ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 85% |
| persoană | 15% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.667.105 RON | 205.009 RON | 605.779 RON | 2.620 RON | 1.618.684 RON | 1.015.525 RON | 3 |
| 2024 | 5.223.025 RON | 93.167 RON | 668.409 RON | 1.047 RON | 1.771.211 RON | 1.103.849 RON | 5 |
| 2023 | 6.218.975 RON | 228.744 RON | 1.038.880 RON | 18.174 RON | 2.278.860 RON | 1.258.154 RON | 6 |
| 2022 | 5.793.151 RON | 224.012 RON | 1.174.331 RON | 35.300 RON | 2.338.116 RON | 1.199.085 RON | 6 |
| 2021 | 4.807.043 RON | 40.669 RON | 1.100.513 RON | 70.736 RON | 2.058.850 RON | 1.029.073 RON | 6 |
| 2020 | 4.129.332 RON | 14.999 RON | 799.113 RON | 106.434 RON | 1.717.399 RON | 1.024.720 RON | 6 |
| 2019 | 5.173.451 RON | 97.834 RON | 749.947 RON | 36.518 RON | 1.896.177 RON | 1.182.748 RON | 6 |
| 2018 | 5.055.209 RON | 157.725 RON | 834.356 RON | 55.089 RON | 1.923.758 RON | 1.144.491 RON | 6 |
| 2017 | 4.686.049 RON | 173.457 RON | 892.125 RON | 0 RON | 1.943.102 RON | 1.050.977 RON | 0 |
| 2016 | 4.205.696 RON | 133.817 RON | 612.622 RON | 4.414 RON | 1.549.624 RON | 941.416 RON | 6 |
| 2015 | 4.343.116 RON | 192.554 RON | 660.194 RON | 12.813 RON | 1.500.242 RON | 852.861 RON | 6 |
| 2014 | 3.907.487 RON | 190.549 RON | 335.881 RON | 19.113 RON | 1.240.133 RON | 923.365 RON | 5 |
| 2013 | 3.102.607 RON | 134.583 RON | 299.376 RON | 27.512 RON | 1.030.560 RON | 758.696 RON | 5 |
| 2012 | 3.476.878 RON | 165.712 RON | 438.413 RON | 30.807 RON | 1.070.469 RON | 662.863 RON | 6 |
| 2011 | 3.222.618 RON | 237.902 RON | 517.937 RON | 38.419 RON | 1.009.069 RON | 529.551 RON | 6 |
| 2010 | 2.755.199 RON | 81.874 RON | 639.055 RON | 5.790 RON | 945.628 RON | 312.363 RON | 6 |
| 2009 | 2.090.246 RON | 1.242 RON | 659.480 RON | 6.833 RON | 883.136 RON | 230.489 RON | 9 |
| 2008 | 2.502.963 RON | 43.771 RON | 700.043 RON | 8.867 RON | 926.648 RON | 236.152 RON | 9 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.667.105 RON | 5.223.025 RON | 6.218.975 RON | 5.793.151 RON | 4.807.043 RON | 4.129.332 RON | 5.173.451 RON | 5.055.209 RON | 4.686.049 RON | 4.205.696 RON | 4.343.116 RON | 3.907.487 RON | 3.102.607 RON | 3.476.878 RON | 3.222.618 RON | 2.755.199 RON | 2.090.246 RON | 2.502.963 RON |
| Venituri totale | 4.668.591 RON | 5.220.232 RON | 6.218.983 RON | 5.793.155 RON | 4.807.044 RON | 4.155.364 RON | 5.176.595 RON | 5.055.471 RON | 4.686.219 RON | 4.205.908 RON | 4.343.250 RON | 3.968.312 RON | 3.102.663 RON | 3.476.940 RON | 3.216.851 RON | 2.746.027 RON | 2.089.235 RON | 2.497.943 RON |
| Cheltuieli totale | 4.429.775 RON | 5.112.082 RON | 5.958.417 RON | 5.534.576 RON | 4.758.167 RON | 4.136.616 RON | 5.062.551 RON | 4.872.772 RON | 4.486.058 RON | 4.049.102 RON | 4.114.879 RON | 3.744.780 RON | 2.946.445 RON | 3.281.264 RON | 2.933.407 RON | 2.648.517 RON | 2.078.957 RON | 2.445.770 RON |
| Profit brut | 238.816 RON | 108.150 RON | 260.566 RON | 258.579 RON | 48.877 RON | 18.748 RON | 114.044 RON | 182.699 RON | 200.161 RON | 156.806 RON | 228.371 RON | 223.532 RON | 156.218 RON | 195.676 RON | 283.444 RON | 97.510 RON | 10.278 RON | 52.173 RON |
| Profit net | 205.009 RON | 93.167 RON | 228.744 RON | 224.012 RON | 40.669 RON | 14.999 RON | 97.834 RON | 157.725 RON | 173.457 RON | 133.817 RON | 192.554 RON | 190.549 RON | 134.583 RON | 165.712 RON | 237.902 RON | 81.874 RON | 1.242 RON | 43.771 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.620 RON | 1.047 RON | 18.174 RON | 35.300 RON | 70.736 RON | 106.434 RON | 36.518 RON | 55.089 RON | 0 RON | 4.414 RON | 12.813 RON | 19.113 RON | 27.512 RON | 30.807 RON | 38.419 RON | 5.790 RON | 6.833 RON | 8.867 RON |
| Active circulante | 1.618.684 RON | 1.771.211 RON | 2.278.860 RON | 2.338.116 RON | 2.058.850 RON | 1.717.399 RON | 1.896.177 RON | 1.923.758 RON | 1.943.102 RON | 1.549.624 RON | 1.500.242 RON | 1.240.133 RON | 1.030.560 RON | 1.070.469 RON | 1.009.069 RON | 945.628 RON | 883.136 RON | 926.648 RON |
| Stocuri | 410.492 RON | 526.335 RON | 610.385 RON | 803.152 RON | 759.129 RON | 706.210 RON | 679.647 RON | 672.989 RON | 495.208 RON | 489.025 RON | 438.654 RON | 462.723 RON | 411.336 RON | 383.867 RON | 397.687 RON | 331.024 RON | 453.957 RON | 487.400 RON |
| Creante | 764.292 RON | 1.122.128 RON | 1.594.969 RON | 1.344.380 RON | 1.090.621 RON | 891.356 RON | 1.054.173 RON | 1.173.870 RON | 1.370.677 RON | 951.657 RON | 833.110 RON | 629.900 RON | 546.958 RON | 663.371 RON | 527.107 RON | 553.124 RON | 424.876 RON | 428.269 RON |
| Casa si conturi la banci | 443.700 RON | 122.548 RON | 73.306 RON | 190.384 RON | 208.900 RON | 119.633 RON | 162.157 RON | 76.699 RON | 77.017 RON | 108.742 RON | 228.278 RON | 147.310 RON | 72.066 RON | 23.031 RON | 84.075 RON | 61.080 RON | 3.903 RON | 10.579 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | — | — | — | — | 680 RON |
| Datorii totale | 605.779 RON | 668.409 RON | 1.038.880 RON | 1.174.331 RON | 1.100.513 RON | 799.113 RON | 749.947 RON | 834.356 RON | 892.125 RON | 612.622 RON | 660.194 RON | 335.881 RON | 299.376 RON | 438.413 RON | 517.937 RON | 639.055 RON | 659.480 RON | 700.043 RON |
| Capitaluri proprii | 1.015.525 RON | 1.103.849 RON | 1.258.154 RON | 1.199.085 RON | 1.029.073 RON | 1.024.720 RON | 1.182.748 RON | 1.144.491 RON | 1.050.977 RON | 941.416 RON | 852.861 RON | 923.365 RON | 758.696 RON | 662.863 RON | 529.551 RON | 312.363 RON | 230.489 RON | 236.152 RON |
| Capital subscris varsat | 52.000 RON | 52.000 RON | 52.000 RON | 52.000 RON | 52.000 RON | 52.000 RON | 32.500 RON | 32.500 RON | 32.500 RON | 32.500 RON | 32.500 RON | 32.500 RON | 32.500 RON | 32.500 RON | 32.500 RON | 32.500 RON | 32.500 RON | 32.500 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 0 | 6 | 6 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 9 | 9 |
122 de contracte atribuite, in valoare de 215.405 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
122 de contracte
215.405 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 14:31).