ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Telefon:
Afisate primele 10 din 16.
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 86.274 RON | -4.195 RON | 16.508 RON | 4.507 RON | 50.316 RON | 38.315 RON | 1 |
| 2024 | 80.593 RON | 10.392 RON | 9.063 RON | 9.465 RON | 42.107 RON | 42.509 RON | 2 |
| 2023 | 85.378 RON | 26.087 RON | 13.033 RON | 1.592 RON | 54.428 RON | 42.987 RON | 1 |
| 2022 | 73.263 RON | 37.708 RON | 6.052 RON | 4.242 RON | 116.537 RON | 114.727 RON | 1 |
| 2021 | 64.135 RON | 32.708 RON | 5.062 RON | 3.400 RON | 78.682 RON | 77.020 RON | 1 |
| 2020 | 53.460 RON | 24.648 RON | 5.558 RON | 5.344 RON | 44.526 RON | 44.312 RON | 1 |
| 2019 | 49.430 RON | 4.579 RON | 6.741 RON | — | 26.405 RON | 19.664 RON | 1 |
| 2018 | 45.235 RON | 7.433 RON | 5.579 RON | 545 RON | 30.118 RON | 25.084 RON | 1 |
| 2017 | 42.032 RON | 15.794 RON | 3.581 RON | 1.199 RON | 26.033 RON | 23.651 RON | 1 |
| 2016 | 32.224 RON | 7.617 RON | 2.281 RON | 1.853 RON | 8.285 RON | 7.857 RON | 1 |
| 2015 | 40.074 RON | 13.368 RON | 1.618 RON | 2.502 RON | 27.773 RON | 28.781 RON | 1 |
| 2014 | 29.060 RON | 8.377 RON | 4.106 RON | 5.417 RON | 13.978 RON | 15.413 RON | 1 |
| 2013 | 23.255 RON | -692 RON | 3.678 RON | 6.055 RON | 4.659 RON | 7.036 RON | 1 |
| 2012 | 28.486 RON | 5.200 RON | 4.090 RON | 2.551 RON | 9.267 RON | 7.728 RON | 1 |
| 2011 | 23.350 RON | 7.087 RON | 2.277 RON | — | 4.805 RON | 2.528 RON | 1 |
| 2010 | 24.708 RON | 8.500 RON | 9.507 RON | — | 4.949 RON | -4.558 RON | 1 |
| 2009 | 9.930 RON | 3.336 RON | 17.621 RON | — | 4.563 RON | -13.058 RON | 1 |
| 2008 | 2.750 RON | -2.948 RON | 16.910 RON | — | 515 RON | -16.395 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 86.274 RON | 80.593 RON | 85.378 RON | 73.263 RON | 64.135 RON | 53.460 RON | 49.430 RON | 45.235 RON | 42.032 RON | 32.224 RON | 40.074 RON | 29.060 RON | 23.255 RON | 28.486 RON | 23.350 RON | 24.708 RON | 9.930 RON | 2.750 RON |
| Venituri totale | 86.280 RON | 86.494 RON | 85.379 RON | 73.263 RON | 64.135 RON | 53.460 RON | 49.431 RON | 45.235 RON | 42.032 RON | 32.224 RON | 40.074 RON | 29.215 RON | 23.256 RON | 28.487 RON | 23.546 RON | 25.169 RON | 11.301 RON | 2.750 RON |
| Cheltuieli totale | 89.741 RON | 75.367 RON | 58.455 RON | 34.373 RON | 29.733 RON | 27.402 RON | 44.359 RON | 37.350 RON | 24.977 RON | 23.603 RON | 25.504 RON | 19.962 RON | 23.250 RON | 22.432 RON | 15.753 RON | 14.995 RON | 6.498 RON | 5.698 RON |
| Profit brut | 0 RON | 11.127 RON | 26.924 RON | 38.890 RON | 34.402 RON | 26.058 RON | 5.072 RON | 7.885 RON | 17.055 RON | 8.621 RON | 14.570 RON | 9.253 RON | 6 RON | 6.055 RON | 7.793 RON | 10.174 RON | 4.803 RON | — |
| Pierdere bruta | 3.461 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 2.948 RON |
| Profit net | 0 RON | 10.392 RON | 26.087 RON | 37.708 RON | 32.708 RON | 24.648 RON | 4.579 RON | 7.433 RON | 15.794 RON | 7.617 RON | 13.368 RON | 8.377 RON | 0 RON | 5.200 RON | 7.087 RON | 8.500 RON | 3.336 RON | — |
| Pierdere neta | 4.195 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 692 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 2.948 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.507 RON | 9.465 RON | 1.592 RON | 4.242 RON | 3.400 RON | 5.344 RON | — | 545 RON | 1.199 RON | 1.853 RON | 2.502 RON | 5.417 RON | 6.055 RON | 2.551 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 50.316 RON | 42.107 RON | 54.428 RON | 116.537 RON | 78.682 RON | 44.526 RON | 26.405 RON | 30.118 RON | 26.033 RON | 8.285 RON | 27.773 RON | 13.978 RON | 4.659 RON | 9.267 RON | 4.805 RON | 4.949 RON | 4.563 RON | 515 RON |
| Stocuri | 250 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 81 RON | 81 RON | 81 RON |
| Creante | 9.598 RON | 7.757 RON | 6.096 RON | 3.052 RON | 3.211 RON | 1.816 RON | 1.148 RON | 1.108 RON | 1.532 RON | 583 RON | 527 RON | 1.367 RON | 307 RON | 484 RON | 221 RON | 427 RON | 1.000 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 40.468 RON | 34.350 RON | 48.332 RON | 113.485 RON | 75.471 RON | 42.710 RON | 25.257 RON | 29.010 RON | 24.501 RON | 7.702 RON | 27.246 RON | 12.611 RON | 4.352 RON | 8.783 RON | 4.584 RON | 4.441 RON | 3.482 RON | 434 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 124 RON | 124 RON | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 16.508 RON | 9.063 RON | 13.033 RON | 6.052 RON | 5.062 RON | 5.558 RON | 6.741 RON | 5.579 RON | 3.581 RON | 2.281 RON | 1.618 RON | 4.106 RON | 3.678 RON | 4.090 RON | 2.277 RON | 9.507 RON | 17.621 RON | 16.910 RON |
| Capitaluri proprii | 38.315 RON | 42.509 RON | 42.987 RON | 114.727 RON | 77.020 RON | 44.312 RON | 19.664 RON | 25.084 RON | 23.651 RON | 7.857 RON | 28.781 RON | 15.413 RON | 7.036 RON | 7.728 RON | 2.528 RON | -4.558 RON | -13.058 RON | -16.395 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | — | — | — | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
76 de contracte atribuite, in valoare de 146.894 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 130.066 lei.
Achizitii directe
72 de contracte
129.994 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
4 contracte
16.900 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 05:49).