| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.054.487 RON | 24.249 RON | 1.311.365 RON | 348.653 RON | 1.461.229 RON | 455.129 RON | 19 |
| 2024 | 3.293.794 RON | 4.450 RON | 933.492 RON | 473.821 RON | 940.552 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 624.625 RON |
| 23 |
| 2023 | 2.588.021 RON | 465.708 RON | 445.501 RON | 165.665 RON | 735.650 RON | 619.435 RON | 19 |
| 2022 | 2.111.310 RON | 13.610 RON | 464.355 RON | 7.679 RON | 485.828 RON | 242.773 RON | 20 |
| 2021 | 1.427.244 RON | 83.063 RON | 177.083 RON | 28.482 RON | 247.206 RON | 312.226 RON | 18 |
| 2020 | 1.102.308 RON | 1.555 RON | 299.185 RON | 113.712 RON | 255.431 RON | 283.579 RON | 18 |
| 2019 | 1.233.987 RON | 1.523 RON | 287.410 RON | 119.872 RON | 239.022 RON | 282.025 RON | 22 |
| 2018 | 916.778 RON | 1.058 RON | 287.841 RON | 162.990 RON | 218.754 RON | 280.502 RON | 14 |
| 2017 | 889.314 RON | 1.690 RON | 143.017 RON | 74.698 RON | 164.826 RON | 279.444 RON | 17 |
| 2016 | 979.761 RON | 17.874 RON | 206.218 RON | 125.423 RON | 190.027 RON | 277.754 RON | 19 |
| 2015 | 1.067.576 RON | 9.164 RON | 281.983 RON | 181.827 RON | 193.838 RON | 259.880 RON | 20 |
| 2014 | 1.077.003 RON | 2.371 RON | 330.460 RON | 245.270 RON | 169.708 RON | 250.716 RON | 22 |
| 2013 | 1.123.395 RON | 7.195 RON | 390.054 RON | 272.131 RON | 205.729 RON | 248.345 RON | 21 |
| 2012 | 1.113.023 RON | 2.211 RON | 447.251 RON | 419.044 RON | 210.476 RON | 360.316 RON | 23 |
| 2011 | 1.079.140 RON | 276 RON | 411.026 RON | 412.172 RON | 195.360 RON | 337.471 RON | — |
| 2010 | 884.887 RON | 2.523 RON | 382.266 RON | 460.571 RON | 153.129 RON | 337.194 RON | 22 |
| 2009 | 1.045.117 RON | 628 RON | 549.985 RON | 540.332 RON | 80.630 RON | 135.671 RON | 23 |
| 2008 | 857.080 RON | 21.039 RON | 456.181 RON | 452.386 RON | 138.838 RON | 135.043 RON | 19 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 3.054.487 RON | 3.293.794 RON | 2.588.021 RON | 2.111.310 RON | 1.427.244 RON | 1.102.308 RON | 1.233.987 RON | 916.778 RON | 889.314 RON | 979.761 RON | 1.067.576 RON | 1.077.003 RON | 1.123.395 RON | 1.113.023 RON | 1.079.140 RON | 884.887 RON | 1.045.117 RON | 857.080 RON |
| Venituri totale | 3.070.464 RON | 3.309.118 RON | 2.559.991 RON | 2.512.984 RON | 2.270.834 RON | 1.669.031 RON | 1.763.423 RON | 1.453.310 RON | 1.430.972 RON | 1.542.817 RON | 1.688.508 RON | 1.601.659 RON | 1.733.970 RON | 1.789.553 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 3.028.379 RON | 3.291.937 RON | 2.048.733 RON | 2.477.414 RON | 2.173.498 RON | 1.657.237 RON | 1.751.561 RON | 1.442.991 RON | 1.428.719 RON | 1.521.817 RON | 1.677.382 RON | 1.598.316 RON | 1.722.230 RON | 1.786.201 RON | ||||
| Profit brut | 42.085 RON | 17.181 RON | 511.258 RON | 35.570 RON | 97.336 RON | 11.794 RON | 11.862 RON | 10.319 RON | 2.253 RON | 21.000 RON | 11.126 RON | 3.343 RON | 11.740 RON | 3.352 RON | ||||
| Profit net | 24.249 RON | 4.450 RON | 465.708 RON | 13.610 RON | 83.063 RON | 1.555 RON | 1.523 RON | 1.058 RON | 1.690 RON | 17.874 RON | 9.164 RON | 2.371 RON | 7.195 RON | 2.211 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 348.653 RON | 473.821 RON | 165.665 RON | 7.679 RON | 28.482 RON | 113.712 RON | 119.872 RON | 162.990 RON | 74.698 RON | 125.423 RON | 181.827 RON | 245.270 RON | 272.131 RON | 419.044 RON | ||||
| Active circulante | 1.461.229 RON | 940.552 RON | 735.650 RON | 485.828 RON | 247.206 RON | 255.431 RON | 239.022 RON | 218.754 RON | 164.826 RON | 190.027 RON | 193.838 RON | 169.708 RON | 205.729 RON | 210.476 RON | ||||
| Stocuri | 751.157 RON | 588.663 RON | 89.863 RON | 252.889 RON | 181.265 RON | 160.609 RON | 155.850 RON | 140.115 RON | 97.147 RON | 111.431 RON | 120.378 RON | 101.251 RON | 123.744 RON | 134.627 RON | ||||
| Creante | 628.189 RON | 296.497 RON | 487.300 RON | 50.749 RON | 20.448 RON | 70.885 RON | 65.300 RON | 66.367 RON | 62.387 RON | 65.669 RON | 65.494 RON | 66.108 RON | 72.043 RON | 67.396 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 81.883 RON | 55.392 RON | 158.487 RON | 182.190 RON | 45.493 RON | 23.937 RON | 17.872 RON | 12.272 RON | 5.292 RON | 12.927 RON | 7.966 RON | 2.349 RON | 9.942 RON | 8.453 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 6.612 RON | 193.744 RON | 213.621 RON | 213.621 RON | 213.621 RON | 213.621 RON | 210.541 RON | 186.599 RON | 182.937 RON | 168.522 RON | 166.198 RON | 166.198 RON | 160.539 RON | 178.047 RON | ||||
| Datorii totale | 1.311.365 RON | 933.492 RON | 445.501 RON | 464.355 RON | 177.083 RON | 299.185 RON | 287.410 RON | 287.841 RON | 143.017 RON | 206.218 RON | 281.983 RON | 330.460 RON | 390.054 RON | 447.251 RON | ||||
| Venituri in avans | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||
| Capitaluri proprii | 455.129 RON | 624.625 RON | 619.435 RON | 242.773 RON | 312.226 RON | 283.579 RON | 282.025 RON | 280.502 RON | 279.444 RON | 277.754 RON | 259.880 RON | 250.716 RON | 248.345 RON | 360.316 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 19 | 23 | 19 | 20 | 18 | 18 | 22 | 14 | 17 | 19 | 20 | 22 | 21 | 23 | — |
satul Măgirești, com. Măgirești
| 1.680.183 RON |
| 1.475.309 RON |
| 1.051.949 RON |
| 891.494 RON |
| 1.678.001 RON |
| 1.459.884 RON |
| 1.044.962 RON |
| 866.948 RON |
| 2.182 RON |
| 15.425 RON |
| 6.987 RON |
| 24.546 RON |
| 276 RON |
| 2.523 RON |
| 628 RON |
| 21.039 RON |
| 412.172 RON |
| 460.571 RON |
| 540.332 RON |
| 452.386 RON |
| 195.360 RON |
| 153.129 RON |
| 80.630 RON |
| 138.838 RON |
| 101.292 RON |
| 80.123 RON |
| 64.456 RON |
| 59.783 RON |
| 65.167 RON |
| 63.364 RON |
| 3.657 RON |
| 1.003 RON |
| 28.901 RON |
| 9.642 RON |
| 12.517 RON |
| 78.052 RON |
| 140.965 RON |
| 105.760 RON |
| 64.694 RON |
| — |
| 411.026 RON |
| 382.266 RON |
| 549.985 RON |
| 456.181 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 337.471 RON |
| 337.194 RON |
| 135.671 RON |
| 135.043 RON |
| 200.000 RON |
| 200.000 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 22 |
| 23 |
| 19 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Admite în parte cererea formulată de petentul BEJ VASILIU-CONSTANTIN, în contradictoriu cu creditorul VIVA CREDIT IFN SA, debitorul ZOTA MANUELA şi terţul poprit SC ZEDUPAN SRL, având ca obiect validare poprire. Validează poprirea înfiinţată prin Adresa din data de 20.11.2025 în dosarul de executare silită nr. 4551/2025, aflat pe rolul BEJ „Vasiliu Constantin”, privind pe terţul poprit SC ZEDUPAN SRL, asupra cotei de 1/3 din veniturile din muncă ale debitorului ZOTA MANUELA, până la concurenţa sumei de 1367,56 lei . Obligă terţul poprit la plata către creditoare a sumei de 20 lei cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând taxă judiciară de timbru. Respinge în rest cererea ca nefondată. Cu apel în 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Moineşti. Pronunţată astăzi, 26.05.2026 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Amână pronunţarea cauzei la data de 26.05.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 12.05.2026.
Amână pronunţarea cauzei la data de 12.05.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 30.04.2026.
Admite cererea de validare de poprire formulată de creditoarea KRUK S.A., în contradictoriu cu ter?ul poprit societatea ZEDUPAN S.R.L., ?i debitorul TOMULESCU DANIEL-VASILE Validează poprirea înfiin?ată în dosarul execu?ional nr. 2853/2024 al BEJ CIOBANU VASILE-BOGDAN asupra cotei-păr?i de 1/3 (respectiv 1/2 dacă sunt mai multe popriri) din venitul lunar net pe care ter?ul poprit îl datorează debitorului, până la concuren?a sumei de 6440,38 lei. Obligă ter?ul poprit la consemnarea ?i plata către creditoare a cotei-păr?i de 1/3 (respectiv 1/2 dacă sunt mai multe popriri) din venitul lunar net pe care ter?ul poprit îl datorează debitorului, până la concuren?a sumei de 6440,38 lei. Obligă ter?ul poprit la plata către creditoare a sumei de 20 lei reprezentând cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicarea hotărârii. Cererea de apel se depune la Judecătoria Moineşti. Pronunţată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin intermediul grefei instan?ei, astăzi, 23.04.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 23.04.2026. Pronunţată pîn şedinţă publică, azi, 08.04.2026.
74 de contracte atribuite, in valoare de 913.736 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 419.772 lei.
Achizitii directe
73 de contracte
419.699 lei
Licitatii publice
1 contract
494.037 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 154 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 21:49).
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.