ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Staţiunea Mamaia, Plaja Sector Mamaia II, subsector 25 · Satul de Vacanţă Complex Comercial MIGAS REAL, căsuţa 3
Staţiunea Mamaia, Plaja Mamaia III, sub-sector 10
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite plângerea contravenţională formulată de petenta ****, în contradictoriu cu intimata *****. Anulează procesul-verbal de constatare şi sancţionare a contravenţiei seria ***nr. **** din data de ***. Cu drept de apel, în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Constanţa. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 07.08.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 07.08.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 23.07.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 23.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 08.07.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 08.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 29.06.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 29.06.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 24.06.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 24.06.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 09.06.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 09.06.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 26.05.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 26.05.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 15.05.2026.
În vederea administrării probelor propuse, amână judecarea cauzei la data de 15.05.2026.
Pentru a se lua la cunoştinţă de raportul de expertiză, amână judecarea cauzei la data de 27.11.2026.
În vederea efectuării expertizei contabile, amână judecarea cauzei la data de 12.06.2026.
suspendă judecarea cauzei conform Hotărârii Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Constanţa nr.4 din data de 26 august 2025
Ia act de renunţarea la judecată a cererii de validare poprire formulată de petentul *** privind pe debitorul *** şi terţul poprit ***, în favoarea creditoarei ***. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare, care va fi depus la Judecătoria Constanţa. Pronunţată astăzi, 20.06.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 20.06.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 16.06.2025.
Pentru lipsă de procedură, amână judecarea cauzei la data de 16.06.2025.
Ia act de cererea de renun?are la judecata cererii de validare a popririi formulată de creditoarea INVESTCAPITAL LTD. în contradictoriu cu terţul poprit BUENO COMP S.R.L. şi cu debitorul Gheorghe George. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la data comunicării hotărârii. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Brăila. Pronun?ată azi, 09.07.2024, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 09.07.2024. Pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părtilor prin mijlocirea grefei instanţei, conform disp. art. 402 C.proc.civ. Pronunţată astăzi, 25.06.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Admite excepţia necompetenţei materiale procesuale a Tribunalul Constanţa - Sec?ia a II-a Civilă, invocată de instanţă din oficiu. Declină competenţa de soluţionare a cauzei în favoarea Tribunalului Constanţa - Secţia I Civilă. Fără cale de atac. Pronun?ată astăzi, 06.12.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, potrivit art. 396 alin. 2 C.proc.civ.
Admite excepţia inadmisibilităţii invocată prin întâmpinare de pârâţii Primarul Municipiului Constanţa şi Municipiul Constanţa prin Primar. Respinge cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta BUENO COMP S.R.L. în contradictoriu cu pârâţii Primarul Municipiului Constanţa şi Municipiul Constanţa prin Primar, ca inadmisibilă. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Constanţa. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 27.05.2024.
Conform dispoziţiilor art. 396 alin. (1) şi (2) C.proc.civ., amână pronunţarea la data de 27.05.2024, soluţia aducându-se la cunoştinţă prin punerea la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 10.05.2024.
Conform dispoziţiilor art. 396 alin. (1) şi (2) C.proc.civ., amână pronunţarea la data de 10.05.2024, soluţia aducându-se la cunoştinţă prin punerea la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 24.04.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 24.04.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 08.04.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 08.04.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 22.03.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19.464.601 RON | 1.031.715 RON | 12.550.461 RON | 16.311.415 RON | 2.779.794 RON | 4.408.368 RON | 109 |
| 2024 | 16.419.179 RON | 439.495 RON | 11.255.162 RON | 17.254.709 RON | 708.140 RON | 5.059.128 RON | 94 |
| 2023 | 13.097.266 RON | 1.300.919 RON | 12.369.179 RON | 17.954.676 RON | 856.286 RON | 4.620.912 RON | 78 |
| 2022 | 14.614.820 RON | 4.008.548 RON | 11.709.805 RON | 14.798.485 RON | 4.232.322 RON | 7.321.002 RON | 81 |
| 2021 | 11.566.945 RON | 5.180.356 RON | 5.940.379 RON | 11.540.614 RON | 2.986.928 RON | 8.581.163 RON | 75 |
| 2020 | 9.394.907 RON | 2.839.837 RON | 3.473.862 RON | 9.125.263 RON | 1.932.435 RON | 7.574.836 RON | 97 |
| 2019 | 13.487.557 RON | 3.117.129 RON | 2.576.274 RON | 9.769.815 RON | 684.162 RON | 7.865.703 RON | 105 |
| 2018 | 10.018.396 RON | 2.347.403 RON | 2.499.705 RON | 9.526.030 RON | 1.242.218 RON | 8.253.543 RON | 78 |
| 2017 | 8.074.405 RON | 2.503.515 RON | 3.115.870 RON | 8.729.210 RON | 792.030 RON | 6.406.140 RON | 80 |
| 2016 | 7.620.963 RON | 2.117.594 RON | 3.190.733 RON | 5.250.218 RON | 1.842.369 RON | 3.902.624 RON | 81 |
| 2015 | 5.697.017 RON | 1.091.370 RON | 4.603.367 RON | 3.276.616 RON | 973.248 RON | -353.503 RON | 83 |
| 2014 | 3.466.697 RON | -178.579 RON | 2.345.015 RON | 3.443.025 RON | 456.859 RON | 1.554.869 RON | 78 |
| 2013 | 2.257.143 RON | -374.884 RON | 1.211.614 RON | 2.641.960 RON | 303.103 RON | 1.733.449 RON | 66 |
| 2012 | 1.816.220 RON | -159.258 RON | 698.817 RON | 1.661.911 RON | 399.175 RON | 1.366.171 RON | 59 |
| 2011 | 1.604.649 RON | -404.468 RON | 475.276 RON | 1.740.771 RON | 256.043 RON | 1.525.430 RON | 66 |
| 2010 | 1.333.215 RON | -688.290 RON | 3.683.836 RON | 1.776.304 RON | 397.943 RON | -1.489.417 RON | 55 |
| 2009 | 1.033.162 RON | -334.117 RON | 1.895.034 RON | 1.021.969 RON | 146.385 RON | -709.873 RON | 45 |
| 2008 | 817.551 RON | -195.957 RON | 1.397.844 RON | 868.890 RON | 140.155 RON | -375.757 RON | 40 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 19.464.601 RON | 16.419.179 RON | 13.097.266 RON | 14.614.820 RON | 11.566.945 RON | 9.394.907 RON | 13.487.557 RON | 10.018.396 RON | 8.074.405 RON | 7.620.963 RON | 5.697.017 RON | 3.466.697 RON | 2.257.143 RON | 1.816.220 RON | 1.604.649 RON | 1.333.215 RON | 1.033.162 RON | 817.551 RON |
| Venituri totale | 19.771.758 RON | 16.749.817 RON | 14.213.792 RON | 15.002.448 RON | 13.496.720 RON | 9.703.978 RON | 13.529.035 RON | 10.078.291 RON | 8.115.742 RON | 7.640.299 RON | 5.722.787 RON | 3.583.093 RON | 2.262.058 RON | 1.888.087 RON | 1.729.868 RON | 1.551.850 RON | 1.033.177 RON | 991.028 RON |
| Cheltuieli totale | 18.566.095 RON | 16.247.926 RON | 12.797.543 RON | 10.959.195 RON | 8.280.154 RON | 6.848.154 RON | 10.336.101 RON | 7.684.680 RON | 5.578.977 RON | 5.449.486 RON | 4.631.417 RON | 3.761.672 RON | 2.636.942 RON | 2.047.345 RON | 2.134.336 RON | 2.233.690 RON | 1.361.582 RON | 1.178.886 RON |
| Profit brut | 1.205.663 RON | 501.891 RON | 1.416.249 RON | 4.043.253 RON | 5.216.566 RON | 2.855.824 RON | 3.192.934 RON | 2.393.611 RON | 2.536.765 RON | 2.190.813 RON | 1.091.370 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 178.579 RON | 374.884 RON | 159.258 RON | 404.468 RON | 681.840 RON | 328.405 RON | 187.858 RON |
| Profit net | 1.031.715 RON | 439.495 RON | 1.300.919 RON | 4.008.548 RON | 5.180.356 RON | 2.839.837 RON | 3.117.129 RON | 2.347.403 RON | 2.503.515 RON | 2.117.594 RON | 1.091.370 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 178.579 RON | 374.884 RON | 159.258 RON | 404.468 RON | 688.290 RON | 334.117 RON | 195.957 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 16.311.415 RON | 17.254.709 RON | 17.954.676 RON | 14.798.485 RON | 11.540.614 RON | 9.125.263 RON | 9.769.815 RON | 9.526.030 RON | 8.729.210 RON | 5.250.218 RON | 3.276.616 RON | 3.443.025 RON | 2.641.960 RON | 1.661.911 RON | 1.740.771 RON | 1.776.304 RON | 1.021.969 RON | 868.890 RON |
| Active circulante | 2.779.794 RON | 708.140 RON | 856.286 RON | 4.232.322 RON | 2.986.928 RON | 1.932.435 RON | 684.162 RON | 1.242.218 RON | 792.030 RON | 1.842.369 RON | 973.248 RON | 456.859 RON | 303.103 RON | 399.175 RON | 256.043 RON | 397.943 RON | 146.385 RON | 140.155 RON |
| Stocuri | 338.360 RON | 436.547 RON | 454.398 RON | 259.040 RON | 246.246 RON | 195.311 RON | 383.580 RON | 247.547 RON | 75.383 RON | 110.482 RON | 209.971 RON | 244.147 RON | 147.956 RON | 263.051 RON | 223.586 RON | 152.788 RON | 47.855 RON | 47.817 RON |
| Creante | 2.053.338 RON | 453.425 RON | 398.105 RON | 3.696.672 RON | 1.053.788 RON | 147.675 RON | 214.652 RON | 133.737 RON | 234.883 RON | 286.479 RON | 73.698 RON | 210.414 RON | 140.906 RON | 107.917 RON | 11.311 RON | 224.159 RON | 85.755 RON | 76.153 RON |
| Casa si conturi la banci | 388.096 RON | -181.832 RON | 3.680 RON | 276.507 RON | 1.046.791 RON | 949.346 RON | 85.930 RON | 860.934 RON | 481.764 RON | 1.445.408 RON | 689.579 RON | 2.298 RON | 14.241 RON | 28.207 RON | 21.146 RON | 20.996 RON | 12.775 RON | 16.185 RON |
| Cheltuieli in avans | 11.559 RON | — | — | — | — | — | — | — | 770 RON | 770 RON | — | — | — | 3.902 RON | 3.892 RON | 20.172 RON | 16.807 RON | 13.042 RON |
| Datorii totale | 12.550.461 RON | 11.255.162 RON | 12.369.179 RON | 11.709.805 RON | 5.940.379 RON | 3.473.862 RON | 2.576.274 RON | 2.499.705 RON | 3.115.870 RON | 3.190.733 RON | 4.603.367 RON | 2.345.015 RON | 1.211.614 RON | 698.817 RON | 475.276 RON | 3.683.836 RON | 1.895.034 RON | 1.397.844 RON |
| Venituri in avans | 2.143.939 RON | 1.648.559 RON | 1.820.871 RON | — | 6.000 RON | 9.000 RON | 12.000 RON | 15.000 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 4.408.368 RON | 5.059.128 RON | 4.620.912 RON | 7.321.002 RON | 8.581.163 RON | 7.574.836 RON | 7.865.703 RON | 8.253.543 RON | 6.406.140 RON | 3.902.624 RON | -353.503 RON | 1.554.869 RON | 1.733.449 RON | 1.366.171 RON | 1.525.430 RON | -1.489.417 RON | -709.873 RON | -375.757 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 109 | 94 | 78 | 81 | 75 | 97 | 105 | 78 | 80 | 81 | 83 | 78 | 66 | 59 | 66 | 55 | 45 | 40 |
2 contracte atribuite, in valoare de 901 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
901 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 02:35).