ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
sat Dragomireşti
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 96% |
| persoană | 4% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.742.330 RON | -199.517 RON | 235.327 RON | 122.322 RON | 437.915 RON | 325.364 RON | 29 |
| 2024 | 2.019.075 RON | 33.036 RON | 234.721 RON | 152.693 RON | 612.446 RON | 530.481 RON | 30 |
| 2023 | 1.890.564 RON | 14.822 RON | 127.968 RON | 82.554 RON | 592.551 RON | 516.885 RON | 30 |
| 2022 | 2.474.256 RON | 283.876 RON | 181.612 RON | 101.298 RON | 672.060 RON | 564.530 RON | 32 |
| 2021 | 1.880.379 RON | 105.923 RON | 83.608 RON | 244.242 RON | 223.269 RON | 354.105 RON | 37 |
| 2020 | 1.612.712 RON | -35.673 RON | 199.989 RON | 254.472 RON | 232.568 RON | 248.182 RON | 42 |
| 2019 | 1.667.819 RON | 3.201 RON | 244.766 RON | 268.202 RON | 308.358 RON | 283.855 RON | 43 |
| 2018 | 1.785.196 RON | 23.173 RON | 217.146 RON | 289.977 RON | 264.835 RON | 280.654 RON | 49 |
| 2017 | 1.358.099 RON | 1.135 RON | 200.952 RON | 302.851 RON | 221.648 RON | 257.482 RON | 42 |
| 2016 | 1.401.944 RON | 81.206 RON | 210.709 RON | 257.990 RON | 273.980 RON | 216.346 RON | 39 |
| 2015 | 963.486 RON | 3.960 RON | 260.549 RON | 111.988 RON | 303.279 RON | 135.140 RON | 38 |
| 2014 | 966.026 RON | -99.385 RON | 152.940 RON | 51.386 RON | 252.312 RON | 131.180 RON | 39 |
| 2013 | 872.828 RON | 5.694 RON | 149.050 RON | 117.313 RON | 341.827 RON | 292.343 RON | 33 |
| 2012 | 699.632 RON | -41.254 RON | 164.383 RON | 82.786 RON | 387.824 RON | 286.649 RON | — |
| 2011 | 921.437 RON | -35.513 RON | 186.004 RON | 131.197 RON | 404.658 RON | 327.902 RON | — |
| 2010 | 690.306 RON | 529 RON | 189.943 RON | 140.398 RON | 432.305 RON | 363.415 RON | 30 |
| 2009 | 1.047.488 RON | 1.583 RON | 377.581 RON | 146.379 RON | 488.833 RON | 238.053 RON | 32 |
| 2008 | 1.486.459 RON | 1.871 RON | 455.867 RON | 186.171 RON | 435.513 RON | 168.029 RON | 65 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.742.330 RON | 2.019.075 RON | 1.890.564 RON | 2.474.256 RON | 1.880.379 RON | 1.612.712 RON | 1.667.819 RON | 1.785.196 RON | 1.358.099 RON | 1.401.944 RON | 963.486 RON | 966.026 RON | 872.828 RON | 699.632 RON | 921.437 RON | 690.306 RON | 1.047.488 RON | 1.486.459 RON |
| Venituri totale | 1.766.398 RON | 2.034.243 RON | 1.904.313 RON | 2.494.276 RON | 1.882.756 RON | 1.609.685 RON | 1.724.161 RON | 1.772.302 RON | 1.394.559 RON | 1.373.990 RON | 1.093.828 RON | 913.566 RON | 916.296 RON | 1.075.700 RON | 883.082 RON | 716.249 RON | 1.048.437 RON | 1.535.938 RON |
| Cheltuieli totale | 1.968.663 RON | 1.995.286 RON | 1.887.015 RON | 2.157.610 RON | 1.757.136 RON | 1.645.358 RON | 1.720.827 RON | 1.745.581 RON | 1.393.424 RON | 1.292.784 RON | 1.089.868 RON | 1.012.951 RON | 910.602 RON | 1.116.954 RON | 917.109 RON | 708.126 RON | 1.041.121 RON | 1.533.377 RON |
| Profit brut | 0 RON | 38.957 RON | 17.298 RON | 336.666 RON | 125.620 RON | 0 RON | 3.334 RON | 26.721 RON | 1.135 RON | 81.206 RON | 3.960 RON | 0 RON | 5.694 RON | 0 RON | 0 RON | 8.123 RON | 7.316 RON | 2.561 RON |
| Pierdere bruta | 202.265 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 35.673 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 99.385 RON | 0 RON | 41.254 RON | 34.027 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 33.036 RON | 14.822 RON | 283.876 RON | 105.923 RON | 0 RON | 3.201 RON | 23.173 RON | 1.135 RON | 81.206 RON | 3.960 RON | 0 RON | 5.694 RON | 0 RON | 0 RON | 529 RON | 1.583 RON | 1.871 RON |
| Pierdere neta | 199.517 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 35.673 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 99.385 RON | 0 RON | 41.254 RON | 35.513 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 122.322 RON | 152.693 RON | 82.554 RON | 101.298 RON | 244.242 RON | 254.472 RON | 268.202 RON | 289.977 RON | 302.851 RON | 257.990 RON | 111.988 RON | 51.386 RON | 117.313 RON | 82.786 RON | 131.197 RON | 140.398 RON | 146.379 RON | 186.171 RON |
| Active circulante | 437.915 RON | 612.446 RON | 592.551 RON | 672.060 RON | 223.269 RON | 232.568 RON | 308.358 RON | 264.835 RON | 221.648 RON | 273.980 RON | 303.279 RON | 252.312 RON | 341.827 RON | 387.824 RON | 404.658 RON | 432.305 RON | 488.833 RON | 435.513 RON |
| Stocuri | 55.482 RON | 63.799 RON | 74.560 RON | 63.200 RON | 59.017 RON | 75.536 RON | 80.513 RON | 92.464 RON | 117.089 RON | 99.119 RON | 150.904 RON | 142.979 RON | 204.851 RON | 185.776 RON | 202.145 RON | 252.642 RON | 264.242 RON | 211.854 RON |
| Creante | 148.784 RON | 86.634 RON | 82.489 RON | 321.204 RON | 46.803 RON | 55.949 RON | 34.720 RON | 53.827 RON | 95.687 RON | 49.285 RON | 40.551 RON | 38.624 RON | 69.531 RON | 58.542 RON | 32.150 RON | 35.545 RON | 101.986 RON | 93.520 RON |
| Casa si conturi la banci | 233.649 RON | 462.013 RON | 435.502 RON | 287.656 RON | 117.449 RON | 101.083 RON | 193.125 RON | 118.544 RON | 8.872 RON | 125.576 RON | 111.824 RON | 70.709 RON | 67.445 RON | 143.506 RON | 170.363 RON | 144.118 RON | 122.605 RON | 130.139 RON |
| Cheltuieli in avans | 454 RON | 63 RON | 32 RON | 266 RON | 266 RON | 243 RON | 221 RON | 199 RON | 199 RON | — | — | — | 1.831 RON | — | — | 233 RON | — | 2.212 RON |
| Datorii totale | 235.327 RON | 234.721 RON | 127.968 RON | 181.612 RON | 83.608 RON | 199.989 RON | 244.766 RON | 217.146 RON | 200.952 RON | 210.709 RON | 260.549 RON | 152.940 RON | 149.050 RON | 164.383 RON | 186.004 RON | 189.943 RON | 377.581 RON | 455.867 RON |
| Provizioane | 0 RON | — | 30.284 RON | 26.044 RON | 19.578 RON | 19.578 RON | 19.578 RON | 19.578 RON | 19.578 RON | 49.176 RON | 19.578 RON | 19.578 RON | 19.578 RON | 19.578 RON | 19.578 RON | 19.578 RON | 19.578 RON | — |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | 1.438 RON | 10.486 RON | 19.534 RON | 28.582 RON | 37.633 RON | 46.686 RON | 55.739 RON | — | — | — | — | 2.371 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 325.364 RON | 530.481 RON | 516.885 RON | 564.530 RON | 354.105 RON | 248.182 RON | 283.855 RON | 280.654 RON | 257.482 RON | 216.346 RON | 135.140 RON | 131.180 RON | 292.343 RON | 286.649 RON | 327.902 RON | 363.415 RON | 238.053 RON | 168.029 RON |
| Capital subscris varsat | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 5.000 RON | — | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 29 | 30 | 30 | 32 | 37 | 42 | 43 | 49 | 42 | 39 | 38 | 39 | 33 | — | — | 30 | 32 | 65 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
28 de contracte atribuite, in valoare de 57.682 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 57.710 lei.
Achizitii directe
28 de contracte
57.682 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 16:54).