 RON | 116.632 RON | 145.503 RON | 164.919 RON |
| Active circulante | 41.629 RON | 75.415 RON | 77.456 RON | 87.761 RON | 94.286 RON | 110.381 RON | 71.149 RON | 69.132 RON | 62.641 RON | 37.678 RON | 58.296 RON | 43.731 RON | 39.905 RON | 37.931 RON | 98.853 RON | 59.118 RON | 67.792 RON | 91.064 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | 44.069 RON | 52.309 RON | 29.473 RON | 29.202 RON | 17.100 RON | 17.127 RON | 4.943 RON | 964 RON | 1.948 RON | 3.291 RON | 528 RON | 14.862 RON | 5.738 RON | 6.475 RON | 1.279 RON |
| Creante | 16.039 RON | 36.539 RON | 26.909 RON | 33.865 RON | -30.000 RON | 56.385 RON | 25.045 RON | 35.275 RON | 34.235 RON | 24.614 RON | 31.316 RON | 23.433 RON | 24.513 RON | 14.348 RON | 14.393 RON | 28.041 RON | 49.250 RON | 42.222 RON |
| Casa si conturi la banci | 25.590 RON | 38.876 RON | 50.547 RON | 9.822 RON | 71.972 RON | 24.518 RON | 16.897 RON | 16.752 RON | 11.274 RON | 8.116 RON | 26.011 RON | 18.350 RON | 12.101 RON | 23.055 RON | 69.598 RON | 25.339 RON | 12.067 RON | 47.563 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.092 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 606.008 RON | 676.503 RON | 682.425 RON | 639.086 RON | 578.856 RON | 569.856 RON | 532.688 RON | 513.455 RON | 506.562 RON | 449.859 RON | 396.622 RON | 334.840 RON | 312.201 RON | 277.732 RON | 313.481 RON | 269.626 RON | 223.493 RON | 208.131 RON |
| Provizioane | 0 RON | — | — | 311 RON | 311 RON | 311 RON | 311 RON | 311 RON | 311 RON | 311 RON | 311 RON | 311 RON | 311 RON | 311 RON | 311 RON | 311 RON | 311 RON | 94 RON |
| Capitaluri proprii | -535.340 RON | -553.940 RON | -557.559 RON | -500.024 RON | -442.723 RON | -417.628 RON | -416.685 RON | -392.252 RON | -384.634 RON | -345.677 RON | -296.478 RON | -249.211 RON | -222.472 RON | -157.289 RON | -90.377 RON | -94.187 RON | -10.509 RON | 47.758 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 | 6 | 6 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
3 contracte atribuite, in valoare de 113.465 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
1 contract
49.965 lei
Achizitii offline
2 contracte
63.500 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 02:32).