SAFO COMPANY 2002 SRL
- J40/10965/2002BUCURESTIdin 01.11.2002
- J36/336/2005TULCEAdin 07.06.2005
- J40/13549/2014BUCURESTIdin 20.11.2014in vigoare
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 75.384 RON | 9.903 RON | 172.353 RON | 544.387 RON | 311.365 RON | 683.399 RON | — |
| 2017 | 96.216 RON | 46.379 RON | 230.112 RON | 577.129 RON | 326.479 RON |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|
| 673.496 RON |
| — |
| 2016 | 76.833 RON | 21.414 RON | 318.383 RON | 609.871 RON | 355.073 RON | 646.561 RON | 3 |
| 2015 | 84.657 RON | 39.486 RON | 329.166 RON | 642.613 RON | 311.700 RON | 625.147 RON | — |
| 2014 | 73.139 RON | 65.968 RON | 425.901 RON | 675.355 RON | 35.826 RON | 285.280 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -14.884 RON | 464.643 RON | 675.355 RON | 92.952 RON | 219.312 RON | — |
| 2012 | 0 RON | -36.063 RON | 449.759 RON | 675.355 RON | 8.600 RON | 234.196 RON | — |
| 2011 | 0 RON | -28.797 RON | 425.028 RON | 686.500 RON | 8.788 RON | 270.259 RON | 0 |
| 2010 | 238.954 RON | -37.402 RON | 468.629 RON | 762.559 RON | 5.126 RON | 299.056 RON | 7 |
| 2009 | 1.602.230 RON | 346.759 RON | 561.131 RON | 779.956 RON | 117.633 RON | 336.458 RON | 9 |
| 2008 | 434.034 RON | -67.495 RON | 1.081.324 RON | 365.592 RON | 375.622 RON | -340.110 RON | 9 |
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 75.384 RON | 96.216 RON | 76.833 RON | 84.657 RON | 73.139 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 238.954 RON | 1.602.230 RON | 434.034 RON |
| Venituri totale | 75.384 RON | 96.216 RON | 76.833 RON | 84.657 RON | 73.139 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 241.632 RON | 1.606.692 RON | 439.330 RON |
| Cheltuieli totale | 64.727 RON | 48.623 RON | 55.088 RON | 42.632 RON | 4.976 RON | 14.884 RON | 36.063 RON | 28.797 RON | 272.584 RON | 1.256.350 RON | 506.825 RON |
| Profit brut | 10.657 RON | 47.593 RON | 21.745 RON | 42.025 RON | 68.163 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 350.342 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 14.884 RON | 36.063 RON | 28.797 RON | 30.952 RON | — | 67.495 RON |
| Profit net | 9.903 RON | 46.379 RON | 21.414 RON | 39.486 RON | 65.968 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 346.759 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.884 RON | 36.063 RON | 28.797 RON | 37.402 RON | — | 67.495 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 544.387 RON | 577.129 RON | 609.871 RON | 642.613 RON | 675.355 RON | 675.355 RON | 675.355 RON | 686.500 RON | 762.559 RON | 779.956 RON | 365.592 RON |
| Active circulante | 311.365 RON | 326.479 RON | 355.073 RON | 311.700 RON | 35.826 RON | 92.952 RON | 8.600 RON | 8.788 RON | 5.126 RON | 117.633 RON | 375.622 RON |
| Stocuri | 300.381 RON | 300.381 RON | 300.381 RON | 300.381 RON | — | — | — | — | — | 90.782 RON | 50.516 RON |
| Creante | 10.984 RON | 10.984 RON | 33.372 RON | 10.994 RON | 35.562 RON | 92.952 RON | 8.600 RON | 8.788 RON | 5.126 RON | 26.786 RON | 324.508 RON |
| Casa si conturi la banci | — | 15.114 RON | 21.320 RON | 325 RON | 264 RON | — | — | — | — | 65 RON | 598 RON |
| Datorii totale | 172.353 RON | 230.112 RON | 318.383 RON | 329.166 RON | 425.901 RON | 464.643 RON | 449.759 RON | 425.028 RON | 468.629 RON | 561.131 RON | 1.081.324 RON |
| Venituri in avans | — | — | — | — | — | 84.352 RON | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 683.399 RON | 673.496 RON | 646.561 RON | 625.147 RON | 285.280 RON | 219.312 RON | 234.196 RON | 270.259 RON | 299.056 RON | 336.458 RON | -340.110 RON |
| Capital subscris varsat | 631.190 RON | 631.190 RON | 631.190 RON | — | 330.809 RON | 330.809 RON | 330.809 RON | — | 330.809 RON | 330.809 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 3 | — | — | — | — | 0 | 7 | 9 | 9 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2023
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 50,49% |
| persoană | 49,51% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.